Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát menjünk. Én bármikor ráérek, a számomat meg tudjátok... :blink:

hát ja, tényleg össze kellene már mérni az autókat :D

kiváncsi vagyok tényleg rosszul megy e, vagy a kupénak igaza van és csak mexoktam ;)

de a hungária állapota katasztrofális....a hungária-kőbányai kereszteződésbne a villamossinek között akkora luk van, hogy egy vaddiszno beleférne B) :D

Link to comment
Megosztás:

Te aztec!

Lehet nem olvasod a ki kivelt.. vasárnap nem te vészvillogóztál nekünk(Petya meg én) a nem is tom. már meg kellene néznem egy térképet :D nagytétényi talán? uton?

Videók: jaja.. az a 4GSi-s sajna már nem mai szösszenet :D de eddig talán az volt az egyik legjobb kis autókázás.. ;) nem versenyzés..csak úgy toltuk..

Mondjuk azért belegondoltam.. nem egyszer 160-180 is volt .. ha ott kapunk egy fényképet B) :blink:

Link to comment
Megosztás:

hát ja, tényleg össze kellene már mérni az autókat :D

kiváncsi vagyok tényleg rosszul megy e, vagy a kupénak igaza van és csak mexoktam ;)

de a hungária állapota katasztrofális....a hungária-kőbányai kereszteződésbne a villamossinek között akkora luk van, hogy egy vaddiszno beleférne B) :D

Hát azért szerencsére van még néhány normális állapotú út... :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Tom ma minimeet?

Mert azóta már majdnem mindenkivel összefutottam :D

Laci nem tuom az tény h voltam rra de nem rémlős.. azt tudom h elmentetek mi mentünk nővérkémhez onnan meg X mi volt :blink: B) :D

IQ THX. Vasad? S léptél vmit a szar út veszélyeztetős témában?

Petya máskor villogjatok vagy vmi és akkor nem hoozunk L ilyen csúful 1más meletttttt ;)

Link to comment
Megosztás:

Jóóók a képek.(le is töltöttem)

Lassan különlegesség lesz majd a sima fastra lámpa a gsi-ken :blink:

Kéne keresni egy jó útvonalat ahol a legminimálisabb a police felbukkanása B)

Jah egy kérdés. Ez az első rendszámtábla dolog hogy müxik ha csak az ablakban van kirakva? :D

Ha megállít a pék meg is büntet?

Link to comment
Megosztás:

Ha naon bejön a széria lámpa szólj van még 1 szettem :blink: B)

Polisz az úcsincs sehol amikor kellenek - so sztem 2es 6os shimán mehet!

Ahol mi videjóztunk csak rizikós elötte meg kell nézni emegy-emhét ott nagyon jól néz ki ám!

nekem fenn van ablakban és még 1x sem állítottak meg!

Link to comment
Megosztás:

Jah egy kérdés. Ez az első rendszámtábla dolog hogy müxik ha csak az ablakban van kirakva? :blink:

Ha megállít a pék meg is büntet?

elvileg szólnak érte, de amikor pl nekem volt törve a cali eleje és megállítottak, akkor megkérdeztem, aszonták, hogyha látszik az autón, hogy épp javítás alatt van az eleje és nem lehet biztonságosan elhelyezni a rendszámot, akkor nem foglalkoznak vele, csak legalább az ablakban legyen kint

Link to comment
Megosztás:

Piruett - kereszteződésről: megéri megnézni e két fotót:

Ez volna az, hogy hogyan néz ki egy ilyen villamossínek közti kitöltő normális állapotban. Látható, hogy vannak vízelvezető vájatok és nedves tapadást biztosító fogacskák a felületen:

ep2.jpg

Ez pedig az, amilyenre le van kopva a kereszteződés....

abskaki.jpg

Hmmmmm.........

Link to comment
Megosztás:

Laci nem tuom az tény h voltam rra de nem rémlős.. azt tudom h elmentetek mi mentünk nővérkémhez onnan meg X mi volt :D :D ;)

Hááát akkor vagy nagyon feledékeny vagy te is, vagy nem te voltál.

Csak mert még vészvillógózott is a távolban a GSi... :D elölről meg olyan ütött kopott benyomást kelltett, mint a tied.. lenne mégegy ilyen? ;)

Nem volt sok időm sassolni.. csak visszapillantóban.. lehet hogy dögrováson volt, és már eleve vészvillogóval közlekedett az illető,és nem köszönés képen ment ?! ;)

Aztec bá!!

Látom a képeken,hogy az utcátok még mindíg kátyúmentes. :blink:

Ne is mond.. B) Nem semmi ott ültetett autóval közlekedni.. :D

Aztec: te honnyan szereztél aksilefogató vasdarabot? bár lehet gyártok egyet magamnak :P

Meg ami tom esélytelen, az olajszűrő alatt a kerékjárattól kellene lennie egy müanyag takarónak.. (kicsit elkopott vmikor=értsd, ripityomra tört).

Ja.. és amiket mentünk megnézni megoldódtak?

tegnp sassoltam, hogy nekem is el vanszakadva bresmbelag vagy mi vezetékem, ugyhogy majd én is forrasztgatok B)

Link to comment
Megosztás:

Tomi bá a helyzet 1re rosszabb!

Viszont 7végén voltunk nálatok jó sokat csak naon sűrű volt a progi azért nem bosszantottalak még 1 telefonnal B)

Viszont mocisok városa is lehetne lakhelyed.....

Laci!

Azt a műaynagot feljtsd el, ami neked kell az kartervédő néven fut és az mindent takar....

Igaz néha javítgatni kell h porrá vagy ültetve de asse gond...

Amiket megnéztünk?

Hát 1 óráig nem volt kühlmittel stand de utána lett megest... meg waschwasser stand is van meg bremsbelag de fosni rá, majd lesz 1 órám forrasztgatok... inkább ezek jöjjenek mint pölö motoroilstand és tsai...

Most majd kárpitot meg kapaltartót meg hácssó üléssort fogok vadászni a környéken...

Mert Zsoltnak van szép Mohácson de az az út inkassziós lenne kicsit :blink:

Link to comment
Megosztás:

:D :D Mellesleg nézzetek már be az F astra egyéb csevegésbe.. van egy kérdésem ami eléggé idegesit.. lehet hogy már allig van olajam a váltóban? B)

Asszem hétfőn ezt is megnézetem Sz.Gabbal. Van egy olyan érzésem, hogy megint adósok börtöne fog a fejem felett lebegni.... ;) :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.