Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kedves OPEL FUN ok(GSI)

Nem tudok düllöre jutni ugyan mire jo ez a marakodás ami itt folyik....az elmult napok hozzászolásait végigolvasva nem tudom elképzelni hogy MIÉRT GOND AZ VALAKINEK HOGY HONNAN VAN EGY LOGO VAGY EMBLÉMA.....AZ MÁR BAJ HA KICSINY HAZÁNK FIAI IS RAJONGANAK AZ OPELÉRT ÉPP UGY MIND A HOLLANDOK VAGY NÉMETEK Vagy a föld más népessége???????????....kinek mi baja van azzal ha a logo itt is meg hollandiába is ugyan azt jelenti és egyforma....TALÁN NEM AZÉRT VAGYTOK A FORUMON HOGY TARTOZZATOK EGY KÖZÖSSÉGHEZ???????????????????????????

Talán nem azért ültök épp egy opelban mert közös az izlésetek és mert egy opel az opel...????

Nem marakodni kell hanem segiteni megvitatni a kérdéseket és nem töröltetni magatokat a topicbol meg mindenhonnan....IGEN IS JO LENNE A TALÁLKOZO....mert mindig jönnek és mennek az emberek...ITT AZ ÉN PÉLDÁM ..HOLNAPTOL GSI TULAJ LESZEK..és igen is engem érdekelne egy találkozo mert sok info tanáccsal látnának el a klubtársak...

Talán ennyi lenne és ne marakodjatok

Link to comment
Megosztás:

HOLNAPTOL GSI TULAJ LESZEK..és igen is engem érdekelne egy találkozo mert sok info tanáccsal látnának el a klubtársak...

gratula :D

amire készülj (esetleg igyál meg előtte vmit) : az első talin nem fika lesz hanem tapasztalatok megosztása emberektől...néha kicsit fikuszpöcögtető stilusban :blink: B)

Anti nézdcsak, szted ellenfél lesz? Itt egy video is róla

Carstylingon ezt találtam, én 12ezret igy elsőre nem sokkallok érte, persze látni kellene

Link to comment
Megosztás:

Carstylingon ezt találtam, én 12ezret igy elsőre nem sokkallok érte, persze látni kellene

Arra azért készülj fel hogy a műanyagos kb ennyiért fogja felrakni és közben végig köpködi a koptatót amiért nem ő csinálta :blink:.Ráadásul ez is üvegszálból van,tehát nagyon könnyen tőrik és ha esetleg megbánod akkor vehetsz másik lököst mert a mostanit teljesen szétbarmolják B) .Azért szólok hogy nehogy úgy járj mint a vonószem takaróval.

Link to comment
Megosztás:

Arra azért készülj fel hogy a műanyagos kb ennyiért fogja felrakni és közben végig köpködi a koptatót amiért nem ő csinálta :blink:.Ráadásul ez is üvegszálból van,tehát nagyon könnyen tőrik és ha esetleg megbánod akkor vehetsz másik lököst mert a mostanit teljesen szétbarmolják ;) .Azért szólok hogy nehogy úgy járj mint a vonószem takaróval.

te aztán tudod hogy tedd tönkre életem hátralévő részét....megyek és telesírom a párnám B)

röviden: köszönöm a segitséget :D

de akkor hogyan csillapitsam a toldat iránti éhségemet? :D

Link to comment
Megosztás:

te aztán tudod hogy tedd tönkre életem hátralévő részét....megyek és telesírom a párnám :blink:

röviden: köszönöm a segitséget B)

de akkor hogyan csillapitsam a toldat iránti éhségemet? :D

Elöször is jól gondold meg hogy tényleg akarod,ha a frigate tunig vállalja a felrakást akkor velük csináltasd meg.Azt biztosan tudom hogy a műanyagos srácoknál ha elkészül egy körbe spoiler akkor utána kb 2 héttel jönnek is vissza mert leverték és eltörött.Sajnos az üvegszál az ilyen,nagyon erős de ugyanakkor könnyen törik is.Utána kell nézni hogy lehet e kapni műanyag toldatokat is,azzal sokkal jobban járnál.

Link to comment
Megosztás:

Redline, én nem tennék rá toldatot a helyedben, csak a szívás lesz vele, amit coupe is írt, ráadásul az első húzósabb parkoláskor oda lesz az egész.... csak félteni fogod, egész addig, amíg le nem töröd róla.

Legalábbis én úgy érzem, hogy te nem csak a garázsban nézegeted az autót, hanem használod napi szinten is. A napi szintű használatot meg az ilyesmi igencsak megnehezíti.

Én például a p***ba kívánom a gsi lökhárítómat, csakhát anélkül pont a lényeg veszne el a kinézetből.

Link to comment
Megosztás:

Te Norbi ez biztos tetszik neked? Mert szerintem bűn ronda. Ráadásul mintha már láttam volna egy fehér GSI-n ilyet és nekem nem tetszett.

