Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hello azért itt az én kocsikám is meg aztán ismered még Gsi Tomit és amikor megvettem tőle ő is igen sajnálta a dolgot pedig biztos jobb dolga van nálam. :P

de vigyázz h mindig vedd le az előlapot meg h hidegen ne pörgesd meg még ne nyomnd neki mert nem ismered meg ezt ne csináld meg azt ne csináld és de kár volt eladni :) :) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Hello azért itt az én kocsikám is meg aztán ismered még Gsi Tomit és amikor megvettem tőle ő is igen sajnálta a dolgot pedig biztos jobb dolga van nálam. :)

Ma engem is meg akartak győzni h nem éri meg autókámba pénz feccölni amivel tiszában is vok de ha jól akarnék kijönni a "személygépkocsi vásárlásból" akkor mutyukit vagy "eu"chevroletet vennék uh sztem ezt az "viselkedést" (és nem sértő értelmében) mint GSI-örületet, nem anyagi szempontból kéne nézni vagy ha vki így nézi az már rég rossz....

Már most átlátom h mennyibe lesz-volt az autóm de soha nem fog érdekelni, és eladni meg annyira nincs értelme ha már pinzről van szó.

Inkább be garázsba néha megmozgatni és vigyázni rá.

Ez nem a Teszkogazdaságos részleg sztem....

Semmilyen személyeskedés nem volt szándékomban csak ez az Én nézetem az agyagijakrúl'

Link to comment
Megosztás:

Ma engem is meg akartak győzni h nem éri meg autókámba pénz feccölni amivel tiszában is vok de ha jól akarnék kijönni a "személygépkocsi vásárlásból" akkor mutyukit vagy "eu"chevroletet vennék uh sztem ezt az "viselkedést" (és nem sértő értelmében) mint GSI-örületet, nem anyagi szempontból kéne nézni vagy ha vki így nézi az már rég rossz....

Már most átlátom h mennyibe lesz-volt az autóm de soha nem fog érdekelni, és eladni meg annyira nincs értelme ha már pinzről van szó.

Inkább be garázsba néha megmozgatni és vigyázni rá.

Ez nem a Teszkogazdaságos részleg sztem....

Semmilyen személyeskedés nem volt szándékomban csak ez az Én nézetem az agyagijakrúl'

Igen ez nekem is ismerős.

Én is rengetegszer hallotam már hogy nincs értelme többet az autómra költeni de őszinte leszek:hidegen hagy.

Én nem tervezem az eladását sőt azt sem tudom megmondani hogy milyen autó az amibe szívesebben beleülnék. :)

Innentől kezdve nincs is miről beszélni mert magamnak csinálgatom,hogy örömömet leljem benne!

És szerintem ez fontosabb tényező mint a anyagiak.

Legalább is nekem. :)

Talán még vagyunk így 1páran. :(

Link to comment
Megosztás:

Ehhez a témához talán én is hozzá tudok szólni egy kicsit. Nem is tudom megszámolni,hogy engem hányszor akartak lebeszélni a fanatizmusomnról. Nekem ha úgy vesszük még több gondom van/lehet, mint nektek mert ugye az én kicsikém 27éves.Semmi pénzért nem válnék meg tőle,nagyon sok kellemes élményem volt vele,meg lesz is,persze rosszak is.Van aki még nem tudja,itt talán senki, hogy Energee volt az az Opel aki miatt én Opel fanatikus lettem lassan 5éve.tudom nem sok,de viszont nem ilyen gagyi divat érzés,hanem nagyon komoly.Megmondom őszíntén, hogy sajnos kevés olyan embert ismerek személyesen aki ugyanígy érezne/gondolna.Bár csak ne így lenne.Eladás??? arról annyit,hogy kb 1hónapja egy német rendszámos B Omegával volt,kicsit törte a magyart,azt mondta,hogy kell az autóm adjam el neki,ad 300ezret....Mondtam neki,hogy sajnos nem eladó....Kicsit beszélgettünk,és a végén azt mondta,hpogy sokkal jobb így neki ha nálam marad.Kint ahol lakik sokáig egy D Kadettje volt.Én úgy vagyok vele, hogy imádom az Energeet úgy ahogy van rohadó küszöbökkel,horpadt tetővel,foltosan....MONDHAT BÁRKI BÁRMIT!!!!!!

Nekem az autóm,nem csak tárgy,használati eszköz,hanem egy érző lény...

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom megszámolni,hogy engem hányszor akartak lebeszélni a fanatizmusomnról.

no asszem ebben a számban én is benne vagyok....

:) :( ;)

igazából asszem én azok közé tartozom, akik próbáltak szép és használható várat építeni egy szarból.

ez egy 1980 as Kadett D volt.

ugy kb 1 millio forintot költöttünk rá /és ennek már ugy 6-7 éve/, és nem volt olyan hét amikor egy ujabb hibát, vagy egy ujabb rozsdát ne fedeztem volna fel. volt motorgenerál, váltócsere, és volt szép lakatolás is....

és amikor meguntam, hogy minden hétvégén alatta fekszem, és nem tudok elmenni szombathelyig egy nagy láda szerszám nélkül eladtam, és vettem egy 8 éves Corsa A -t. és onnan iindult el az ujabb autók iránti szeretetem :) Igez, hogy sose rohadtam le vele sehol, de mindig volt valami baja...

