Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Há egyszer csak azt láttam, hogy itt zümmög, mire odaértem leszaltózott...mire felvettem a földről, már letetted...ráadásul valami nem szimpi számot írt ki...ezért nem hívtam vissza... :D

Hát C20XE-sekkel már nem barátkozik... :blink: ;)

Amatőrök... :D ;) ;)

És különben is én olyan vagyok... B)

Link to comment
Megosztás:

Én már nem is mondom h kiváncsi vok a VASra Anti mer kicsit unhatod, de remélem Lurdyhoz kihozod nagyon lözeli jövőben és csorgathatom nyálamat.... :blink: B) :D

Ja vki nem ismer egy kombi bordó(sztem gyári szinű nem csilvill) astrát földig ülve hátulja lefalazva, mer vmelyik nap láttam Örsnél de klubban nem nagyon pedig eléggé "szép" volt.

Link to comment
Megosztás:

jól néz ki ez az autó

kiváncsi vagyok megöli e a c20xe az f16-ot? B)

és megnézném a gyári gsi felniket polirozva, mert azt irja olyan van rajta nyáron

mellette az nem az Ogre autója? :blink:

Nekem is tetszik :D

Valószínű egy idő után biztos megöli az F16ot de ment ezzel a váltoval 15.3at ami nem rossz egy gyári C20XE től.

Szerintem már nem a gyári gsi felni van rajta.

Link to comment
Megosztás:

Ha chrom egybe angel lámpa van elöl én ismerem. Itt a 15-ben szokott mozogni.

Ő lenne?

Nem baj ami késik nem múlik Anti, ja és kérhetnék jövő héten egy ojjan csekket is amit 5eft-ért bevesznek a postán.......(tagdíj, végre összespóroltam jeeeee) B) :D :D De ez már OFF

jaja ő az, 1-es, fékkel ment át a villamos síneken(természetesen nem a töltés részén hanem a finommech. vállalathoz). Nagyon szép de mosmeg ez a sprinter beömlő lesz nagy "divat"????

JA "kombi"-ért bocs :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.