Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szerezzetek már egy rendsen kamerát vagy csináljatok fényt :D

jaa és Laci vedd le azt a cicás vagy Shrekes napvédőt a hátsó ablakról, vagy nemtudom mi van ott :blink: B)

és ahogy látom az Acurat nem sikerült megfogni :D

Pappa a rángatás tényleg murvasokmindentől lehet, nézz bele az astra f es topikokba, mert elég gyakran előjön a kérdés! (főleg az elektromos, meg motor, meg egyéb topikokban).

V E Z É R L É S C S E R E

és vidd el egy márkaszervizbe hátha ki lehet villogtatni vmi hibakódot és egyszerűbb lesz orvosolni mint vuduzni

Link to comment
Megosztás:

Laci vezet Peti kommentál című játék B) :D A corrados szövegen megfeküdtem, annyira spontán... :D

Igen, az tök spontán, azért is tetszik.. ;)

Tudni kell,hogy neki is, meg nekem is nagy kedvencünk(volt) :blink: a Corri.. és kicsit dobtuk a hátast, hogy igy ottmarad, xar út, ide vagy oda...

Link to comment
Megosztás:

De Lac emberünk azt írja h légszürőházból megy az sfi dobozba... ilyen nics is- mert ott van közte pölö a légtömegmérő meg 3 v 4 bilincs. És 2 gumicső van a drágábbik amit neked kellett venned...

Amint elmentetek rohantunk nővéremhez mi volt az eslő? BC said dat Kühlmittelstand :blink: B)

Link to comment
Megosztás:

szerezzetek már egy rendsen kamerát vagy csináljatok fényt

jaa és Laci vedd le azt a cicás vagy Shrekes napvédőt a hátsó ablakról, vagy nemtudom mi van ott

és ahogy látom az Acurat nem sikerült megfogni :D

:blink: majd szólok, hogy világítsák ki rendesen azt a helyet ;)

Kamera: ja.. nem lenne rossz, de sajna nincs.. a fényképező meg majd mindig kéznél van ;)

Nem is shrek es.. cicás.. B) :D Nah jó.. csak natúr..nincs rajta semmi.

Honda: nem tom milyen volt.. de azért meg nem fogtuk, de el se ment..kb. egyet mentünk. pláne, ha a kanyarban 2esbe váltva nem hagytam volna pörgni a kereket..

De nem komolynak indúlt..azt hittük, otthagy mint a xart.. hát nem úgy lett :D csak miután el kezdett cikázni.. én a busszal nem követtem.. nem akartam eszetlenkedni.. (barinőm hátúl feküdt. arra ébredt fel, hogy megindúltunk) ;)

Vágatlan verzió

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tesóm nem rég vett egy GSI Astrat nagy örömömre, mert elötte csak egy 1.7TDS Astraval járkáltam és nem valami tetovált bika. És miota a Gsivel megyek ez az állapítás megerősödött bennem. A Gsiit svájcból hozták be szóval nagyo fullos!!! Bőr belső (teljesen) elektromos ablak, tükör, klima, ABS EPS ...!

Nagy szép hangja van , viszont van a kipufogó végbe egy gyertya becsavarozva, de nincs bekötve, ez nem tudom hogy milyen célt szólgálhatotmert injektorors lévén nem hinném hogy lángolna a kipufogo. Aki sejti hogy mi célt szolgál az megirhatná?

Majd képet teszek fel róla! :blink:

Link to comment
Megosztás:

mindenki indexel - mi a 3.14csa van ott B)

jól one srácok....

PetyaTe meg ha kóstolnak adj már magadból és az sr feelingből egy cseppett az ejjen rizsrakétáknak :D

Laci én + hoozok ki forrasztgatni mig nem lepi el a famili a kertet :D

700. oldal - ez grat :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nagy szép hangja van , viszont van a kipufogó végbe egy gyertya becsavarozva, de nincs bekötve, ez nem tudom hogy milyen célt szólgálhatotmert injektorors lévén nem hinném hogy lángolna a kipufogo. Aki sejti hogy mi célt szolgál az megirhatná?

Majd képet teszek fel róla! :blink:

Lehet, hogy egy félbehagyott tuning nyoma látszódik rajta.Egyébként +üza. megoldással lehet lángoltatni a GSi kipuffját is.Kérdés, hogy megéri-e.

Amúgy 1.7TDS-ből átülni C20XE-be, háát dimenzionális változás.Grat hozzá! B)

Link to comment
Megosztás:

HPIM7309_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Na erröl a csöröl lenne szó

Mint látszik szigszozva van de ezt már én csináltam....szédszedtem az elözö ragasztást és agyon volt szakadva a bilincs alatt de mivel csak járni kell a géppel vhogy igy nem maradt más mint visszaszigszózni.

