Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem se igazán tetszik a teljesen lefalazott hátsó ajtó.

Ez így pont tökéletes.Szép az irmscher hátsó lökös is :)

22160624.jpg

A szélesítés se lenne rossz ha egy kicsit kisebb lenne és jobban rá lenne ültetve a kerék.

Ezen is hasonló a szélesítés mégis sokkal jobban mutat.

22160660.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nekem se igazán tetszik a teljesen lefalazott hátsó ajtó.

Ez így pont tökéletes.Szép az irmscher hátsó lökös is :)

http://img.tar.hu/coupeastra/size2/22160624.jpg

A szélesítés se lenne rossz ha egy kicsit kisebb lenne és jobban rá lenne ültetve a kerék.

Ezen is hasonló a szélesítés mégis sokkal jobban mutat.

http://img.tar.hu/coupeastra/size2/22160660.jpg

Hmmm... :) :(

Ez így pont jó lesz! Jöhet! Elfogadom! :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

SEMMI KÖZÜK HOZZÁ, hogy:

- milyen ültetés van alatta

- mekkora a kormányod

- milyen az ülésed

- mekkora a kerék alatta

- milyen szinű a hátsó lámpád, ha az izzód úgy világit ahogy kell

- van-e kilincsed

MERT TE DOLGOD, és csak mondvacsináltan lehet rá sz*ros indokokat találni, ésszerűségtöl messze van. Neked igy teccik csináld igy.

Albi, ez sajnos nem enynire egyszerű. Ha megsérülsz kórházba kerülsz, pénzbe kerülsz és még nem is termelsz. Ha meg elütsz vkit az esetleges xar futómű miatt, akkor mégtöbbe kerül mindez. Az államnak ugye kötelessége megvédenie az állampolgárait. Azon kívül ez is pénzbe kerül, képzeld a nagyobb balesetek miatti útlezárásokat. Vagy olvass vissza a multkori 206CC-s balhéra. A Tom órákat ült a dugóban.

Az, hogy a KPM xarik rá és hiába van TÜV papir (igaz az a német szabályoknak és előírásoknak megfelelő) és elhajtanak meg nem írják be a forgalmiba....nos az talán azért van mert xarok a szabályok a rendeletek meg a törvények ezügyben.

Coupe sajnálom az autódat :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a rendőrök győzték meg hogy így sokkal jobban jár.A guminak végülis nem lett ettől baja,csak az a tudat zavar,hogy ott van.Azt hiszem ha lehet megcseréltetem a két gumit és akkor ez a másik oldalon belül lesz és nem fog látszani.

Azért én is próbáltam győzködni, csak Te nem hagytad... :)

Azért pikk pakk utolértük a gyereket, bár volt egy két muris manőver...

A lököst meg ne csináltasd meg, most tedd át a gumialapba, ha meg azt feltöltötted, dobd át a fényezés alapba... :)

A este utána meg már jól alakult, jól éreztük magunkat, jót dumcsiztunk... :(

Link to comment
Megosztás:

Azért én is próbáltam győzködni, csak Te nem hagytad... :)

Azért pikk pakk utolértük a gyereket, bár volt egy két muris manőver...

A lököst meg ne csináltasd meg, most tedd át a gumialapba, ha meg azt feltöltötted, dobd át a fényezés alapba... :)

A este utána meg már jól alakult, jól éreztük magunkat, jót dumcsiztunk... ;)

Háyn km-nél jársz Anti? :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezek szerint nem sikerült? :(

Szal műxik, halad, gyűjti a km.eket, és sosetöbbetnemállszóba a senkivelsem a klubban! ;)

sztem sikerült :)

annyit tudok h megy neki...többet nem tudok... :) de gyün makd vmi illetékes elvtárs és jómegaztmondja :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.