Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tom kösssz a tippet emberhez ma megyek végre találtam kalaptartó-tartót :(

Emiatt már fél opelesvilág hüjének nézzzzz, mert mindenki íyg -> :) nézett rám mikor közöltem h mi kellene.....

A nyitása a csomtartónak meg valszin központival lészen megoldva ;)

Tom tudsz feltenni képet hogyan reszeljem be?

Mármint a zsanért vagy mi a szhép neve az illetőnek, mert anno azt nem dokumentáltam :)

Link to comment
Megosztás:

A nyitása a csomtartónak meg valszin központival lészen megoldva :)

Tom tudsz feltenni képet hogyan reszeljem be?

Mármint a zsanért vagy mi a szhép neve az illetőnek, mert anno azt nem dokumentáltam :)

Persze. Délután csinálok képet, de csak telóval tudok sajna.

Link to comment
Megosztás:

12 rendőr, 3 rendőrautó, fél óra "beszélgetés"...

Elengedtek. :)

Mondd már el a varázsszöveget. :( Engem most vágtak meg egy szabálytalan fordulásért záróvonalon amivel dugót kerültem el és abszolút nem veszélyeztettem senkit. (Üllőin) ;)

Nekem csak egyfolytában azt hajtogatta, hogy ez szabály meg mi lenne, ha mindenki azt csinálna amit akarna... :)

Link to comment
Megosztás:

Mondd már el a varázsszöveget. :( Engem most vágtak meg egy szabálytalan fordulásért záróvonalon amivel dugót kerültem el és abszolút nem veszélyeztettem senkit. (Üllőin) :P

Nekem csak egyfolytában azt hajtogatta, hogy ez szabály meg mi lenne, ha mindenki azt csinálna amit akarna... :)

Tisztelettudó voltam igencsak. :)

Meg rendben volt a kocsi (se drog, se vipera, papírok ok ;) ). Nagyon nem rajtam múlt a dolog.

Szerintem nem tudtak bizonyítani semmit és nem is nagyon emberkedtem (a pofám igencsak lapos volt), így kb. ennyiben hagyták a dolgot. Gyorsan elrepült az a fél óra. :D

Link to comment
Megosztás:

Embör az Ascona könyvel mi legyen? Itt hurcibálom a kocsiban már 1 hete!

Mindjárt felhívlak és megszüljük az okos megoldást :)

7végén ancsahekk so kelleni fog az 100 :)

Tom ez a bontó amit küldtél az az amelyik a pesti út mellett van nem sokkal és 2 srác csinálja?

Link to comment
Megosztás:

HUH...

Azértm most kicsit örülök, hogy én nem tudtam hazavini a Coupet...

Bocsi.... :)

Köszi :(

A történet új teljes,hogy mentünk hazafelé,beszélgettünk arról hogy mennyivel jobban tud a Tom elindulni és a váltások is sokkal gyorsabban mennek mint nekem.Ekkor fordultunk rá a kerepesire és Tom a készenléti rendőrség elött,úgy hogy állt egy rendőr autó a kereszteződésbe az út közepén próbálgatta az elnidulást(nem a lámpánál hanem pont a rendőrség elött)Én mondtam neki hogy nem itt kellene :) ,erre azt mondta kit érdekel.Meg is lett az eredménye.Azért tényleg mázli volt hogy nem büntették meg,de végülis nagyon mibe nem tudnak belekötni.

Tom!

A Detti egyik vendége F astrát szeretne venni.Klimás 1.4et,olyt mint a tied.Mi lenne az ára?

Link to comment
Megosztás:

...készenléti rendőrség elött,úgy hogy állt egy rendőr autó a kereszteződésbe az út közepén próbálgatta az elnidulást(nem a lámpánál hanem pont a rendőrség elött)Én mondtam neki hogy nem itt kellene :)...

Tom!

A Detti egyik vendége F astrát szeretne venni.Klimás 1.4et,olyt mint a tied.Mi lenne az ára?

Ott még nagy volt a pofám, igen. :)

Mondjuk az is hozzá tartozik, hogy nem mentük 50 felett. Ott...

Astra kb. 800-850 között lenne jó ha elmenne szerintem. Viszont a légkondi kicsit beteg, azt vagy meg kell gyógyítani, vagy alkulalap...

Link to comment
Megosztás:

semmi bünti???????ha nagyon akar bármibe beleköt.....

Így van. Ezért is írtam, hogy nem rajtam múlott.

Tom ez a bontó amit küldtél az az amelyik a pesti út mellett van nem sokkal és 2 srác csinálja?

Annyit tudok, hogy valahol az Örs környékén van. De a Coupe pl. volt már ott, Ő gondolom (jobban) tudja, hogy merre van. :)

Link to comment
Megosztás:

Keresztúri úton mész kifelé a 17.ker felé és bal oldalon vannak sorban a bontók.A legutolsó bontóban van a gsi.

