Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Üdv.

Már régen nem irtam a fórumba (igaz már a vasam sincs meg), de gyakran "rátok " nézek.

Tegnap a a megyénkben volt egy szörnyű baleset, csak azért mutatom meg nektek , hogy egy kicsit figyelmesebben vezessetek.

Engem mindig megráznak az ilyen képek és utána egy-két napig visszaveszem a tempót.

Üdv nektek: fehérgsi

képeket is nézzétek meg!

http://www.szon.hu/engine.aspx/page/szon-a...lcs/ag/im-kelet

Link to comment
Megosztás:

Tényleg eléggé hasonlit a logónk.

igen mert onnan van az ötlet, de le lett levelezve velük és rábólitottak :blink:

Soltvadkerten lesz GSi-tömeg remélem (bár igy hogy csak klubtagok jöhetnek be szombaton esélytelen)

Mivel ez egy szolidabb, nyugisabb pihenősebb tali lesz és elsősorban a klubtagoknak szól nemvalószínű B)

Majd BW II.-n lesznek rengetegen (nagyon remélem)

Link to comment
Megosztás:

Mostanában elég sokat bringázok és tudom,hogy mennyire életveszélyes ennyi figyelmetlen férfinemiszerv között.

A legtöbb ember teljesen figyelmenkívül hagy sokmindent vezetés közben :D

Ma reggel voltam Janóéknál és megcsinálták a kipuffot és egy fillért sem kértek B)

Odafele talán Aztec kollegát láttam jönni velem szenben?! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Biztosan nem.

DE Janóékhoz never again max az ellenségeimet...

Mint írtam 3x voltam kinn (nem azért fáj, mert pénz hanem mert ídő - melóból eljönni, átszellemülni stb és vissza) és nem sikerült megoldani a problémám 2x pénzért utoljára ingyen semmmm.....

Tegnap Lenderes skacokkal check it.

namost kézifékkötelem a kipuffrendszerem mijatt (made by Janó) szénné égett és kiderült mijért van gecimód benzinszag minden tankolás után... Mert a tankból kijövő szellőztető ami m1 az aktív felé szintén szénné égett.... ez joe játék mig nem durran alatt a 30L benya B) :blink:

hamarosan meg teszek fel képeket meg vidijót h Petinek is bövüljön az archivuma, de ha így folytatjuk a spontán fussunk össze és irisz j1ben kamerázikot akkor pikk pakk meglesz a videjóklippre való :D

Link to comment
Megosztás:

Aztec ok. Egyébként Janóékban én is csalódtam. A hátsó dobon van egy repedés ahol a középdobtól megy a cső a hátsó részbe.Azt már a mai alkalommal 3szor heggesztették és még sose bírt 1 hétnél többet :D

Ha most is tönkremegy akkor sajnos én is kénytelen leszek más helyet választani.

Ami a brutál,hogy elösször mikor megnézték azt mondták,hogy rossz a hátsó dobom és cserélni kell. :D Szerencse,hogy én is lementem az aknába és szemügyre vettem a hibát.Nem vagyok kipuffos de látszott,hogy egy repedés és nem a dob belseje miatt zörgött.

Most szinte ott álltam míg heggesztett a srác B) remélem nem lesz annyira vacak mint az elöző próbálkozások. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a Janóékkal nagyon elszaladt a ló. Tegnap mi 2 és fél óráig tartottuk fel a Lendert (mondjuk abból csak 40 perc volt munka) és azért sem kért semmit. Mondjuk sajnos nem jött össze az amit akartunk. :blink:

Viszont holnap én is megnézetem, hogy mitől van iszonyat benzinszaga a gépnek.

Link to comment
Megosztás:

Tom én sejtem :D :D

De mondtam vmelyik 7végén nekiáll6unk az aknaépítésnek.... csak elötte familiámmal 1eztetek, mert emeletet sem engedtek építeni a házra. Komolyabb szerv mint az önkormányzat :blink:

Én is sajnos...

Kíváncsi vagyok, hogy mennyibe fog kerülni a megoldás.

Aknaépítésnél stipi-stopi egy ásó. B)

Link to comment
Megosztás:

Kb. honnan jöhet a benzinszag?

mindenhonnan.

lehet szívó rész felöl, vagy a szürő felé menő csövekből, vagy tanktól....

de 1 kicsit komolyabbar fordítva a szóóót B)

c20let a'la Atom...

http://swed1.uw.hu/Pix/0424/Movie1.wmv

ennyit a c20letről :D

http://swed1.uw.hu/Pix/0424/Movie2.wmv

c20xe veri a c20let istenét...

http://swed1.uw.hu/Pix/0424/Movie3.wmv

lite crusie

http://swed1.uw.hu/Pix/0424/Movie4.wmv

azért t1ük hozzá Anti 2-3K között ment és ha 1x bejáratja és nem lövi el addig a dugókat akkor majd jó ha fain 800X objektívvel tudom kamerázni :blink:

Link to comment
Megosztás:

Aztec! Asszem én a többiek nevében is megköszönöm a videókat, mert mi még hallani se, meg látni se láttuk a gépét Antinak, mióta "kész van". Köszi! :D

Tényleg... Anti! Hány km-nél tartasz? Közeledik már az 1500?

Mit meg nem adnék egy ilyen kígyóért én is! :blink: B) Gyönyörű!!!

Link to comment
Megosztás:

Ezt őle kérdezzétek B)

Én mondtam nekije ish meg subarus kollegának, hogy nekem next vagy only céges és lakás vagy cupra/impreza...

A maji cuprák állapotát ösmerve next impreza... pont az 1ik ismerőse vette meg említett subarus kollegának azt a cuprát amit anno kinéztem 4 milkáért és a cupra már azóta kuka,generál,stb... so suxxxx....

De még gsizünk és nem OFFolnék ilyenekkel :D

DSCF3152.JPG

kisebb szakmai vita a dzsieszájom alatt

DSCF3151.JPG

los brigadosss

DSCF3153.JPG

photozzz and VIDEOZZZZ thx 2 my gal, Iris production LTD :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.