Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szép, bár nekem az a csavart küszöb annyira nem jön, be, de tény, hogy szép munka...

uggggyanezt akartam irni....

ilyen vonalvezetésű autóra miért akasztanak fel m3 meg 1éb csavart küszöböket ESK nem értem...

inkább mondjatok olyan bontót ahol kapok vectra csomitartó nyitó mocit, mert thele a thököm h boltról boltra m1ek és relét akrnak rámsózni meg minden szart hoilott csak egy fos kis moci kellene a csomagtartómhoz!!!

Link to comment
Megosztás:

uggggyanezt akartam irni....

ilyen vonalvezetésű autóra miért akasztanak fel m3 meg 1éb csavart küszöböket ESK nem értem...

inkább mondjatok olyan bontót ahol kapok vectra csomitartó nyitó mocit, mert thele a thököm h boltról boltra m1ek és relét akrnak rámsózni meg minden szart hoilott csak egy fos kis moci kellene a csomagtartómhoz!!!

Hívd fel a Hernádot...

Link to comment
Megosztás:

tudom a tanács 500 huf ha kell a moci akkor tanács+moci 5500huf :)

Tom mi meg meeteljünk már vmikor mert újra kell mérni a szharokat mert megcsináltattam de baszki sehogy sem akar stimmelni... sem a mélység sem a magasság!

Aztec, lehet, hogy azért nem stimmel, mert ugye Tom-é "törésmentes"... :)

Link to comment
Megosztás:

Aztec, lehet, hogy azért nem stimmel, mert ugye Tom-é "törésmentes"... :)

Antiiiiiii :)

itt a vicc h a mélység köbö 15-20cmvel más, a lapok nem úgy jönnek ki ahogy nála és ráadásul nekem a torony alja is bezvar.... ezért a 7végén max trapéz lehetett volna belőle....

Jah meg nem is mondtam csak SXP tugggya a 7végén szereltem oszt nem kigyulladt a kicsikém :( Persze anyák napján zuhogó esőben hárítottam a dolgot, de akkor is mókás.... mindig van vmi új meglepi...

Meg cseréltem benne hőfokjeladót (thanks 2 spec Sonique Zoli) meg 1 rakat marhaságot bekötöttem és szép és joe most a vas.... a fény persze csúszik, de már kezdek hozzászokni hiszen a 2 év alatt alig jött össze vmi ídőben.... most a 7en műaynagos II. fejezet és utána végre fény....

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam másról is képet feltenni, de ha azt mondjátok oksi, akkor megyen is a topicba...

a rendőröset mindenképpen :)

Coupe-nak külön topicja van, a Projekt részben...meg fogod találni... :(

a kuépét nemtalálom pedig végig néztem az egész projektek részt, de ezek rosszabbak mint az IKEA

de a tiéd ott virit legelől te..te :) poser

Link to comment
Megosztás:

Anti latom berobbantatok a forumra :(

Lassan lehet kozos meetinget rendezni ;) --> AstraGSI Club NL & MOTE GSI Club :)

:)

Mi Coupeval nyáron valszeg kinázünk hozzájuk egy nagyobb talira, és persze a Blitz weekendre is kaptak meghívást... :P

Feltettem nekik a hétvégei tali képeiből párat...

Link to comment
Megosztás:

Mi Coupeval nyáron valszeg kinázünk hozzájuk egy nagyobb talira, és persze a Blitz weekendre is kaptak meghívást... :)

Feltettem nekik a hétvégei tali képeiből párat...

Ezt a testvérklubbos dolgot is érdemes lenne körüljárni... :)

Link to comment
Megosztás:

Ennek a probléma része csak annyi, hogy a GSI Club Hungary, az nem külön klub (na nem ez a probláma) hanem a MOTE része. Tehát a vezetőségnek tudnia kell a dologról... Így max kiírjuk, jól hangzik értelme amúgy sincs, mert nem 2 km-re vagyunk egymástól...de ettől még lehet...

Tehát ha testvérklubbok is leszünk attól jobb nem lesz, nem lesz olcsóbb a benzin, nem fog olcsóbban fújni a fényező...csak max elmondhatjuk, hogy vannak...vagyunk... ;)

a Tomiénak nincs külön topikja? legyenmár :)Vagy ahhoz elég lesz az, hogy az összes csajos képet felrakjuk? :) :)

Hát nyitni kell, és lesz... :P

A csajokra elég jól rázizzentek ez tény... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.