Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Találtam neked még egy párat most ment át az easymail-re.

A múltkor arról volt szó, hogy most GSI vagy nem a Caravan + a súlya mennyi. Kérdezzétek meg a hollandusokat nátha tudnak valami newt mondani.

Köszi Tomi,megkaptam és volt sok benne amit még nem láttam :P

Szegény Coupe...!

Halálra dolgoztatják ezt a srácot, mert még nem ért haza a munkából...most már ideje lesz elbeszélgetni a főnökével... ;)

Azért a sok munkába belefért egy kávé meg egy pár szál cigi a sissibe :) :)

Látjátok hogy tudok sokat is dolgozni :P :D

Mert a Coupe spoilereket keres a Caraváncsodára...hát ez is egy fajta lehetőség... :(

Annyira nem keresek mert caravanon mindegyik csúnya :P eddig csak az irmscher tetszik,de annyit meg nem ér az egész.

köszönöm Anti hogy megmutattad ezt a lehetőséget is ;)

Link to comment
Megosztás:

Nah végre a képtár is úgy akarja, és láthatóak a váltó képeim. sajnos a másik képtáram,változatlanul behalt, és mégcsak válaszrra se méltatnak :)

Mint irtam, nagyjából kiderítettem hol folyik..

Bejelöltem a képeken.. aki szedett már szét váltót, az nem tudja ott is van tömítés? mert sz első"szintnél" látszik is, de ott nem úgy tünik hogy lenne..

Csak tudnám mitől kezdett el folyni.

A csavarokat próbáljam meg vajon kicsit utánhúzni? vagy ez tipikusan a "nem kéne" kategória? (nekem kicsit olyan aluszerünek tünik.. lehet egy nyomaték kulcs nem lenne hátrány?)

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez olybá tűnik, hogy a csavar mellett kezdett el folyni,ami számomra teljesen érthetetlen.Ilyet még nem láttam.Sztem próbálj meg utánahúzni, és ha akkor sem szűnik meg a problem, akkor tömítéscsere, ill. ha akkor már lent van az a dekli, akkor alaposan megnézni, hogy nem repepdt-e.

Szerintem.Mert ez elég erős szivárgásnak tűnik. :)

Link to comment
Megosztás:

Mé mi vóót? :)

Piros lámpán át, trafi előtt el, rendőrség előtt elindulás gyakorlás a Coupéval. Persze ebből csak az utolsó az igaz. De vicces story, most legalább már tudom, hogy nincs semmi kábszer és fegyver a kocsiban, mert elég alaposan átnézéték. Mondjuk ha már így szétszedték, akkor a tornyot is megcsinálhatták volna. Persze ott nem volt ekkora szám...

Link to comment
Megosztás:

És kötekedtek a kocsival kapcsolatban, vagy miután kiszáltál és megláttak már nem mertek... :)

Bünti volt???? :)

Majdnem mindenbe belekötöttek, még a hátsó ablakos fóliával és a lámpával is szívóztak.

Szernécsere az igazán komoly dolgokat nem vették észre.

Bünti nem volt (bár sokat tanakodtak rajta). Végülis rendesek voltak.

Link to comment
Megosztás:

.... legalább már tudom, hogy nincs semmi kábszer és fegyver a kocsiban, mert elég alaposan átnézéték. Mondjuk ha már így szétszedték, akkor a tornyot is megcsinálhatták volna.

:) :)

ügyessss, ingyenes teljeskörű átvizsgálás ingyen - okos 5let :(

mindezt hol sikerült?

Lac az nem tömítés lesz?

Link to comment
Megosztás:

ügyessss, ingyenes teljeskörű átvizsgálás ingyen - okos 5let :)

mindezt hol sikerült?

Coupe-éknál, a Kerepesi és a Róna környékén.

Hát az átvizsgálás okés, csak az elején még ugye nem tudod, hogy ingyenes lesz-e... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.