Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

bazs

A káromkodásban teljesen egyet értek veled, nem divatból beszélek így, de erről sajna le kell szokni.

A csicska szuzukiban pedig nem, mert nem ismersz, attól még hogy valaki ilyet mond, nem biztos hogy komolyan is gondolja. A srácnak, aki lecsicskázta a szuzukit, egy 1.3 as Fiestája van, nem az új, hanem a régi. Neki pudvaláda az én autóm, f**talicska a sajátja. :blink:

Mellesleg a szánalmas jelzőt el lehetett volna hagyni, szerintem én még senkit nem sértettem meg a fórumon, egy rossz szót sem szóltam, persze nem is vagyok klubbtag. Még.

Még egyszer hangsúlyozom, nem az ellen van kifogásom, hogy véleményezted a csúnya beszédet, amiben igazad van, és még az sem esik rosszul, hogy szólsz egy másik autó lefikázása miatt, de az a szánalmas, na az nem esett jól.

csao all

Hali! majd megszokod, hogy Bazs szeretni beleütni az orrát,mindenbe meg szeret okoskodni,szerintem az a megoldás, ha nem foglakozol vele. A beszédstílus a te dolgod,néha mindenki káromkodik :D

Szóval szerintem ne vedd magadra a dolgot,Bazs is tud normális lenne,lehet h a punytyó grándé, negatívan hat rá.

Én szívesen megnézném a többi videódat is,max hang nélkül B) na cső

Ui: JAH ÉS EZ AZ ÉN SAJÁT VÉLEMÉNYEM,LEHET FIKÁZNI!

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg a szánalmas jelzőt el lehetett volna hagyni, szerintem én még senkit nem sértettem meg a fórumon, egy rossz szót sem szóltam, persze nem is vagyok klubbtag. Még.

Még egyszer hangsúlyozom, nem az ellen van kifogásom, hogy véleményezted a csúnya beszédet, amiben igazad van, és még az sem esik rosszul, hogy szólsz egy másik autó lefikázása miatt, de az a szánalmas, na az nem esett jól.

Nem kell mellreszívni, Bazs mindig is furcsa (anticociális) B) volt .A hawersrácok meg gondolom kellőképpen fel voltak hajítódva, hogy "normális" autóban ültek! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Pár jópofa kéép. Céép a géjesí........nekem teccik ;)

Gsi tali

Királyak a képek, pedig aludni akartam (nem sikerült)

Tényleg eléggé hasonlit a logónk.

Szépek a kocsik, szupi állapotban vannak a GSik.

Az amelyikben nagy lámpa van az minek lehet a lámpja? Csak nem Punto? :D

Látom ott is szeretik a másfajta kocsit (F*ken Fiat) ;)

Bazz ha lenne Ferrarim énis kiraknám a kavicságyba B)

De ez milyenmáá hogy mekkora király vasak vannak - külföldön.

Bugatti meg F-40 király, de Lotus Omiról több kép volt ;)

Lamborghini klub...

Mekkora esély van hasonló párét szervezni itthon? Autós napok Ringen? :blink: 11rugó hogy mehess pár kört kedden :D És fogadjunk nincs kint se Feri se Lambo se Lotus sesemmi max pár BMW és csááá.

Soltvadkerten lesz GSi-tömeg remélem (bár igy hogy csak klubtagok jöhetnek be szombaton esélytelen)

Yo8

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.