Kipróbáltam a hátsó ablaktörlö sprickoloját és döbbenetemre a kesztyütartó lett elárasztva vizzel.A csomitartonál felmenö vizcsö egyszerűen elvolt csípve.....

a váltoban van egy dugasz na az is majdnem kivolt esve belöle szivárgott az olaj belöle

Egyszóval sok átnézés van még hátra mire feltárom a hibákat

HPIM7302_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Látom már neked is az újabbik DIS-gyújtásos motorod van. Akkor neked ugyanaz a csö kell, mint amit Laci4 már elölrébb belinkelt. De nézd meg azt a csövet is, ami a légmennyiségmérö és az SFI-doboz között van, mert azok is szoktak repedezni egy idö után és akkor ott is falsot szívhat.

A hátsó ablakmosónál gyakran elöfordul az, hogy eltörik a csö, már nálam is volt olyan, hogy a kombinál a hátsó oldalsó ablak beülröl lett tiszta víz.

Link to comment
Megosztás:

ha azt számolom hogy egy levegö csö 6300 ft, + uj vezérlés kb 50000+ egy uj kipuff dob 20.000 körül

kb 70 ropi lenne ami sos ben belekéne lapátolni DE TUDOM minden autora költeni kell.

Majd apránként minden meglesz DE AZ A LÉNYEG HOGY TÉNYLEG AZ ÁTTLAGON FELÜLI minöségü a kasztni a motor és ugy álltalában minden a helyén van

EGYSZÓVAL egy rossz szavam nem lehet róla

Link to comment
Megosztás:

:blink: majd szólok, hogy világítsák ki rendesen azt a helyet ;)

Kamera: ja.. nem lenne rossz, de sajna nincs.. a fényképező meg majd mindig kéznél van ;)

Nem is shrek es.. cicás.. B) :D Nah jó.. csak natúr..nincs rajta semmi.

Honda: nem tom milyen volt.. de azért meg nem fogtuk, de el se ment..kb. egyet mentünk. pláne, ha a kanyarban 2esbe váltva nem hagytam volna pörgni a kereket..

De nem komolynak indúlt..azt hittük, otthagy mint a xart.. hát nem úgy lett :D csak miután el kezdett cikázni.. én a busszal nem követtem.. nem akartam eszetlenkedni.. (barinőm hátúl feküdt. arra ébredt fel, hogy megindúltunk) ;)

Vágatlan verzió

Abban az intergrában egy 1.6 Vti motor van. Tetőre rakták, meg leírták a mociját aztán ilyenre sikerült összerakni..... :D

ha azt számolom hogy egy levegö csö 6300 ft, + uj vezérlés kb 50000+ egy uj kipuff dob 20.000 körül

kb 70 ropi lenne ami sos ben belekéne lapátolni DE TUDOM minden autora költeni kell.

Majd apránként minden meglesz DE AZ A LÉNYEG HOGY TÉNYLEG AZ ÁTTLAGON FELÜLI minöségü a kasztni a motor és ugy álltalában minden a helyén van

EGYSZÓVAL egy rossz szavam nem lehet róla

Jah, majd a felnikről küldj légyszi képet, mert pont ilyen volt a Gsimen amit elloptak...

A Gsit- gondolom egy váci sráctól vetted, akinek a Muterja használta..

Ha kell a felnihez kupak, van 2db, ha kell szólj, megoldjuk

Majd esetleg az FK ültetőszettet is megnézhetnéd, mert az enyém alatt is az volt, és gyanusan úgy áll a két autó... Ha 70/50 akkor kezdhetünk gyanakodni...

12861456.jpg

12861277.jpg

Link to comment
Megosztás:

Jah, majd a felnikről küldj légyszi képet, mert pont ilyen volt a Gsimen amit elloptak...

Majd esetleg az FK ültetőszettet is megnézhetnéd, mert az enyém alatt is az volt, és gyanusan úgy áll a két autó... Ha 70/50 akkor kezdhetünk gyanakodni...

Az lenne a kemény :blink:

Link to comment
Megosztás:

Video témához visszatérve.Sajnos a fényképezőgép ilyen minőséget tud. (Lassan kellene vmi camera project) B)

Corrado-n nagyon kiakadtam.............azthittem hülyére ver :blink:

Régen azt szerettem volna venni..........jó hogy nem tettem :D :D ;)

Én a Corradot kb 3,5 éve letudtam (gyorsúlásról hazafelé bepróbált)aztán ha valahol próbálkozott egy csak nevettem. Nem tudom mi volt a célja a VW-nek vele de szánalmasan mennek a GSI-hez képest.

Link to comment
Megosztás:

Abban az intergrában egy 1.6 Vti motor van. Tetőre rakták, meg leírták a mociját aztán ilyenre sikerült összerakni..... :blink:

Én nyugodt, egyenes körülmények közt mentem többször is egy ilyen szabású, 1.8 integra type-r ellen, 98 vagy 99 -es autó, 190? lóerő, osztán még kevésbé is ment el, pedig szvsz laci kocsija jobban megy, mint az enyém........ és azt mondta a srác, hogy 3.2M volt a kocsi fél éve....

