Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A1- hurok? mármint shimán rövidrezárjam éj kéj éj összeforrassszam?

A2 - mind2ben fennakadt az uszó? Áááá csak nem... már néztem meg pucoltam de mivel nem vágó h milyen elven mködik ezért nem is tudtam mit kellene hekkelni rajta...

és közben lett Q3 is:D

Műszerfalon lassan vagy abszólut nem mutatja a motor hőmérsékletét. Gondolom csak a visszajjelző szar6ta össze magát vagyis inkább az érzékelő.. ilyennel már találkoztatok?

Link to comment
Megosztás:

Pappa, ugyan nem olvastam el mindent, mert frontváltozás lesz és szétesik a fejem de ami föltünt:

- sztem ültetve van (a hirdetésben annyi van, hogy fk sportrugók -> ez igy szemre több mint 3 centi)

- az ülésen az a szürke lap micsodA? üléshuzat? nézz alá!

- klimát próbáld ki! (aztán lásd be, hogy neked nemkell és add el nekem potompénzért B) :D :D )

- ajtók nem lógnak?

- tetőablak okés?

Ja és vásárlás után azonnal vezérlés és olajcsere! Senkiben nem bizunk!

és közben lett Q3 is:D

Műszerfalon lassan vagy abszólut nem mutatja a motor hőmérsékletét. Gondolom csak a visszajjelző szar6ta össze magát vagyis inkább az érzékelő.. ilyennel már találkoztatok?

ugye a vizre gondolsz? pont ilyet szivtam meg pénteken miután Tomival beraktuk a direktszűrőt (be is fostam először :blink: )

de opel16 telefonon annyit mondott, hogy lehet csak kontaktos a kábel és tényleg az volt

a mocinál a vizhofokjelado mellett van egy 1 vezetékes "kicsibigyo" annak a kábelét igazgattam és elkezdett mérni

Link to comment
Megosztás:

na azt a kábelt már én is néztem de eddig nem segített.

Onnan gondolom h maga a hőmérő fosta el amagát, hogy nagyritkán nagylassan nekiáll a mutató emelkedni...

Ha kontktos lenne akkor vagy mükszene vagy neeem, neeeeem?

Redi az előbb maiket felsorotál az korai gsitulajnak az ajtó lógás miért lett szempont?

Ha lóg akkor csé szegecseket ha asse segít perselyeztetni kő oszt víz....

Inkább moci, kuplung, kaszni állapota (tip rohadások), légtömegmérő és lambda (ez stiftelésekkel jól tesztelhető :blink: ) és megnézni hol s miért volt javítva...

BTW mikor vagyol @home onda 7 mista Redi :?:

Link to comment
Megosztás:

Az ablakmosó tartályban vagy egy úszó, amiben egy relé elven működő kapcsoló. Namármost, ha az úszó fent van, akkor összezár, tehát nincs gáz. Ha viszont nem zár, akkor azt jelenit, hogy nincs vized, vagy szar az úszóban a kapcs. Nekem is ez volt, de rövidrezártam a francba, és így nem sípol.

Persze előtte megpróbáltam homemade megheggeszteni, de nekem nem sikerült olyan vékony vezetéket kreálnom.

A vizet meg figyelgetem, hogy ne fogyjon ki. aztán ha lesz fölös 3000 pénzem, akkor veszek egyet.

Link to comment
Megosztás:

Valami 2ezer környékén van az érzékelő asszem. De a csergőben megmondják jól. :D

Nekem is fárad,(Tech-el nézve motorhő jó de a műszer hüleséget mutat :blink: ) megkérdeztem csergőben a vén fószer azt mondta,hogy 5-6e Ft B) és nincs nekik, rendelni kell :D

Szóval ha valaki tud szerezni akkor vevő lennék egyre ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is fárad,(Tech-el nézve motorhő jó de a műszer hüleséget mutat :blink: ) megkérdeztem csergőben a vén fószer azt mondta,hogy 5-6e Ft B) és nincs nekik, rendelni kell :D

Szóval ha valaki tud szerezni akkor vevő lennék egyre :D

Én itt vettem 2000Ft körül és jól múkszik.

Opel alkatrészek és szervíz

1158 Bp. Apolló utca 64. tel. 415-0844, 06-20 25-11-513

Cserénél meg nem kell izgulni max. 1dl. liter hűtővíz fog kijönni.

Én félbevágtam egy ásványvizes flakont és abban fogtam fel addig a vizet.

Motor_h_fok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A jobb oldali a műszeré.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is fárad,(Tech-el nézve motorhő jó de a műszer hüleséget mutat B) ) megkérdeztem csergőben a vén fószer azt mondta,hogy 5-6e Ft :D és nincs nekik, rendelni kell :D

Szóval ha valaki tud szerezni akkor vevő lennék egyre ;)

Petya asszem Unixnál néztem.. nem tom pont melyik kell bele, de vmi 2-3e ft max! szal nekem ott vmi nem kerek!

