Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kérdés, hogy nem lett-e uninstallálva belőle a turbócucc, aztán átpapírozták vissza XE-re.

Ha konkrét érdeklődés van, szívesen megtekintem.Nincs messze a melóhelyemtől...........

Az nagyon jó lenne ha tudnál róla sok képet csinálni :)

Link to comment
Megosztás:

Coupe mit is dolgozol? :)

Nem keresnek nálatok munkaerőt? :)

Mindenkinek ez a második kérdése :( ;) :P

Egy gyógyászati segédeszközöket forgalmazó cégnél dolgozom.Én vagyok az egyedüli alkalmazot,végülis én viszem ki a gyógyszertárakba gyógyászati boltokba az árut,bemutatom az új termékeket,tartom a kapcsolatott azokkal az emberekkel akiknek szállítunk,és nekem kell beszereznem a cuccokat is.Már 3 éve csinálom elég jól ismerem a várost azért tudok ilyen hamar végezni :D

Link to comment
Megosztás:

2 napja állat hangja van a gépnek ;)

de azért mert megint kilukadt a középdob :) ugyhogy szombatra foglaltattam helyet Lenderéknél....mondtam ugyanolyan motor van benne mint a többiben amelyek itt jártak pl a sárga vagy a többi...erre jött egy "ahhha jó"

remélem a lelkesedés szólt belőle és nem a csüggedés, hogy "megint idetolnak egy bontószökevényt mit csináljunk vele"

:) :(

Link to comment
Megosztás:

várájvárjá

eddig a tiédet, meg a coupé astráját látta

de ha a Norbi betolja a pudvaládáját, akkor...

amúgy szerintem ne javítgasd a szétrohadt szart, mert nem lesz hosszútávú megoldás, a csere tartósabb és összességében olcsóbb :)

Link to comment
Megosztás:

várájvárjá

eddig a tiédet, meg a coupé astráját látta

de ha a Norbi betolja a pudvaládáját, akkor...

amúgy szerintem ne javítgasd a szétrohadt szart, mert nem lesz hosszútávú megoldás, a csere tartósabb és összességében olcsóbb :)

Persze akkor járna a legjobban, ha megvenné a zöldről a kétoldali kipuffot. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.