Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tom a moci okosítva is van? (chiptuning, tengelyek) ? :)

Elvileg igen. Szerintem mondjuk gyakorlatilag is, de az Anit szerint csak chip (a chip az bizti).

Viszont 4 ezerről nagyon jól megy...

Szegény Ákos túl rendes én is mingyárt zaklassam kell.

Tényleg nagyon rendes, nélküle gondban lettem volna.

Köszönöm szépen itt is, bár nemhiszem hogy olvassa ezt a topicot... ;)

Link to comment
Megosztás:

Tom mind1ik felső tartományban húz jóól nemde?

Igaz nekem 5-5.5K körül jön meg bele az élet....

Nekem most vmi csoda folytán 11.8 körülire esett vissza a fogyi, pedig ESK gsitesókák rúgom neki :)

Igen-igen ésszel teszem mindezt nem hideg motorral és tsai...

Mondjatok inkább okos és jó megoldást hátsó kiőpuffra ami nem folyt nagyot és nem is hangos ;)

Link to comment
Megosztás:

Tom mind1ik felső tartományban húz jóól nemde?

Igaz nekem 5-5.5K körül jön meg bele az élet....

Nekem most vmi csoda folytán 11.8 körülire esett vissza a fogyi, pedig ESK gsitesókák rúgom neki ;)

Igen-igen ésszel teszem mindezt nem hideg motorral és tsai...

Mondjatok inkább okos és jó megoldást hátsó kiőpuffra ami nem folyt nagyot és nem is hangos ;)

Ménem a Janós spanokad kérded? :)

Ha gondolod az E Kadetton van egy duplavégű elég csendes hátsódob, azt rápróbálhatjuk szombaton ha van idöd átgurulni és az jó rá.

Link to comment
Megosztás:

kicsit komolyabban cartárs plz ;)

be lett téve még 1 szharos középdob is de még mindighangos.... legalábbis nincs 400le és 700Nm csak a hangja olyan és basz az ideg h a fél hungária körút előre vágja ha stiftelni akarok :)

Korábban Bazs regélt v.mit a dobok alakjáról, hogy kölcsönhatásban van a hanggal, szal arrafelé kellen tájolódni.mint ahogy Tom is mondja.

Link to comment
Megosztás:

kicsit komolyabban cartárs plz ;)

be lett téve még 1 szharos középdob is de még mindighangos.... legalábbis nincs 400le és 700Nm csak a hangja olyan és basz az ideg h a fél hungária körút előre vágja ha stiftelni akarok :)

Az átmenő hátsó dobbal sose lesz halk a kipufogó,ha azt akarod hogy halkabb legyen rakas fel egy 60as kamrás dobot az eléggé lecsökkenti a hangját.

+visszarakathatod a katalizátort is ;)

Link to comment
Megosztás:

Ejj ejj.. lassan az én kocsim lesz egyedi.. egyedül nekem nem lesz Gsi-ben "éndzsöl ájszom" :)

Marad a full gyári optika ;)

Tom: majd ha megszoktad a paripát megyünk egyet, és meglássuk mit tud a gép.. bár ha jól tapogatozok, a tiedben 6os váltó van, nemde?

Nem tom az jobb, vagy rosszabb ;)

Link to comment
Megosztás:

Tom: majd ha megszoktad a paripát megyünk egyet, és meglássuk mit tud a gép.. bár ha jól tapogatozok, a tiedben 6os váltó van, nemde?

Nem tom az jobb, vagy rosszabb :D

Én benne vagyok bármikor! :) ;)

Normál F20van benne, jó hosszú is. ;)

Sonique-ban van F28, az 6 sebességes. Elég elég jó is... ;)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Tomi 1x nekem is azt mondta hogy f28van benne azért nem értettem Tom mit ír itt 5ben és tsairól...

Bár.. na mind1.

A lényeg lassan csak meg kellene ejteni 1 gsi meetet mint tavaly, ugye Anti?

A másik a gsi videó városban.....

Nagyon jó lenne mert már nőtt a géppark is és adjunk egy pofont a történelemnek egy videóval amondó vaok!

Lehet pár száz év múlva tanítanak majd minket csak mi nem keresztes hanem villámos-gsis lovagok leszünk :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.