Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

huzd meg magad kövér fijatos, azt hiszed digóverda és megjött a dolce vita?

attol, hogy olasz meg sárga még nem ferrari :) :)

We-hehe-hehehehe :P

Most szólok, ha ma jön Kess a Lurdyhoz, akkor Pögoval érkezik.

Mindenestre hozok zsepit, ha valaki összeomlana és sírvafakadnaaaaaaaaaa :( ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

remélem a lelkesedés szólt belőle és nem a csüggedés, hogy "megint idetolnak egy bontószökevényt mit csináljunk vele"

:) :)

:( ;) Te nagyoooooon hüle!!! De ezen jót derültem.... elképzeltem a srácokat amit az aknában ezt szörnyűlködnek egymás között.."ehh.. már megint egy Gsi betyár.. háát kellett ez nekünk?!?!?!" :P

Link to comment
Megosztás:

:) :) Te nagyoooooon hüle!!! De ezen jót derültem.... elképzeltem a srácokat amit az aknában ezt szörnyűlködnek egymás között.."ehh.. már megint egy Gsi betyár.. háát kellett ez nekünk?!?!?!" :(

leaglább van mit szerelni rajta...

Link to comment
Megosztás:

Én meg szimplán nem merem a ma meg tegnap készült fotókat feltenni mert igen neccesek :(

Majd SXP mondja melyik publikk meg Cryin.BMW.Tomi is volt ma emelni a színvonalat és olyan fotókat csinált mintha idült betegek lennének orig környezetükben :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.