Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jó pofa. A csövek hosszából le lesz vágva vagy ilyen hosszan áll majd ki?

Szerintem egy picit le kéne venni belölle így kép alapján. Hozzátok ki holnap megnézném. Egyébként tényleg jó.

A képen nem mutat olyan jól,élőben nem olyan hosszú a cső ráadásul nem volt egyszerü megcsinálni hogy a müszerek a vezető felé nézzenek.

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam, hogy rosszul néz ki hanem, hogy nekem így hosszúnak tűnik a cső. Az pont jó ha a vezető felé néz. Hozzátok ki tényleg érdekel hogyan lett faragva.

Azért nem lehet levágni belöle mert a cső egyik fele nem látszik az őssze van dolgozva a tartólappal.Szerintem holnap nem fogunk tudni kimenni a lurdyhoz(legalábbis ha minden jól megy)

Link to comment
Megosztás:

Ne csináld csak miattad megyek cuki pofa. B) Miért mi fog jól menni?

Köszi ez nagyon jól esett :blink:

Anti holnap dolgozik estig és ha minden igaz akkor kész lesz az autója,de még nincs rajta kipufogó.Ezért este el kell húzni hozzánk hogy onnan reggel tudjunk menni a kipufogóshoz.Remélem minden a terv szerint halad mert már tényleg jó lenne ha kész lenne.

Vészvill. kapcs. ??

Arra majd ki kell találni valamit.Nem fért volna el a három műszer másként.

Link to comment
Megosztás:

Imádom az ATS Cupot, nem csak Golfon néz ki jól! Ha választanom kellene OZ és ATS között bizti az utóbbit választanám.

Anti drukkolok ha már segiteni nem tudok...

Loree, ezexerint megmarad a lökösöd?

Ma egy hét GTE-zés után visszaültem GSi-be, és hát jobb érzés a GSiben ülni. Arról nem beszélve hogy pöccre indult egy hét állás után.

Lurdyba nem tudok holnap kimenni, mert indul a vitorlásszezon végre :D

Sajnálom hogy Sonique megint ezt csinálja tök rossz lett a kedvem miatta... mér kell ez B)

GSi allgemeine tali király ötlet, de hol tudnánk megdumálni? GSi.hu? Redi gondolom fél óra alatt összehoznál egy pofás oldalt másnem akkor sg fórummal és csááá. Hely, idöpont kluboktól függetlenül és akibújtakinem.

Béla sajnálom a vasad, az tényleg egy trágya hely. De legalább itt a csodás alkalom a morcositásra :D

Zárásul kiemelném hogy az ATS Cup Astrán is veszett jól néz ki! (Calin is :blink: )

Link to comment
Megosztás:

Igazad lesz nem olvastam figyelmesen én a Spoilerschwert für Spoilersto....-ra hittem azt, hogy az a szoknya külön. Közben az a legalsó vízszintesen levő rész az(remélem mert nem vagyok pörfekt dojcs). Ettől függetlenül szerintem nem drága 356 ill. 309 nem sok egy komplett lökösért így.

http://img.tar.hu/gsitamas/img/21112458.jpg

Nah ez a maszk tetszen nekem nagyon ;) asszem Sonique-nak is ilyen...

Korábban belinkelt Soniquoe egy műszercsoportot, ami egy Astra műszerfalában, a középső szellőzők helyén volt.

Senkineksenincsen róla számszerű infója? :blink:

Én házi tuningra tippelek...

Akkor biztos hogy nem lesz,pláne hogy nem is férne el alatta :D Nekem tetszik a gyári gumicsík a lökös alján,az legalább hajlik,nem törik.

Jaja.. nem egyszer nyekkent már nekem is.. pedig nincs ültetés.. max. a régi rugók miatt vann lejebb 2centivel ;)

Mert ez így gyári,és nekem speciel 1re inkább tetszik hogy csak közelebről derül ki a nem hozzáértőknek,hogy ez gsi.Persze aki vágja ezt a témát az tudja első ránézésre hogy mizu,de ilyenből van a kevesebb. :D

Nah ezzel én is pont igy voltam :D Eleinte nem tetszett a dolog.. de mostmár egyre jobban... ;) egyébként meg még sokan közelről se tudják.. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.