Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Wow Redi szép a felni.

köszönöm ;)

géjesitominak igaza van, OZ Superturismo GT 7x16" ET37 205/46R16

Figyu, legyen valami a HVT-val, mert ez igy nem állapot. Felhivom a srácot és beszélek vele ezügyben. Jó lenne tudni hogy szerinted merre menjünk ha már igy alakult ez az egész.

hát nemkicsit gáz a helyzet

nekem ugytunik a srác kicsit tulvállalta magát, de nem tudja most teljesíteni a rendelést...kellene vissza a vonoszemtakaró amig jobban szét nem b@ssza..... :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi Tomi a tanácsot. Lehet azért én máshogy döntök. Végén még én leszek Bazs2 :)

Redi beszéltem emberünkkel, ha hazaér addigra hogy jövök haza kosarazásból, akkor összefutok vele, és elkérem a cuccodat. Onnantól meglássuk hogy legyen. Végülis visszatértünk nyári időszámitásra, ideje, hogy a kocsik is jól nézzenek ki.

Link to comment
Megosztás:

ezek szerint megvolt a vezérléscsere :) ;)

az alábbi két kép között van egy nagy különbség ;) megtaláljátok? ;)

kép1

kép2

Szép lett :lol: olyan képet szeretnék amin világos van :D .

Nekem volt ilyen sok küllös felnim nagyon jól mutatt csak nagyon nehéz takarítani.

Köszi Tomi a tanácsot. Lehet azért én máshogy döntök. Végén még én leszek Bazs2 :D

Redi beszéltem emberünkkel, ha hazaér addigra hogy jövök haza kosarazásból, akkor összefutok vele, és elkérem a cuccodat. Onnantól meglássuk hogy legyen. Végülis visszatértünk nyári időszámitásra, ideje, hogy a kocsik is jól nézzenek ki.

Én is azt mondom hogy tartsd meg a gsi-t.

Link to comment
Megosztás:

Hemi, ezt biztos, hogy ide akartad tenni, nem pedig a Corsa A-ba? ;)

Albert!Eszedbe ne jusson eladni azt a csodagépet!!! Szépek, és jók a GTE-k, de szvsz CSAK 3 ajtóval.

A GSi mégis csak egy életérzés! ;)

Azért a GTE is odabacós és írta,hogy 3 door-osat akar. ;)

(Meg ritkább is) :)

Link to comment
Megosztás:

Tom bazz én full irigy vagyok hogy mekkora mákod volt ezzel az autóval, bár hallottam a kocsiról már rossz véleményt is független (nem Opelbuzi mint én) szakértőtől. De csak a benne lévő cuccok többet érnek szerintem.

Én is tudnék mesélni ne aggódj... ;)

De azért nem panaszkodom. Csak pénz kell hozzá, mint mindenhez... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát látom mindenki lebeszél a GSi eladásról, de higyjétek el a GTE kábé szalonállapotú!

Meglátjuk mi lesz, most éppen úgy tűnik az enyém lesz a kocsi.

Csapj le rá.

Lehet,hogy itt megköveznek majd engem de ha rámhallgatsz és tényleg jó állapotú akkor cseréld le. :)

Link to comment
Megosztás:

Ki leszek rúgva a GSi klubból GTE-vel? ;)

Nincs benne annyi kábel mint a GSiben, se lambdaszonda se ABS, mi kell még? ;) BC azért jó dolog. 115LEvs115LE

Állapotbeli különbségeknek meg arzenálját tudnám mondani.

Tegnap eldöntöttem, hogy megveszem, már csak meg kell szerezni - és ez sem tűnik nehéznek.

Amúgy egy 1,4 16V G Astrát vettek, fogadjunk hogy több bajuk lesz vele mint ezzel volt.

Amúgy is miután hétvégén lemostam a GSit ez a tetves eső itt esik nekem :)

Link to comment
Megosztás:

Neked? ;)

13-15

M1/M7 közös szakasz 100 km/h 5-ben BC szerint 5,5-6 között.

Szerintem nálam inkább a 13 felé fog húzni. :)

Olyan 10-13L között de BC szerint.Még soha nem számoltam ki de azt hiszem nem is fogom.Teljesen felesleges.Bár nálam a rossz lambdaszonda növeli a fogyasztást.Mióta felraktam a felnit azóta elfelejtettem milyen érzés gyorsan menni.Az úthibákat kétszer olyan nagynak látom mint eddig és sokkal többször leér a kartervédő mint eddig.

Link to comment
Megosztás:

Neked? ;)

13-15

M1/M7 közös szakasz 100 km/h 5-ben BC szerint 5,5-6 között.

Szerintem nálam inkább a 13 felé fog húzni. :)

Azé ne bxszd szét ;)

És tényleg ez a jó a GSiben. Lementem vele 140-nel Balcsira, 7,5-et evett.

Jó a tiéd eszik mondjuk 8,5-et, de kicsit jobban büntet.

Vezérléscsere?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.