Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Coupe-val elég hamar beértük a Hungárián a társaságot... :D

A Mercis tényleg állat volt...mindamellett, hogy köcsög módon csinálta amit csinált...a Civiv meg csak küzdött... B)

Peti!

És azt végod, hogy mikor hány báron milyen fúvóka kell??? Mert Győrben a farmotoros Corsa C20xe-ben is volt és épp azt ecsetelte, hogy mekkora fuck, mert érzékeny még a páratartalomra is....és volt nála vagy 15 véle szelep...abból válogatott... :blink:

Link to comment
Megosztás:

És a Seatot még le sem fotóztad... :blink:

ad1 setét volt

ad2 emberünk korábban karcolt meg össz vissz annyit láttam mikor köszöntünk 1másnak.....

de ez mekkora már - gsisek tábora és nééézd meg

meg joe volt kimenni mert megest +ismertem f2f klubtársakat :D

És a Seatot még le sem fotóztad... B)

van még off fotóm...

DSCF3058.JPG

:D

Link to comment
Megosztás:

közbe Tooom írtam sömöst :blink:

össznép GSi meet olyan kellen mint tavaly volt minimeet, csak ahhoz az kell h devilzék is akarjank jönni és ne szervezzenek rá az ídőpontra rá direkt egy talit.

Írjunk nékik mailt szépet hivatalosat hogy mit szólnak hozzá :idea:

Link to comment
Megosztás:

Tökölön is jót dumcsiztunk...

Majd értekezek vele tali ügyben, mert ugye múltkor szóba került, és nem ellenezték... :blink:

Május 7-én lesz talijuk, én lehet, hogy kinézek és beszélgethetünk erről is pl...

Írjunk nékik mailt szépet hivatalosat hogy mit szólnak hozzá :idea:

Már beszéltünk róla velük, és nem ellenezték...sőőőőt tetszett is neki a dolog...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.