Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mért jó ez az állandó szarakodás... nem értem.....

ha ennyire szar itt minden, akkor minek jártok ide???

ez érdekes kérdés

szerintem tök jó a logó és az, hogy kísértetiesen hasonlít egy holland klub logójára, az nem von le az értékéből

főleg, ha Anti már lelevelezte ezt velük

az, hogy nem magyar találmány, nem feltétlenül gond, sokminden nem az, amit mégis használnak itthon

Link to comment
Megosztás:

Arpad hidon ?

valaki félre vezetett :blink:

esetleg erre gondolsz ?

http://web.interware.hu/sonique/Image_11.jpg

Hát akkor ez egy ilyen időszak.

Ahol Aztec nemrég dobott piruettet, én meg megismerkedtem két szép lánnyal. Cseréltünk telefonszámot........ meg betétlapot. Nekik mentem hátulról. Nekik hátsó lökhárító, nekem anyóslámpa kuka, első lökhárítóhoz kell egy jó műanyagos...... géptető is kicsit...

És mindezt úgy, hogy direkt 10 perccel hamarabb elindultam reggel, hogy ne kelljen sietni, nyugodtan tudjak menni...

Lány megijedt a kereszteződésben, fékezett. Csakhogy ő már betonon volt. Én meg a villamossínek közti kitöltőn jöttem keresztbe, amit nem tudom milyen állat tervezett, de csúszik mint a húgy. Nem csoda, hogy Aztec piruettezett...

Hát ennyit erről, mostantól legalább rendesen meg lesz csinálva az eleje.

Kurvára csúszik vizesen nemcsak a villamossín, hanem a villamossínek közti lapok is. Nem is tudom, hogy lehet olyan k szar valami.......

Link to comment
Megosztás:

Annyival még azért kiegészíteném, hogy annó amikor még volt vendégkönyv a gsi.opelklub.hu oldalon, akkor ott olvasható is volt a holland srácok beírása, de ez ma már sajna nincs meg, mert a túl sok sz@r miatt le lett véve a vendégkönyv...

Itthon soha nem lesz ennyi GSI, mert nincs össztartás, csak a nagy volumenü fikázás...amíg ez nem változik, addig itt nem lesz előrelépés...max 2020-ban...

És Ákosnak igaza van...nem muszáj itt irogatni, ha ez a fórum "szar", főleg, hogy aki nem klubtag az nem is járul hozzá ennek a fenntartásához...magyarul ajándék lónak....

Anti :blink:

Ja a sárga Astra az nem az a sárga ami télen össztört (az egyébként 3 ajtós), ez egy 1.6-os darab... B)

Link to comment
Megosztás:

Béla ESK úgy örülök ennek a hozzásólásodnak mint még eddig 1nek sem B) :D

Mármint félre ne érts nem a kár miatt hanem azért mert a mai napoig X h mi a ######ért pördültem meg..... tudom SXPnek erre is van 1 elmélete mely szerint nem tudok vezetni és ez is a logo miatt one :D

@coupe Szemes után meg a dízel féle narisárga tört össze, neeeeeem?

Vagy ezt most én tuom rosszul?

BTW kell 1 ídőpont szétkürtölni h gsitali és ha jönnek máshonnan is és az ördögök nem szerveznek véletlen pont arra anpara 1 tali akkor sanszos h kijönnek ők is......

Ha meg nem akkor nem...

De vegyük alapul pölö a tavalyi gsi minimeetet ami annyira volt mini mint szovjet unió :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

@coupe Szemes után meg a dízel féle narisárga tört össze, neeeeeem?

Vagy ezt most én tuom rosszul?

rosszul tudod, irja is Balázska, hogy nincs még kész

nekem egyik kollégám mesélte aki azt hitte gsi, ezért gondoltam először a Tomra a narisárga olajkályhára

szerencsére egyikük sem :blink:

mondjuk a srácnak most biztos rossz B)

Link to comment
Megosztás:

Béla ESK úgy örülök ennek a hozzásólásodnak mint még eddig 1nek sem :blink: :D

Mármint félre ne érts nem a kár miatt hanem azért mert a mai napoig X h mi a ######ért pördültem meg..... tudom SXPnek erre is van 1 elmélete mely szerint nem tudok vezetni és ez is a logo miatt one B)

Gondolkodom is, hogy be kéne hajtani a békávén....

