Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azért mondott rá a műanyagos annyit mert Antinak nem sík lapra kellet volna berakni hanem egy 60as csőbe hogy kövesse a műszerfal vonalát.Ezért nem akarta a srác megcsinálni és mondta ezt a remek összeget :blink: .Viszont elkezdtük megcsinálni már a három műszer helye ki van vágva,már csak a müszertartókat kell beforasztani.

Nah nagyon kiváncsi vagyok rá, hogy néz ki. Képek nincsennek? Nekem annyival lehetne szebb, hogy csak 2 műszer kell a 3 helyett és az jobban befér a szellőzők helyére.

Link to comment
Megosztás:

Nah nagyon kiváncsi vagyok rá, hogy néz ki. Képek nincsennek? Nekem annyival lehetne szebb, hogy csak 2 műszer kell a 3 helyett és az jobban befér a szellőzők helyére.

Neki ráadásul kölün kérés volt hogy felé nézzenek a műszerek,mert a képen egyenesen állnak.Kép az sajnos nincs,ráadásul még erössen készülő stádiumban van a dolog.Ha te kettő müszert szeretnél akkor szerintem jobb megoldás az ami Tomnak volt az 1.4ben, a hamutartó helyén.Föleg ha klimát szeretnél.

Link to comment
Megosztás:

De van. :D

KETTŐ oldallal előrébb van a hozzászólás. :D

Drakula! ;) Kaptál egy Tibicsokinyuszit! B)

EZ ár/érték arányban elég jóó :blink:

Gondolom ismerős lesz a szöveg, de látni kellene.Amúgy ezek a felnik.Hm.Nemtessenek.

Az ára meg, ha tényleg jó a gép, akkor azért ilyen alacsony, mert el akarják adni.Erősen.

Link to comment
Megosztás:

Neki ráadásul kölün kérés volt hogy felé nézzenek a műszerek,mert a képen egyenesen állnak.Kép az sajnos nincs,ráadásul még erössen készülő stádiumban van a dolog.Ha te kettő müszert szeretnél akkor szerintem jobb megoldás az ami Tomnak volt az 1.4ben, a hamutartó helyén.Föleg ha klimát szeretnél.

Igen azt látom, hogy egyenesek. Én is ugy gondoltam, hogy egy picit a vezető felé dönteni. Talán 20 fok?

Link to comment
Megosztás:

a "fekete" nem gyöngyház, ahogy a kék sem

sima metál

a gyöngyház kicsit (nagyon) más

a gyöngyház fényezés háromrészes festékbevonat háromszoros csillámszemcséire és hármas titán-dioxid rétegére eső fény háromféleképpen tükröződik vissza, vagyis a látószögtől függően változik a kocsi színe

ez annyit tesz, hogy nem egy réteg festék és egy réteg lakk van az autón

a gsi-n (és a calin) egy réteg van mindebből gyárilag

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.