Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ha végre megcsináljuk a suhanás videót. ;)

Ki kéne jelölni egy időpontot, amire senki nem szervez semmit és akkor hajrá.

És/vagy kéne csinálni egy országos GSi talit mindenféle klubb megkötés nélkül.

Nagyon szívesen segítek mindkettő megszervezésében, ha valaki lát még ezekben fantáziát rajtam kívül. :blink:

Na Sonique?

Szombat reggel napkeltekor kezdünk és vasárnap estére már bent is van a LET. ;)

Ha meg van kert, vagy valami hasonló, akkor még egyszerűbb a dolog. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát ha végre megcsináljuk a suhanás videót. B)

Ki kéne jelölni egy időpontot, amire senki nem szervez semmit és akkor hajrá.

És/vagy kéne csinálni egy országos GSi talit mindenféle klubb megkötés nélkül.

Nagyon szívesen segítek mindkettő megszervezésében, ha valaki lát még ezekben fantáziát rajtam kívül. :blink:

Na Sonique?

Szombat reggel napkeltekor kezdünk és vasárnap estére már bent is van a LET. :D

Ha meg van kert, vagy valami hasonló, akkor még egyszerűbb a dolog. :D

jo lenne egy Gsi tali

és nem mote meg ilyen olyan szekcio

valahova leruccanni jot dumalni .. közben meg ugye a többi ugyis jon magatol

de itthon ennyi astra gsi nem jön össze

szal felejtös

Let majd egyszer lesz talan ... nekem nem sürgös .. söt nem is igen érdekel

Link to comment
Megosztás:

jo lenne egy Gsi tali

és nem mote meg ilyen olyan szekcio

valahova leruccanni jot dumalni .. közben meg ugye a többi ugyis jon magatol

de itthon ennyi astra gsi nem jön össze

szal felejtös

Let majd egyszer lesz talan ... nekem nem sürgös .. söt nem is igen érdekel

Hát ezért kéne kitalálni valami időpontot. Redi biztos kitesz egy linket gsi.hu-ra, ha szépen megkérjük. Meg kell írni, hogy nem lesz semmi program, tök kötetlen az egész és ingyenes, csak jöjjönk össze és nézzük meg egymás autóját. Sok mindent nem veszíthetünk...

Más.

Tényleg azt lehet tudni, hogy ki törte meg tegnap a narancs Astráját az Árpád hídon? Hívtak ma egy páran, hogy én voltam-e, de szerencsére nem, viszont már kezd érdekelni a dolog. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hát ezért kéne kitalálni valami időpontot. Redi biztos kitesz egy linket gsi.hu-ra, ha szépen megkérjük. Meg kell írni, hogy nem lesz semmi program, tök kötetlen az egész és ingyenes, csak jöjjönk össze és nézzük meg egymás autóját. Sok mindent nem veszíthetünk...

Más.

Tényleg azt lehet tudni, hogy ki törte meg tegnap a narancs Astráját az Árpád hídon? Hívtak ma egy páran, hogy én voltam-e, de szerencsére nem, viszont már kezd érdekelni a dolog. :blink:

Arpad hidon ?

valaki félre vezetett B)

esetleg erre gondolsz ?

Image_11.jpg

Link to comment
Megosztás:

Köszi. :blink:

Nevezzük Árpád útnak. B)

Ez tényleg nem én vagyok. De nem is GSi, ha jól látom...

Azért kár volt ezt így összegyűrni.

Jól látom, hogy ez volt a Blitz weekenden is és ő volt az aki egyszer már megtörte a gépét az M3on?

Link to comment
Megosztás:

már majdnem én is megkérdeztem Tom-ot mert 1ik kollegám is mesélt a balesetről.Péntek éjszaka botorkáltam hazafelé enyhén spicces állapotban már majdnem hazaértem mikor mondom haveromnak : nah ez egy kurv@ jó gép.............másnap esett le,hogy Tom autója mellett csattogtam el B) Közel lakunk egymáshoz :blink: Kicsit eltér a körülötte álló autóktól :D

Link to comment
Megosztás:

Én ma megyek feléd olyan 6-7körül.

A mai nap akár nekem is jó lenne. mert ugyan itthon vok a héten de holnaptól "csajozós" hét lesz.. kiscsajnak tavaszi szünete van, ki akarjuk használni..

