Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

gyere ááááááááát van 1 pár kulcsom a múltkori esetem miatt B)

van 16os és 21es is shima és erősített is és van sajtos is meg csokis :D

Picit később tudnék olyan 9 felé.Gondolom az már késő :blink:

Jut eszembe a videok elég jook lettek :D Szép hangja van.Biztos más vezetni mint a c20xe-t ;)

Link to comment
Megosztás:

nem egyszerű az arc a kettes képen :D

csak a szemedből felismernélek, bazz :D

hááááááááát :blink:

Ombre ott magyarázta nekem h nem fog femenni a kipuff - MERT 5! különböző megoldás létezett 92ben gsikipuff rendszer szinten B)

akkor még úgy véltem vetít de későbbi 2 órás beszélgetésben kiderült ellenkezője, holt fain csávó!

nem tuom mijjen fejet vág6ttam mikor kimondták 1 órás szendvedés után h ehhez új renccer kell 40 ropi csak a cső (hozzáteszem kocsi alatt new 4leömlő,sportkat, flexitag, középdob közel 1 kiló...) hozzá - de Anti jött vigasztalni h nembaj brada lesz jobb is, pedig belül nem voltam annyira elkeseredve mint kifelé láccott csak elkeseregtem h pedig eh de zsír lett volna...

Link to comment
Megosztás:

Aztec köfi a cuccost.Gyorsan ki is cseréltük B) Anno UHU-ék 2 polusu GM gyertyát raktak bele én most GM 1 polusut.

Majd kiderül. Mindenesetre csereérettek voltak már a gyertyák :D

:blink:

Seat Leon 1.8 20VT - hát izé ha tényleg csak ennyire megy akkor elég gáázos gépezet :D

3ikban majdnem letoltuk a felüljáróról ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyere mondom mijjen yelven mondjam?

most szín magyar a lengvidzs erre mintha a falnak beszélnék...

scörren da phone fakker B)

Hogy ezen mekkorát derültem!! Nagyon komoly! Még nem értem a végéig, lehet Petya irt.. a csere sikeresen megtörpént :blink:

Anti gépe.. ahogy néztem, hallgattam kezem lábam lúdbőrös lett.. ejj...

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok...nem nagyon tudom ám szavakba ölteni a feelinget...már 670km van benne...vagyis még csak...

sziszeg durrog...és mindenki csak kamillázik, hogy mi a szösz lehet ez... ;)

Kicsit félek tőle, ha túlvagyok a bejáratáson, mert iszonyat lesz... :D

Ja és iszonyat lett a nyomaték... B)

Geri!

A videjókat meg köszi...látod így kell túrbós Astrát legyorsulni... :D ....

Fényprojekt alakult valamit??? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az a szhép h nem mellesleg kedvesem kidugta ugye a gsiből a fényképezőt és a menetszelet Lnyomja a lefujóóó :blink:

Igen-igen most még kiélveztem az utolsó perceit a győzelem ízének, pont mint 2 éve amikor nem tudtál sem tbcnél sem IPnél elmenni csak 2x B)

Ma m1ek embörhöz aki nagy fain designer meg PS guru és majd help nekem mert nem döntöttem mi lészen....

Link to comment
Megosztás:

rákérdezek!

sétakocsikázás vagy mi?

Azért 60nál lehet ott ojbban is jönni skacok ;)

Szívesen csak jusson minél előbb vissza mert a crova ugye igen használatos....

Kaptam is drágámtól h miért nem siettem jobban :blink: B)

Ez nem sétakocsika volt csak nem tudtam,hogy mire képes a Leon és newpesten nem mertem racsingolni.(police) inkább mentem mögötte és arra vártam mikor kezdi tolni neki.A lámpánál végülis elkezdte nyomni neki de nem volt az elején egyértelmü.Következőleg már beállok a 20VT mellé az tuti. ;)

Szerszám a kocsiban ,autó otthon én meg bringával munkahelyen.(Kell az edzés) :D

Ma vagy holnap este bármikor visszatudom szolgáltatni.

:D

Link to comment
Megosztás:

Peti, a te autod alatt milyen kipuff van?

halk, de nála inkábba fény dominál...