Amit feltennék az csak is Rieger lenne elöl hátul. Meg kell gondolnod, hogy fel akarsz e rakni ilyet vagy nem. Ugyanis bizonyos fekvő rendörökön át sem tudsz menni ill. ha felküzdöd magad akkor ott maradsz mert lefelé lesz gáz. De ugyan ez a padkás parkolással is. Na meg ha elöl van toldat hátra is kell meg a küszöbök is elütnek magasságban.

Itt van ami tetszik:

21106868.jpg

21106867.jpg

21106866.jpg

Link to comment
Megosztás:

ez a verda durvábban néz ki hátulról mint a coupe caravanja pedig az is eszelős jó :blink:

vmi toldatot muszáj leszek ktalálni, mert nekem a mostani első lökös alsó része nem tetszik a bazi nagy alsó iv miatt

a hátsó meg azért mert olyan idétlen ahogy a levegőbe lóg a kipuff

Link to comment
Megosztás:

ez a verda durvábban néz ki hátulról mint a coupe caravanja pedig az is eszelős jó :blink:

vmi toldatot muszáj leszek ktalálni, mert nekem a mostani első lökös alsó része nem tetszik a bazi nagy alsó iv miatt

a hátsó meg azért mert olyan idétlen ahogy a levegőbe lóg a kipuff

Gsi.tominak igaza van ha elöre is akarsz rakni akkor már kell küszöbb is meg hátsó toldat is,ráadásul azt egyszerre kell megcsináltatni mert amúgy hülyén néz ki.Egyben meg nagyon sok pénzbe kerül+még a fényezés is.

Nekem is tetszik a reiger gsi,kivéve a szélesítést.

Link to comment
Megosztás:

Elöl 8,5jx17 ET13 215/40 R17

Hátul 10jx17 ET14 245/35 R17

Na igen ez már úthenger az Astmán hátul.

Na na az a szélesítés az unikum nekem nagyon be gyün a komplett Infinity II szett csak az ára nem.

Toldat elöl 115 júró

hátul 99 júró

küszöb/stück 160 júró

ívek/stück 159 júró

és akkor még nincs felrakva és fényezve.

Link to comment
Megosztás:

Na na az a szélesítés az unikum nekem nagyon be gyün a komplett Infinity II szett csak az ára nem.

Kérek elnézést :blink:

Mihez képest drága?Egy körbe spoilerezés olyan 100ezer körül van + legalább egy 50es a munkadíj.

Múltkor láttam ebay-en az első szettet lökössel,toldattal,és hűtőmaszkal 300euroért.Az végülis nem is olyan sok és már csak fényezni kell.

Link to comment
Megosztás:

Mi bajod van a gsi első lökhárítójával?

Részvétem az autód miatt :D

Szia,

hát köszi a részvétet, részletezném, mi a problémám a gsi lökhárítóval.

- gyakran leér, parkolóhelyek nagy része kiesik (+ ültetés, ugye) (meg szar utak, vivát BP :blink: )

- miféle lökhárító az, ami teenager opelhez 60ezer! B) forintba kerül bontva?

(azért, hogy te úgy gombokért megvetted, máig csak tapsolni tudlak, őszinte csodálatom). A lökhárító elméletileg valami olyasmi, ami kisebb balesetekkor a nagyobb sérülésektől OLCSÓN megóvja az autót.

A GSI lökhárító meg olyan k. drága, hogy inkább kézi húsdarálón feldarálom a teljes vezetőajtót, csak a lökhárító inkább megmaradjon.

Hatvanezerért normál astrának már az egész elejét megkapod bontva. Negyvenezérért komplett c20ne omegát kaptunk volna valamikor másfél éve, úgy hogy nem is kerestünk, hanem jött egy ipse magától.

Még az érdekel, hogy van ez mondjuk a subarusoknál.... mondjuk ott eleve nagyobb pénzekről van szó, minthogy lényegesen jobb autók is. De tegyük fel, hogy jó kis 96 körüli subaru turbóm van, és annak töröm meg az első lökhárítóját meg egy lámpáját, akkor mennyibe lesz a vége?

Persze ez van, ha az ember normális, vagy annál picit többet mutató autót vesz. Ha nem akarom félteni, miért nem veszek ladát, annak aztán minden mindegy.....

GSI lökhárító nélkül meg hülyén nézne ki. Így szép. Csakhát kissé nyomaszt, hogy aranyozott hímestojásként kell kezelni a kocsi elejét, mert ennyit ér, na.

Persze lehet, hogy bennem van a hiba, tanuljon meg az ember vezetni, ha autózni akar :D

És akkor még csak arról szóltam, mi van, ha ÉN hibázok. És mi van, ha más hibázik? És utána meg sem térül a kár, mert parkoló autódba ment bele?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.