Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

lehet roluk akarmit is mondani a tobb Gsi ott van és nem itt

szal ok csinalnak valamit jobban !!

ingyen...

Ne feledd el azt az apróságot, hogy a mote egy hivatalosan bejegyzett klub ennek minden előnyével, hátrányával és felelőségével (pl. könyvelő, papirmunka, közgyűlés stbstb)

Annó ők is gondolkoztak (legalábbis a Raptor ezt mondta) hogy hivatalos klubbá válnak, erre mondtuk nekik, hogy miért nem jönnek hisdzen itt készen van minden. Mi minden opelest egybefogunk, ők egy réteget céloztak meg, konkrétan a gsi tulajokat.

De ez már soxor előjött téma, és soha nem jutottunk semmi értelmesre ne is eröltessük :blink:

Link to comment
Megosztás:

ingyen...

Ne feledd el azt az apróságot, hogy a mote egy hivatalosan bejegyzett klub ennek minden előnyével, hátrányával és felelőségével (pl. könyvelő, papirmunka, közgyűlés stbstb)

Annó ők is gondolkoztak (legalábbis a Raptor ezt mondta) hogy hivatalos klubbá válnak, erre mondtuk nekik, hogy miért nem jönnek hisdzen itt készen van minden. Mi minden opelest egybefogunk, ők egy réteget céloztak meg, konkrétan a gsi tulajokat.

De ez már soxor előjött téma, és soha nem jutottunk semmi értelmesre ne is eröltessük :blink:

Hát igen.

Pont ez a lényeg, hogy klubbnak nem nevezném őket és nem is tudok semmi hivatalos rendezvényükről, amibe pénzt kéne ölniük, amit csak tagdíjból tudnának fedezni.

Ettől függetlenül nincs semmi bajom velük, sőt. Szerintem kirakhatnánk egy rájuk mutató linket a GSi Club oldalra, mert semmibe nem tellik, de mégis csak egy gesztus.

Link to comment
Megosztás:

Én továbbra is örülnék, ha meggondolnák magukat és belépnének. Jól nézne ki soksok szép autó egymás hegyénhátán B)

Az a baj anno a Corsásokkal is próbáltunk "összejönni" akkor a Kocséri Laci (a narancssárga c20ne korza ex tulaja) keresett meg minket. Ugy tudom ki is jottek egy talira, de nem nagyon léptek be. Pedig jó lett volna mindenkinek, nekik megmarad a corsa club hungary de papiros, hivatalos klub részeként, nekünk meg nő a taglétszám. De sajna az sem jött össze :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ez a másik - papiron nem létező - klubból belépősdi témához csak annyit, hogy annak idején a Kadettklubra is nagyon mondta itt egykét ember hogy miért nem Kadett szekciót csinálunk. De aztán szép lassan csak belépegettek ide is az emberek, pl: Racce, Kojak, JoóPeti, és még lesz pár ember aki belép...

Egyszerűen egy csomó ember nem tud, vagyis nem akar pénzt áldozni arra hogy egy "normális" klubnak legyen a tagja.

Reggel befelé jövet egy Pócvágen Polo veszettül füstölt az út mellett, előszőr aszittem csak a hűtővíz, de aztán láttam hogy megpörkölödött a motorháztető, és a szegény tulaj ott ugrál porraloltóval a kezében. Keményen kigyulladt, pedig nem volt régi :blink:

Link to comment
Megosztás:

bezzeg amikor én mondtam, hogy kéne UFO-t rakni a cali alá, mindenki kiröhögött

UFO = Under Floor Option (Iceled termék)

itt egy kicsit jobb vid: http://www.iceled.co.uk/movies/bladerevisited.wmv

Én úgy gondolom hogy a neon max azokon az autókon mutat jól amik a halálos iramban cimű filmben vannak.Az astrára biztos nem raknék.

de ez nem neon, bazz B)

Link to comment
Megosztás:

Segitséget kérnék töletek:A gsi ben a computer kijelzöjén van 3 felirat RADIO ,CHECK,TRIP!!!!

Ezek mit jelentenek? A radio az egyértelmü de a másik kettö mit jelent na meg az ha folyamatosan ég a CHECK felirat............S.O.S HELP!!!!!

Háát.. csak tippelek, nem figyeltem még meg, de gyújtás ráadásakkor, levételekor nincs vmi hibaüzenet?

lehet ezt jelezné.. hogy nézz meg vmit..

Link to comment
Megosztás:

Tudomásom szerint a check felirat akkor ég, ha a boardcomputeren BÁRMELY hibajelzés AKÁR CSAK EGY ALKALOMRA is megjelent.

Tehát ha beindítás után pl. kevésnek érzi az ablakmosót, és kiírja, akkor kigyúl a Check felirat is. Vagy pl. a fékkopásjelző is ilyen. De lehet olajhiány, vagy hűtővízhiány.

A következőt csináld: gyújtás ráadása után nyomkodd végig a megjelenő hibaüzeneteket

Link to comment
Megosztás:

őőő izé.. szal kellene vissza a lambda.. igaz.. ég is a pofám :blink:

nah de az az igazság, h 1: baromira nem konyitok az ebayhez.. 2: a némethez.. szal ebből nekem igy hirtelen csak az derül ki, hogy lambda c20Ne c20xe mocikhoz..caliba de hogy gyári nem gyári. új nem új.. szal ez nekem sajna nem sokat mond... jah meg h per pill 1 euró.. annyiért mondjuk megvenném B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.