Dugóra készülj fel mer mos csinálják a keresztúrit kb 3-4 nap még...

viszont ahol kész lett ott esküszöm már túl jó az út,tegnap kipróbáltam hazafele

Ja az a GSI már elég régóta ott van.....

Link to comment
Megosztás:

Tisztelettudó voltam igencsak. :)

Meg rendben volt a kocsi (se drog, se vipera, papírok ok ;) ). Nagyon nem rajtam múlt a dolog.

Szerintem nem tudtak bizonyítani semmit és nem is nagyon emberkedtem (a pofám igencsak lapos volt), így kb. ennyiben hagyták a dolgot. Gyorsan elrepült az a fél óra. :P

Szóval kezdesz beilleszkedni a GSi-s társadalomba? :)

Amúgy mos'mán az enyémet is sokan sportwagennek nézik, hátulról! :(

Link to comment
Megosztás:

Szóval kezdesz beilleszkedni a GSi-s társadalomba? :)

Amúgy mos'mán az enyémet is sokan sportwagennek nézik, hátulról! :)

Aztán az első kanyarig asziszik lenyomnak ;)

De tévednek :P

És akkor rájönnek: jééé mégiscsak sportwagen :D

Amúgy Tom grat, én má alapból szoktam mondani h van nálam négyezer.. :(

Link to comment
Megosztás:

Aztán az első kanyarig asziszik lenyomnak :(

De tévednek ;)

És akkor rájönnek: jééé mégiscsak sportwagen :P

Tegnap is sikerült keresztbe kijönni a madaras tescó körforgójából! :) De érdekes, hogy mióta ül a verda, azóta nem kezdi el tolni az elejét, hanem sodródik oldalra, nyikorgó gumikkal. Ha már nagyon hüjén :D csinálom! :) El is határoztam, hogy jövőre 205/50-15 lesz fent.Keskeny ez a 195 :P

Link to comment
Megosztás:

Tegnap vettem gumikat hátra.Végül a pirelli p zero nero lett a szerencsés befútó,erre mondták a legtöbben hogy jó gumi.(majd kiderül)Sajnos ez nem áll olyan szépen mint a régi,majdnem egyenes a gumi oldalfala :) de jobban védi a felnit.Elöre is kell vennem de elöre biztos hogy 195/45öt veszek hogy legalább az szépen álljon :P

Így állt a régi

21902950.jpg

Ez meg már az új.

21902549.jpg

És a minta(képen nem tetszett annyira,élőben viszont nagyon szép)

21902580.jpg

Ennyit arról hogy az idén már nem költök többet az autóra :) .Az ülésem is el van törve,meghegeszteni nem lehet.A bontóban az ülést párban adják(ilyet úgy se igazán találnék mint a mostani :( )ezért kénytelen vagyok venni valami komolyabb ülést ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap vettem gumikat hátra.Végül a pirelli p zero nero lett a szerencsés befútó,erre mondták a legtöbben hogy jó gumi.(majd kiderül)Sajnos ez nem áll olyan szépen mint a régi,majdnem egyenes a gumi oldalfala :) de jobban védi a felnit.Elöre is kell vennem de elöre biztos hogy 195/45öt veszek hogy legalább az szépen álljon :P

Így állt a régi

http://img.tar.hu/coupeastra/size2/21902950.jpg

Ez meg már az új.

http://img.tar.hu/coupeastra/size2/21902549.jpg

És a minta(képen nem tetszett annyira,élőben viszont nagyon szép)

http://img.tar.hu/coupeastra/size2/21902580.jpg

Ennyit arról hogy az idén már nem költök többet az autóra :) .Az ülésem is el van törve,meghegeszteni nem lehet.A bontóban az ülést párban adják(ilyet úgy se igazán találnék mint a mostani :( )ezért kénytelen vagyok venni valami komolyabb ülést ;) :D

Szépen áll ez is mibajod van vele..

Van egy mohácsi srác (azaz qrva messze lakik) akinek van kárpitszakadásmentes ülésgarnitúrája egy rommá tört GSiből 20-ért. 70 220 95 30

Link to comment
Megosztás:

Szépen áll ez is mibajod van vele..

Van egy mohácsi srác (azaz qrva messze lakik) akinek van kárpitszakadásmentes ülésgarnitúrája egy rommá tört GSiből 20-ért. 70 220 95 30

Szépen áll,de nem úgy mint a másik.

Az üléssel az a baj hogy az enyém 95ös és teljesen más a kárpít színe+ mire lemegyek mohácsra lassan 30ezer.Akkor már inkább veszek valami sportülést.Viszont elég gyorsan kell mert nagyon mozog a mostani :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.