Link to comment
Megosztás:

Én nyugodt, egyenes körülmények közt mentem többször is egy ilyen szabású, 1.8 integra type-r ellen, 98 vagy 99 -es autó, 190? lóerő, osztán még kevésbé is ment el, pedig szvsz laci kocsija jobban megy, mint az enyém........ és azt mondta a srác, hogy 3.2M volt a kocsi fél éve....

195 ló + speer és 8200-öt pörög. Valóban drága mert megfelelö karbantartás mellett (nem nyomod hidegen, olajat cserélsz 10e km-enként) gyakorlatilag elpusztithatatlan amellett hogy mocsok jól megy. Konkrétan: kisebb lökéttérfogat mellett jóval erösebb mint a C20XE, és jóval többet bir.

De egy C20XE motor 100ezer, egy B18A (vagy mi a mocikódja) meg ha lehet kapni egyáltalán rommápéppé tört intiböl az bizti nem kapod meg 500ezer alatt, és a váltó is még 300.

Link to comment
Megosztás:

Abban az intergrában egy 1.6 Vti motor van. Tetőre rakták, meg leírták a mociját aztán ilyenre sikerült összerakni..... :blink:

Jah, majd a felnikről küldj légyszi képet, mert pont ilyen volt a Gsimen amit elloptak...

A Gsit- gondolom egy váci sráctól vetted, akinek a Muterja használta..

Ha kell a felnihez kupak, van 2db, ha kell szólj, megoldjuk

Majd esetleg az FK ültetőszettet is megnézhetnéd, mert az enyém alatt is az volt, és gyanusan úgy áll a két autó... Ha 70/50 akkor kezdhetünk gyanakodni...

http://img.tar.hu/lml/size2/12861456.jpg

http://img.tar.hu/lml/size2/12861277.jpg

papa felnije 15"os a tiedet meg kép alapján 16"os-ra tippelem,és az ő autójából biztos hogy nincs 70mm ültetve.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mi volt a célja a VW-nek vele de szánalmasan mennek a GSI-hez képest.

a corrado nem gsi-kategória, inkább calibra kategória, úgyhogy nem kell hasonlítgatni, mert nincs értelme :blink:

papa felnije 15"os a tiedet meg kép alapján 16"os-ra tippelem,és az ő autójából biztos hogy nincs 70mm ültetve.

ráadásul papa felnije zömökebb forma, nem olyan szellős...

Link to comment
Megosztás:

papa felnije 15"os a tiedet meg kép alapján 16"os-ra tippelem,és az ő autójából biztos hogy nincs 70mm ültetve.

15" volt az enyém is...

Az ültetés tényleg kevesebbnek tűnik.

De ha a hátsó gátlót megnézed akkor ha szép sárga szine van, és a rugó piros, fehér felirattal, akkor játszik a dolog.

Ha nem sárga a gátló, akkor mind1.

Fél év alatt csak nem lehet annyi kosz rajta hogy az alapszint ne lehessen látni.

Komplett FK szett volt (rugó gátlóval)

Link to comment
Megosztás:

Jó hogy nem Ferrarit mondtál :blink:

B)

Ferrari Maranello F50 a kedvencem. 1ik haverommal és rommá tuningolt Calijával anno mentünk este autózni és az M1 és M7 közös szakaszán "majdnem" utolértünk a belső sávban egy F50-et.Haver vigyorgott mint a vadalma és csodálkozott,hogy a híres Ferrari ennyire "szar".Majd pici idő mulva arcára fagyott a mosoly mikor kb. 200nál az M7 belső sávjából hírtelen áttért az M1-re mi meg majdnem utánna de akkor most tuti nem ülnék itt és irogatnék :D

Szerencsére csak a kezét mozdította 1 picit majd belátta semmi értelme az próbálkozásnak és akkor már vált is szét a 2 út egymástól.............mi meg űltünk némán a kocsiban és bámultunk ki a fejünkből..... :D

Link to comment
Megosztás:

Jó hogy nem Ferrarit mondtál :blink:

Nem tudom, de ha árát, nézzük, akkor a subaru jobb, mint az integra.

Ha kinézetét vesszük, szerintem akkor is.

Ha pedig gyorsulását, akkor mindenképp.

Engem Agressor vitt egyszer az imprezájával, kábé 5x jobb volt az egész, mint az integra.

Link to comment
Megosztás:

Nah.. igy már értem a hondát.. kicsit gyanús volt, hogy nem bírt elmenni.. ha jól rajtolok még jobban rajta lettem volna.. de a cikázásban, meg kanyarokban valszeg lemaradtam volna "csöppet" :blink:

IQ: sajna már nem megy úgy mint régen.. de tény,hogy még mindig jól megy... B)

Aztec: sok sikert.. forrasztani öröm :D

papa: grat a géphez.. apróságokat mindig fogsz találni... :/

LML: nem semmi felvetés.. durva lenne..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.