Tech meg azért mutatott jót,mert mint beszéltük két külön jeladó..

Aztec: Dobtam fel ide két kapcsi rajzot.

Szal: 1: fékbetét jeladó.. maga a jeladó végülis a vezeték folytonosságát adja a test felé.. magyarán ahogy Anti is írta, rövidre kell zárni vmivel MINDKETŐT! és akkor ok.. vagy kicserélni ;) (rajzon P27, P28)

2: Mosofolyadék szint: itt, ahogy irták a tartályban lévő kapcsoló szintén testeli a BC megfelelő lábát. Szal első körben csatija lekött két láb összeköt.. ha kussol sajna a kapcsoló rossz.. (rajzon nem egyértelmü mert érdekes módon az S82, S93 hoz is mosofolyadék van írva LOL szerintem egyik az, a másik meg a hütőviz..) ebből már jön a

3: hütöviz. szintén szépen testeli a megfelelő lábat.. csati lehúz rövidrezár.. és lásd fenntebb..

Bár tény hogy fura hogy egyszerre jelentkezik..

ha igy is sipákol, valahol valamelyik vezeték szakadt..

4: hőfok jelző müszer.. ha jól nézem a rajzot (10es kép) a P2 "C" jelü müszer az.. a rajzból látszik.. sztem neked is értened kell elektronikához :D hogy van egy állandó fesz forrás a müszeregységben.. gondolom egy stab IC és csók, aztán jön a müszer.. majd a jeladó(ellenállás). a müszer és az ellenállat a jó öreg feszültségosztó vagy minek is hijtuk.. rég foglalkoztam a szakmával ;)

Tehát.. ha jól rémlik a szakma, minnél inkább testelődik a müszer alsó pontja.. (ergo csökken az ellenállás) ugy nö a müszeren a fesz-áram, azaz a kitérés.. )

Tehát mit csinálj? termosztátnál ellenállatról levesz egy szem vezeték és testre rak.. miközben vki sassolja a müszert.. ha felmegy, felugrik, akkor sirály..

mondjuk jó lenne tudni a "meleg" ellenállás értékét az ellenállatnak, mert nem tom nem gáz-e ha full testeljük a müszert.. ezért kellene két ember és elösször csak egy pillanatra odanyomni testre..

Jah.. persze mindezekhez gyújtás rulez!!

Ha faxságot mondtam gyorsan javitsatok ki! :D :blink:

ui: ha erre jársz, csörögj rám, és ha épp nem haza dobom a djágám, akkor ránézhetünk ezekre a kütyükre.. ugyis rég dumáltunk...

Link to comment
Megosztás:

na pont ezt akartam felhozni Lac h régen volt már zseblámpával szerelés éjjel B)

pedig ez kell és nem a vonalastelefon az igazán komoly beszélgetésekhez :blink:

nu akkor csörgök hamarosan, mert még van más is a palettán amit tőled akartam kérdeni...

Link to comment
Megosztás:

na pont ezt akartam felhozni Lac h régen volt már zseblámpával szerelés éjjel :D

pedig ez kell és nem a vonalastelefon az igazán komoly beszélgetésekhez :D

nu akkor csörgök hamarosan, mert még van más is a palettán amit tőled akartam kérdeni...

Akár egyeztethetnénk és akkor mennék én is. :blink:

Szerelős minitali. B)

Link to comment
Megosztás:

OKéS akkor majd szólok néked is báttya, mostmár nyugodt szívvel mond6om, hogy cartárs :blink:

A 7en melyik nap jó?

BTW Q4 amig SXP mondom Ő volt :D nem nyomogatta a tetőablakom és nem fikázta szanaszét addig voltak rajta végállások és poziciók. Ma már nincsenek.... a kérdés how 2 restore default aka factory settingz?

Mert a beprogramozosdi nem m1en....

jahh és majd L felejtettem nekem is fenn az 1en matrinyák B)

DSCF2776.jpg

Link to comment
Megosztás:

Akkor pölö ma?

Tom,Lac?

Anti Te meg ne szójjá be 2 kezem munkáját fikázod öcsse :blink:

Nem barmoltam össze hanem volt kevés fékem meg 1 acélból faragott 1645s citroen.... a többi meg szopi, mert a műaynagos melót pölö nem tuom otthon csinálni.. megcsinálták 18 ropiért s mehetek vissza sírni mert majdhogynem semmi sem stimmel....

Link to comment
Megosztás:

Amit kérdeztél nagyon jogos :blink:

Mivel most raktam össze nemrég nem sok ídő volt vele foglalkozni.... de sztem vmi nem stimmel státuszban hagytam a dolgot...

A lökös, a küszöb majd még kap ripirt mert nagyon kókány így a dolog...

Akkor ezt a műanyagos rontotta el?Olyan mintha a vonószem takaró is be lenne falazva.Mi van a küszöbbel?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.