Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem és a barátomnak akinek egy 92-es GSI-je volt 1x sikerült 80-al az M3-on Füzesabonytól a bevezetőig végig jönni és 5,6-ot fogyasztott. Ráadásul mi találtuk ki mert kíváncsiak voltunk a fogyasztásra. Meg kell mondanom nem volt hosszú az út.

Azért rájöhettetek volna már az első 2 km után, hogy ennyit fog fogyasztani. Aztán meg mehetett volna az ereszd el a hajam, benne leszek az esti híradóban buli. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem és a barátomnak akinek egy 92-es GSI-je volt 1x sikerült 80-al az M3-on Füzesabonytól a bevezetőig végig jönni és 5,6-ot fogyasztott. Ráadásul mi találtuk ki mert kíváncsiak voltunk a fogyasztásra. Meg kell mondanom nem volt hosszú az út.

Tavaly mikor mentem Szemesre nekem is ez volt az alap5let de miután a 2. mutyuki elviharzott mellettem 120al már vérszemet kaptam.... meg kedves is furán nézett rám minek gsizek ha autópályán levillognak :)

Petya csomagtartóban cuccokat mérünk kivételesen semmi sebesség és tsai :)

Tom akkor ha holnap este joe neked akkor jelezd és pikk pakk lemérjük, mert már bolha in my ass h épüljön a vassss....

Link to comment
Megosztás:

Tavaly mikor mentem Szemesre nekem is ez volt az alap5let de miután a 2. mutyuki elviharzott mellettem 120al már vérszemet kaptam.... meg kedves is furán nézett rám minek gsizek ha autópályán levillognak :)

Petya csomagtartóban cuccokat mérünk kivételesen semmi sebesség és tsai :(

Tom akkor ha holnap este joe neked akkor jelezd és pikk pakk lemérjük, mert már bolha in my ass h épüljön a vassss....

Roger. Szerintem olyan 9 körül hívlak. :)

Link to comment
Megosztás:

Általában a főuton én is próbálok gazdaságosan menni, de vannak kivételek mikor valaki megkóstol, mont valamelyik nap.

Megyek Gyöngyösre autóúton haverommal egyszer csak annyit veszek észre, hogy egy fehér passat van a s*ggembe. Visszakapcsolás nélkül 5.-ben 80-nál nyomtam egy padlót aztán racce.

Szegényke 210 nél már nem jött mögöttem és rájött, hogy semmi értelme én meg végig szlalomoztam egyik sávból a másikba :)

Link to comment
Megosztás:

Általában a főuton én is próbálok gazdaságosan menni, de vannak kivételek mikor valaki megkóstol, mont valamelyik nap.

Megyek Gyöngyösre autóúton haverommal egyszer csak annyit veszek észre, hogy egy fehér passat van a s*ggembe. Visszakapcsolás nélkül 5.-ben 80-nál nyomtam egy padlót aztán racce.

Szegényke 210 nél már nem jött mögöttem és rájött, hogy semmi értelme én meg végig szlalomoztam egyik sávból a másikba :)

Bátor fijú vagy te hallod 210km/h egyfőúton.... vagy ez csak nekem sok(k)?????

Link to comment
Megosztás:

Én ha nincs valami indoka, általában economy üzemmódban használom az ótót, kábé a legrosszab suzukisokkal egy falkában.

Így olcsóbb is, el is jutunk a célhoz, és azon rétka alkalmak (heti 2x, kábé), amikor megtolom, annál jobb érzettel bírnak :).

Meg az ótó sem esik szét.

Economy: városban 60, országúton 100, autóút, autópálya 130.

170 fölé pedig szinte alig volt alkalom, hogy hajtottam volna.

Link to comment
Megosztás:

szoval egy nagy mega thank you Aztec srácnak aki ujjai kockaztatása árán segitett a motort kiépiteni a Gsi böl és kölön köszönet Irisznek is akir sok okosat tudott tanácsolni és a végsö dicsöség is az övé volt mert ö kezelte az emelöt mikor a motor végre ki jött :)

Tom is meglatogatott és emelte a szerelés szinvonalat :)

aztan csinaltak rolam valami képet is megnezem mi van a fényképezögépben :(

Link to comment
Megosztás:

szoval egy nagy mega thank you Aztec srácnak aki ujjai kockaztatása árán segitett a motort kiépiteni a Gsi böl és kölön köszönet Irisznek is akir sok okosat tudott tanácsolni és a végsö dicsöség is az övé volt mert ö kezelte az emelöt mikor a motor végre ki jött :)

Tom is meglatogatott és emelte a szerelés szinvonalat :)

aztan csinaltak rolam valami képet is megnezem mi van a fényképezögépben :(

Akkor a projekt nálad is beindult?

Link to comment
Megosztás:

nem volt olyan 1szerü mint elsöre képzeletem ...

de persze csak sajat magam okolhatom :)

mivel a valton lévö kisablakot elfelejtettem levenni

igy csaknem jött szét a motor :)

de a kis lemez ugy nezett ki mintha kinyitottak volna egy konzervnyitoval ;)

no de tul vagyunk ezen is

holnap megprobalom beemelni a blokkot a helyére és uta mar csak a sallangok vannak hatra

sajna -1 nap késésben vagyok mert hétfön igen rossz idö volt :(

Link to comment
Megosztás:

nem volt olyan 1szerü mint elsöre képzeletem ...

de persze csak sajat magam okolhatom :)

mivel a valton lévö kisablakot elfelejtettem levenni

igy csaknem jött szét a motor :)

de a kis lemez ugy nezett ki mintha kinyitottak volna egy konzervnyitoval ;)

no de tul vagyunk ezen is

holnap megprobalom beemelni a blokkot a helyére és uta mar csak a sallangok vannak hatra

sajna -1 nap késésben vagyok mert hétfön igen rossz idö volt :(

Neked akkor nem lesz ilyen motorátfűzősdi, hanem komplett motorcsere? + sallangok?

Link to comment
Megosztás:

Neked akkor nem lesz ilyen motorátfűzősdi, hanem komplett motorcsere? + sallangok?

nem nem lessz

nekem egy viszonyleg jo allapotu "121e km" c20let et sikerült szereznem igy egyelöre marad ez a blokk

ha valami gond van akkor ott a masik :)

viszon meg lett gyürüzve csapagycsere meg ugye uj turbo meg minden ami anti kocsija be is van

yah meg annyi sajna nem sikerült egy dolgot be épiteni a blokkba pedig az alkatrész is meg volt ... de most sajna ez mar kimaradt ez pedig az also hütése lett volna a dugoknak ..

de gyanitom ehez mas olajpumpa kéne igy most ez halasztva ..

meg nalam töcsavaros lessz a hengerfej csavar ...

és a hajtokarok is specialais csavarokkal vannak összerakva

Link to comment
Megosztás:

Műszakin nem köthetnek bele a motorkódba? Vagy azt nem is nézik? (ok, tudom okosba kell :)).

Amúgy gratulácia a gépsárkányhoz, szorítás van, hogy jól sikeredjen. Ebben is phaze 3 chip lesz?

a szamot elvileg kiszedem majd belöle mannyi marad hogy c20 a több meg sajna kirohadt :)

ph3+

elvileg 330 le

antinak is erröl masoltuk

kiderül milyen .. remélem jol fog menni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.