Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jah látom...mind1 ezvan :)

A fölső részét csak simán becsattintom a hátsó ülésnél a reteszbe és örülök?

Elméletileg igen :) ,de ha mégse akkor sem bonyolult a helyzet,mert kicsavarod a hátsó csattot és becsavarozod az újat a helyére.

Link to comment
Megosztás:

Tomi a Bömid igazság szerint nagyon teccik nekem. Nem csodálom hogy vetted. Remélem nem lesz vele bajod, mert van egykét bömis ismim, és bár nagyon jók a bömi cuccok, de a keresztbe csapatással sokminden szét bir menni rajta, és mocsok drága minden hozzá. Használd egészséggel, és eszem ágában nincs leszólni a vasad. Meg talikra is jöjjél!

Béla amit irtál: pontosan ;) Most pl siettem le Balcsira, és lehet az ilyen kilónegyven-kilóötven közti tempót jobb lenne megúszni 7liter gasoline/100-al... De pont az van hogy Balázst is kérdeztem szerinte mennyit bir ki a td motorja, és nem mondott túl nagy számot... És akkor az értékvesztéssel nagyobbat buxx

Jelentkezzen az a GSi-s akinek Siófokon esett már szét karbija éjjel :)

Keneséröl 9-5-ös Saabbal vittek Siófokig, onnan átültünk kicsikocsimba. Ilyet szól a kétméteres 115 kilós ember belüve jobbegybe: Te ez mennyivel kényelmesebb már mint a xxx kocsija :( Há nem mondom dagadt a májam. (Pedig a Saab se volt rossz :D )

Ja meg siettünk reggel át, nyomtam neki kicsit, de nem vittem 4ezer fölé a fordulatot. Ilyet szól széthajtom :) Csak mert a kétéves Pajeroja nem megy 160 fölé, a fogyi meg 12 alá az még nem azt jelenti hogy ha az enyém megy is akkor széthullik.

Anti sajnálom csütörtökön lemaradtam a csodáról, rövidebb ideig tartott a jelenés minthogy odaértem :P Két hét múlva tryagain...

Link to comment
Megosztás:

miért amelyikben nincs ilyen (pl a tiédben sem láttam) ott hogy oldod meg? egyszerűen szoerosra huzod és ennyi? :)

Versenyautós feeling Rlz! ;) 1X bekötnek, aztán mikor ki akarsz szállni, akkor kikötnek.Oszt' annyi! :) Az enyém cseresznyére övfeszítős.Lehet forgolódni, meg előrehajolni, meg ilyenek! :(

Link to comment
Megosztás:

tök jó megállsz vele valahol akkor gyorsan felrakod h csodáljak ha el akarsz indulni vele akkor meg leveszed :)

én nemrég mentem ki outletbe törökbálint és m1/m7en talztam egy rongyátuningolt b corsával aki 60nál nem tudott gyorsabban menni, mert ha 1et is pattant volna akkor elöl hátul tört volna le róla a műaynag :(

Redi övet be kell húzni és kész.

Engem mikor avval igazoltattak kértem 2 percet, mert a rádiót nem tudtam lehalkítani miközben beszélt hozzám mert nem értem el :)

Link to comment
Megosztás:

Tomi meet mikor h mérjünk?

Mert én már gyártatnám a cuccost, mert szereztem némi belevalót :(

Bocsi, nem volt időm reggel válaszolni. Sok a meló...:)

Nemtom mikor, nekem jó a holnap, de csak 9 után. Vagy a hétvége szerintem bármikor. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.