Link to comment
Megosztás:

Tánctér: hungária körútról délkelet felé indul a gyáli, majd nagykőrösi út. Egy felüljáró vezet át némely vasúti síneken. A hungárian megy körbe az 1-es villamos.

Ha a felüljáróra kanyarodsz fel, vagy onnan jösz le és kanyarodsz a hungária körútra nyugati irányba, át kell menned a villamossín páron, mindezt úgy, hogy épp kanyarban vagy, amikor a villamossíneken, a köztük lévő kitöltő lemezeken haladsz el.

Szárazon ezek csúsznak. Vizesen kib...tul csúsznak. A villamossín még rendben, arról mindenki tudja, hogy csúszik. Azonban kitöltőlemeznek ilyen anyagot használni szerintem bűncselekmény.

Hogy mi a jogi kategória megpróbálom kideríteni. És ráverni a békávéra, lévén ő a pálya kezelője, így ő felelőssége biztonságos közlekedésre alkalmasan fenntartani.

Nem hinném, hogy biztonságos közlekedésre alkalmas az az útfelület, ahol ilyen kis sebességről 3-4 másodperc alatt nem tudok megállni. Még azt is volt időm kimondani, hogy "A dolgozó lány életbe". Pedig az már bőven az után volt, hogy fékezni kezdtem.

Mellesleg tiszta hepe-hupa is az egész.

Link to comment
Megosztás:

IQ, sajnálom, hogy ez történt. Remélem gyorsan és szépen meggyógyul majd a gép.

Viszont nem nagyon hiszem hogy a BKV-n ezt el lehetne verni... :blink:

Kösz az együttérzést, én is ettől tartok. Próbálom magam általában önkritikusan szemlélni, gyakran vagyok én seggfej, de most nem voltam az.

Mindenesetre jó ideig jártam bírósági tárgyalásokat hallgatni puszta érdeklődésből, nem kell oda olyan sok.

Link to comment
Megosztás:

Mindenesetre jó ideig jártam bírósági tárgyalásokat hallgatni puszta érdeklődésből, nem kell oda olyan sok.

:D :D ;) ;) -no comment...joghallgató vagyok :blink:

a logo témaához :

miért is baj ha hasonlít a hollandokéra ? egy olyan autónál mit Európában sokan szeretnek nemhinném h könnyen lehetne egyedit csinálni....főleg nem egy logóból.... B)

manta_b_sis2.jpg

ez is Gsi ;)

Link to comment
Megosztás:

Annyival még azért kiegészíteném, hogy annó amikor még volt vendégkönyv a gsi.opelklub.hu oldalon, akkor ott olvasható is volt a holland srácok beírása, de ez ma már sajna nincs meg, mert a túl sok sz@r miatt le lett véve a vendégkönyv...

Itthon soha nem lesz ennyi GSI, mert nincs össztartás, csak a nagy volumenü fikázás...amíg ez nem változik, addig itt nem lesz előrelépés...max 2020-ban...

És Ákosnak igaza van...nem muszáj itt irogatni, ha ez a fórum "szar", főleg, hogy aki nem klubtag az nem is járul hozzá ennek a fenntartásához...magyarul ajándék lónak....

Anti :blink:

Ja a sárga Astra az nem az a sárga ami télen össztört (az egyébként 3 ajtós), ez egy 1.6-os darab... B)

yah csak annyi szerintem én lennék a legboldogabb ha végre nem kifigas lenne csak hogy ki miert nem jönne el gsi vel akarhova is ... stb... de tudom én vagyok a barom mert meg az automat is szeretném kihasznalni amire vettem de erre elég kevés a partner

más

yo legyen igy nekem qrvara nem hianyzik .. szal ez volt az utso beirásom

már1x kértem a nickem törlését most ismét megteszem ..

na szasztok #####ok

Link to comment
Megosztás:

Tánctér: hungária körútról délkelet felé indul a gyáli, majd nagykőrösi út. Egy felüljáró vezet át némely vasúti síneken.

....

Mellesleg tiszta hepe-hupa is az egész.

Nos az ott nem tiszta hepe hupa hanem egy nagy határ hig kaka... ugy obálja az autot hogy csak na. Ráadásul a külső kanyarsávből a pótos tuti rádhúz úgy hogy fél sávod marad csak.

Egyébként azt a kanyart vagy 5tel vagy 55tel kell bevenni, mert ha gyors vagy akkor mindenki elött kijutsz :blink: és tuti nem lesz bajod...(ja csak figyelj a nyomvonalra.. a kátyúk között menj)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.