Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Asszép lesz mármint a /40... Én tegnap sikeresen fogtam egy kibaszott nagy kátyút a Szugló sztríten de esk semmi baja nem lett a 215/40nek... vagy szerencsés esés volt vagy tényleg jó guma a yoko....

A felni árban köbö? Tudom indisz és tsai de csak kiv vaok...

Link to comment
Megosztás:

Aztec!

Felnik 8X17-es Nuvolari Audi Replika felnik 215/40 17-es Hankook K104 sport

Goofy!

Így tudsz belépni... Katt ide!

Peti!

Géptető nem is lesz...a jobb hűtés miatt... :D

Minden c20let, kivéve a blokkot, de az is csak egy furatban különbözik, ami pótolva let(t) B)

Anti. Majd mesélhetnél,hogy smint volt,van ez az átalakítás a blokkon. Nagyon érdekel :blink:

Link to comment
Megosztás:

Anti. Majd mesélhetnél,hogy smint volt,van ez az átalakítás a blokkon. Nagyon érdekel :D

mond neki először az árát, aztán nem kell tovább mesélni ;) a szivéhez kap, rug kettőt és kalács :blink: B)

neked még az van fenn amivel vetted vagy mi?????

nem vagy naprakész a topikból ;)

ha meg állandóan zülleni jársz soselesz kihangosítód :D

Link to comment
Megosztás:

Anti. Majd mesélhetnél,hogy smint volt,van ez az átalakítás a blokkon. Nagyon érdekel B)

Egyetlen egy olajozó furat a különbség, ezt pedig gépműhelyben megoldják neked...

Redi!

Képzeld el minden tetszene mindenkinek, vagy épp ellenkezőleg...hol tartana a világ??? :D

Aztec!

Árakat már csak pü-ben...rettegek az asszonytól... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Atommanó mit tud majd az a gépsas????Adatokat tudsz irni?

Uj vagyok itt szoval nem vagyok képbe hogy mi is az a C20LET moci.Az valami kihegyezett izomváltozat?

A c20let motor az a turbós változat és olyan kb300-330LE körül kell lennie.Bár ez csak tipp mert eddig senki se mérte le padon.

Link to comment
Megosztás:

Atommanó mit tud majd az a gépsas????Adatokat tudsz irni?

Uj vagyok itt szoval nem vagyok képbe hogy mi is az a C20LET moci.Az valami kihegyezett izomváltozat?

Akkor gyorsan és tömören!

A c20let a calibra illetve az A vectra gyári turbós mocija...ez gyárilag 204 LE...

Na egy ilyen került bele a GSI-be, de picit feljebbtornásztuk a teljesítményt...300-330 LE között írják ebben az álapotban ezeket...kb 450NM-el... B) Ez EDS phase 3+

Coupe!

Micsoda összhang... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.