Tegnap éjjel nálunk egy kuuuva nbagy blokkban nem volt áram majd 4 órát és Petya érkezése fényt hozott a kerületbe :D :D ;)

BTW a 20vt nem tudom hol s miért ellenfél Peti de ezt Rádbízom.... azona szakaszon meg nem értem why not stift cause út=jó belátható=igen B)

so mind1 a rendőrség meg jóval lejjebb one :blink:

Link to comment
Megosztás:

halk, de nála inkábba fény dominál...

Tegnap éjjel nálunk egy kuuuva nbagy blokkban nem volt áram majd 4 órát és Petya érkezése fényt hozott a kerületbe :D

BTW a 20vt nem tudom hol s miért ellenfél Peti de ezt Rádbízom.... azona szakaszon meg nem értem why not stift cause út=jó belátható=igen B)

so mind1 a rendőrség meg jóval lejjebb one :blink:

Aztec

Azért tartottam a 20VT-től mert anno vezettem Cuprát igaz az 225ló volt és az nagyon ment de ahhoz képest ez nem nagyon és még nem volt dolgom a 180lovas leonnal.

Amúgy meg félek ám a sztárfotótól. NewPestet meg nem ismerem. Mikor cseréltük a gyertyákat Laci4-nél a parkolóban odajött a jard és kérte a papírokat.Newpesten nem viccelnek ahogy látom :D

Ezé kéne frsz-ra vmi 5letet kitalálni.Anno greece-ből hoztam olyan plexit amit kint árulnak,hogy a frsz-elé téve ha rávillantasz visszaveri a fényt.De a madarsko frsz. nem sokkal nagyobb? ;)

Rákéne variálni valahogy.Ami a röhely minnél tisztább a frsz. annál hatékonyabb a cucc.

Lámpák tényleg jók és bírják is. Már 1 éve használom és semmi károsodás nincs. 100/140Watt oldalanként de csináltam "büntetőfényt is" amikor a 100/140-1szerre megy mindkét oldalt.

480Watt :D De csak rövid időre mert ugye az már bruutál a lámpának meg a generátornak is.

Egyébként a 2*140Watt sem rossz.Jó ha lát az ember csak néha vakítanak az útmenti táblák ;)

Redi :

Remus (nem hangos épp kellemes) neked viszont van hangja a gépednek mikor munkába igyekeztél a velem szembe sávban hallottam. Épp 9-elött pár percel :P Persze én is 9-re járok remélem kollegák itt sem olvassák a forumot :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezé kéne frsz-ra vmi 5letet kitalálni.Anno greece-ből hoztam olyan plexit amit kint árulnak,hogy a frsz-elé téve ha rávillantasz visszaveri a fényt.De a madarsko frsz. nem sokkal nagyobb? ;)

Hmm és van erre gyakorlati tapasztalat? Mert ha igen lehet érdekelne, de nem szeretnék az első kuncsaft lenni aki visszamegy jogsi nélkül reklamálni :D

De nem sokat érsz vele, ha lézerrel mérnek megállitnanak ha látják, hogy okoskodás van. Ez a plexi max a trafi ellen lehet jó ;)

Redi :

Remus (nem hangos épp kellemes) neked viszont van hangja a gépednek mikor munkába igyekeztél a velem szembe sávban hallottam. Épp 9-elött pár percel :D Persze én is 9-re járok remélem kollegák itt sem olvassák a forumot :blink: :D

Most ezzel tényleg megleptél B) Mert belülről a tiédnek sokkal jobb hangja volt. Azt hittem az enyém tök csöndes, most gondolkodom, hogy megnézem a Lenderéket énis és vmi átmenő középdobot felrakatok (ugyis szétvan már rohadva a gyári alatta).

Vagy olyat hangot kérek mint a kacsasárgáé ;)

Link to comment
Megosztás:

2 pólusú gyárira szavazok... ;)

Az a szhép h nem mellesleg kedvesem kidugta ugye a gsiből a fényképezőt és a menetszelet Lnyomja a lefujóóó :blink:

Igen-igen most még kiélveztem az utolsó perceit a győzelem ízének, pont mint 2 éve amikor nem tudtál sem tbcnél sem IPnél elmenni csak 2x :D

Igen a lefújónak igen jópofi hangja van... B)

Ma este megint krúúzingolás lesz a városban, gondolom Coupe (slupp-slupp) velemtart, bár több hely nincs, de lehet kocsival csatlakozni...

Aztec...még pár napig élvezkedhetsz... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.