Szóval a nép ezért vesz Puntot, meg uj 1000 -es Corsát, mert nem szeret izgulni, és szeret gond nélkül elautózni többszáz kilómétert, heti javitgatások nélkül...

Link to comment
Megosztás:

ezért vagyunk mi "mások" mint a mezei userek....

és a vicc h ez a mentalitás soxor nekem ufo feelinget kölcsönöz, mert x ismerős v kollega panaszkodik erre arra mire jön az én naccerű 5letem h kapjuk szééét és nézzük meg what iz da prob....

és ilyenkor jön h ááá ezt nem szabad ezt csak szervízben és tsai...

és ilyenkor gondolkodom h dejó nékem nemcsak a gázpedált tudom megkülönböztetni a féktől :)

a lebeszélésről meg annyit, h 7 éve nem sikerült senkinek akkor sztem a jövőben sem fog :)

Link to comment
Megosztás:

ezért vagyunk mi "mások" mint a mezei userek....

és a vicc h ez a mentalitás soxor nekem ufo feelinget kölcsönöz, mert x ismerős v kollega panaszkodik erre arra mire jön az én naccerű 5letem h kapjuk szééét és nézzük meg what iz da prob....

és ilyenkor jön h ááá ezt nem szabad ezt csak szervízben és tsai...

és ilyenkor gondolkodom h dejó nékem nemcsak a gázpedált tudom megkülönböztetni a féktől :)

a lebeszélésről meg annyit, h 7 éve nem sikerült senkinek akkor sztem a jövőben sem fog :P

Akkor erre én mit mondjak? :) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

no asszem ebben a számban én is benne vagyok....

:) :( ;)

igazából asszem én azok közé tartozom, akik próbáltak szép és használható várat építeni egy szarból.

ez egy 1980 as Kadett D volt.

ugy kb 1 millio forintot költöttünk rá /és ennek már ugy 6-7 éve/, és nem volt olyan hét amikor egy ujabb hibát, vagy egy ujabb rozsdát ne fedeztem volna fel. volt motorgenerál, váltócsere, és volt szép lakatolás is....

és amikor meguntam, hogy minden hétvégén alatta fekszem, és nem tudok elmenni szombathelyig egy nagy láda szerszám nélkül eladtam, és vettem egy 8 éves Corsa A -t. és onnan iindult el az ujabb autók iránti szeretetem :) Igez, hogy sose rohadtam le vele sehol, de mindig volt valami baja...

Szóval a nép ezért vesz Puntot, meg uj 1000 -es Corsát, mert nem szeret izgulni, és szeret gond nélkül elautózni többszáz kilómétert, heti javitgatások nélkül...

Ákos,nem akarlak megbántani,de,ha egy D Kadettra 1milliót költöttetek és nem lett jó,akkor valamit nem jól csináltatok.Egy D Kadett sosem szar,maximum beteges :D az Energeenek eljött az idő, hogy lakatolgatni kell és megint darabokra fogjuk szedni ls megint megcsináljuk.papolhat nekem akárki,inkább rohadjak le 2x,minthogy egy új takonyban űljek,ami már magától,megy ahelyett,hogy én vezetném.

Amúgy 1x én is szeretnék egy szétgyúrt A Corsát. :P

Link to comment
Megosztás:

Szóval a nép ezért vesz Puntot, meg uj 1000 -es Corsát, mert nem szeret izgulni, és szeret gond nélkül elautózni többszáz kilómétert, heti javitgatások nélkül...

meg azért mert arra vesz autót, hogy ne busszal kelljen menni dolgozni, meg a hétvégi nagybevásárlást intézni

náluk nem családtag, hanem eszköz az auto :)

Link to comment
Megosztás:

Nem is kell nullázni, úgyis az utcsó 30-40-50 kmet átlagolja :)

tudtommal az átlagfogyi a megtett km után íródik ki

ezért nehéz pl lenyomni mondjuk 7,2-ről 7,1-re 800km után és könnyű pl. 100km után

amit te írsz, az a megtehető km, de az is asszem utolsó 5 km alapján van

Sok GSi-t eladott embert nem ismerek, talán csak Hernád Mestert picit, de nem hiszem hogy valaki is ne emlékezne vissza örömmel erre a kocsira és ne akarná a szive mélyén vissza még a dizel trágyája kormánya mögül. De akkor már nem lehet, mert "régi és szét vannak hajtva"

Szal nehogy.... szerintem....

engem is ismersz és én nem bántam meg, hogy eladtam a gsi-t :(

coupénak jobban bejön, mint nekem, tehát én még örülök is

náluk nem családtag, hanem eszköz az auto :)

ez nem mindenesetben igaz szerintem ;)

de én pl valóban meguntam, hogy ezt-azt mindig hekkelni kell

se időm, se pénzem nincs rá

én azért vettem új autót, mert nincs pénzem és nem bántam meg

Link to comment
Megosztás:

engem is ismersz és én nem bántam meg, hogy eladtam a gsi-t ;)

coupénak jobban bejön, mint nekem, tehát én még örülök is

Nem financiális problema volt ott? Mert én úgy emléxem. :)

Én megbántam, hogy eladtam a GSi-m, de nem volt más választásom, mert a kutyának sem kellett a Corsa.

Ugyanis én szerelmes voltam abba az autóba, de fel kellett állítanom egy fontossági sorrendet. S, itt a GSi vesztett. :) Ez van. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.