Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kedves sebesség megszállotjai! Egy alkalom, amikor megmutathatjátok az alfödi embereknek, hogy milyen a GSi!!!

Legális utcai gyorsulás Debrecenben!!!

Laci olvastad a kiírást? :D

"a wankel motorok egy kategóriával feljebb indulnak"

naccerű lenne együtt az rx7esekkel.....egy kicsit esélyelennek tűnik :blink: B)

Antinak meg lehet a spec kategóriában kellene menni ott lennének igazi ellenfelek, az lenne a kihívás...mert egy 2.2 prelude-ot lealázni nem nagy dicsőség

Link to comment
Megosztás:

Foci után az Árpád hídon összefutottam a Sonique-kal és elmentünk autókázni. B)

Kiderült, hogy a 284-es fékek is elfogynak egy idő után. :D

Aztán meg szerelgettünk, megcsinálta nekem a xenont, nagyon gány volt és nagyon szépen rendbetette, azóta működik (kopp-kopp). Én meg közben megcsináltam azt a vezetéket is, amit eldarált a generátor és láss csodát, azóta a hűtés is klafa (Kopp-kopp). :blink:

Úgyhogy most nagy az öröm és a boldogság. :D

Ezuton is köszönom a Sonique-nak a sok-sok segítséget, valamint Lacinak is, hogy a Lurdynál észrevette a beteg kábelt. ;)

Link to comment
Megosztás:

igaz csak egy pudva Corsára, de legalább az géjesiiiiiiii .

a kupé 6ása h így beszélsz a kicsiról?

vagy mé?

csak azért mondom mert lehet h olyan mint iriszem ancsája

na az ha kapja az ívet az 100 h cserbenhagy cserébe :blink:

IQ: ülést kiszedni nem nagy mutatvány elsőre is max 15 perc....

Link to comment
Megosztás:

Ezuton is köszönom a Sonique-nak a sok-sok segítséget, valamint Lacinak is, hogy a Lurdynál észrevette a beteg kábelt. ;)

és ki vette észre, hogy bekapcsolt klimánál megy a venti? :blink: B)

beraktuk a Tom régi direktszűrőjét tegnap, tapasztalat még nincs hangja is csak állo helyzetben hallatszik utkozben jobban zörög meg csattog az auto annál, hogy bármi is hallanék ;)

a rögzítést érdekesen oldottuk meg....először ragasztószalagból csavartunk kötöalkalmatosságot ami persze nyult tehát nem oks, majd számgéphálókábellel akartam odakötni de Tom szerencsére talált kábelkötözőt :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.