Szal hivjatok vagy írjatok.. remélem nem lesz egész nap ilyen takony idő.. :blink: bár most pont jó,mert most jöttem haza, és aludni készülök B)

Ez se első.. már láttam valahol hasonló megoldást.. sőőt.. asszem vmi olyasmi is volt, hogy vmi hi-fi cucc lett oda beépítve. elfilóztam rajta én is.. de azért csak kell szellőzni is :D

Link to comment
Megosztás:

jo lenne egy Gsi tali

és nem mote meg ilyen olyan szekcio

valahova leruccanni jot dumalni .. közben meg ugye a többi ugyis jon magatol

de itthon ennyi astra gsi nem jön össze

szal felejtös

Let majd egyszer lesz talan ... nekem nem sürgös .. söt nem is igen érdekel

Háát sztem egy hasonló alakúl egy szivedhez közelebb álló felfogásban.. azaz csak GSi-k.. igaz nem csak Astra.. (másik klub találkozója..) ott sztem elég sok gsi lesz... :D

De tény, h az lenne igazi ha "klubbok GSI-jei egyesüljetek" szlogen összejönne...

Arpad hidon ?

valaki félre vezetett ;)

esetleg erre gondolsz ?

http://web.interware.hu/sonique/Image_11.jpg

Juj. ez itt van nem messze.. ezt hogy sikerült összehozni? olyan mintha átficcent volna a szemközti sávba...

Bár elég dúrván.. mert a legszélsőbe van.. nem értem hogy hozta össze..

Lac meet mikor lészen? Nekünk ma elvileg drink&blues nite one azért nem lenne jó meg fostos az ídő!

jelentem én semmit se nem tok.. innen már nem látok odáig.. bár ha pár panelt ledöntenénk... B)

meg este melóztam is.. meg szombat óta nem jártam a paripával ;)

Amúgy a fönixtől kicsit felétek esik.. ott van pont egy lámpa a kórházhoz.. fönix egyik oldalán, ez a segédeszközös bóóót meg a másik(palota felöli) oldalán...

Szal nem tok semmit róla :blink:

Lac meet mikor lészen? Nekünk ma elvileg drink&blues nite one azért nem lenne jó meg fostos az ídő!

Nekem tök nyóóóc... én mindjárt lefekszek, alszok vagy délig, max. 1ig, és elvileg utána ráérek... de ha nem jó,nem jó :D

Ehh.. beleszerkesztettem h ne legyen kép idézésben, erre ez lett. de méé?

Link to comment
Megosztás:

Tom az a narancs astra az az lesz amelyikről beszéltunk! A srácot láttam a multhéten kétszer is , elég durván nyomta neki a kereszteződésben meg a hiperszar uton...én azért sajnálom szegényt remélem senkinek nem lett baja B)

Anti emlékszel, vagy féléve ilyesmiről meséltél a boltban, de a muanyagos mondott vmi isszonyat pénzt rá. Én mondjuk még nem adtam fel, mert marha nagyot dobna a belsején a fekete műszer. Persze nem ilyen kerettel :blink:

Link to comment
Megosztás:

Itt a balkánon sohasem. Ahhoz tul jól dolgozik a jófajta magyar széthúzás. Amig nincs összetartás addig nem is lesz semmi értelmes.

Lemenni valahová ez jó ötlet. DE számolni kell sok autóval és sok emberrel. Nagy hely kell, esetleg wc-vel, mert mi megoldjuk SOS esetén a bokorbahugyozást de a csajok lehet, hogy nyügösködnének ezen :blink: Meg nem ártana vigyázni az autókra sem, 1-2 eltűnt hificucc fájdalmas veszteség lenne a gazdinak ha éppen senki nem figyel az autóra. Beszélgetni jó dolog, de az emberek 2-3 óra alatt ráunnak a lődörgésre és oszlani kezd a nép.

És van egy dolog ami pl működik más hivatalos klubbnál. A Fiatosok évente többször is kibérlik valamelyik pályát (talán a rábaringet? ezt most nemtom) aminek a költségébe nagyon komolyan beszáll a Fiat mint cég! Tehát a képlet egyszerű: a klub felmutat vmit (klubtagok száma, reklám, bármi) cserébe kapnak a tagok lehetőséget, hogy őrültködjenek a pályán, és csak ők vannak. Afféle zártkörű rendezvény.

A matrica meg nem villogásra van, hanem reklám.

Link to comment
Megosztás:

Nálam ahogy barinőm is kinyilatkozta.. tunningelem.. "végre valami feldobja a kocsimat" mondom lol! kösz! :blink: szal gagyi a kocsim?! mire nem.. de kicsit nézhetne ki sportosabban is... ejj.. nem elég h legyalázunk vele sok autót, még nézzen is ki vadúl B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.