Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:) ;)

NNa végree! ;) Akkor most sztem vidd le a kispárnád, plédet, és aludd ki magad a korábban álltalam felvázolt módon! :D

DRAKULA!!! :D

1kor feküdtem és 6kor keltem. Kipattant a szemem. Pedig nem szokott. De ez megy már 3 hete. Kéne egy vérnyomást mérni. :lol:

De van egy GSi-m!!!!!!!! :D :(

(most nem kell az 1,6misis adósságra gondolni :( )

Tényleg örülök. Ha meglesz a vezérléscsere, akkor már csak alig 2 kilót kell ráköltem is autó lesz belőle. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na erre ma iszunk! ;) Tényleg.Akkor lehet rád is számítani ma?Tehát ha nem jön közbe semmi, akkor lejössz az új géppel?Ha pedig esetleg elkeverdnél, akkor a tel.számomat tudod! ;)

Attól félek hogy nem. :) Ne haragudjatok, de ez a vezérléscsere, most nagyon komoly, túl van a gyári értéken, nem is kicsivel.

Viszont úgy kalkuláltam, hogy legrosszabb esetben is mondjuk 55000 van a szíjban, így majd ráér jövő hónapban az egész. Nem gondolotam volna, hogy a Tomi nem cseréli időben (azt hitte tovább jó a szíj).

Most nemtom mi lesz, mert kb. ennyi pénzem van, de akkor meg átiratva nem lesz. Pedig igencsak beleéltem magam, hogy legurulok... ;)

Link to comment
Megosztás:

Attól félek hogy nem. :) Ne haragudjatok, de ez a vezérléscsere, most nagyon komoly, túl van a gyári értéken, nem is kicsivel.

Viszont úgy kalkuláltam, hogy legrosszabb esetben is mondjuk 55000 van a szíjban, így majd ráér jövő hónapban az egész. Nem gondolotam volna, hogy a Tomi nem cseréli időben (azt hitte tovább jó a szíj).

Most nemtom mi lesz, mert kb. ennyi pénzem van, de akkor meg átiratva nem lesz. Pedig igencsak beleéltem magam, hogy legurulok... ;)

Háát, akkor inkább minél hamarabb cseréltesd ki, az átírást pedig beszéld meg az eladóemberrel, hogy nem lehetne-e egy kicsit tolni az adásvételi időpontján.

Link to comment
Megosztás:

De van egy GSi-m!!!!!!!! :lol: :D

Gratu :D Csak ügyesen és ésszel! Vigyázz rá.

Nekem 10 hónapja van meg, de még mindig rohadtnagy flash vezetni meg nézegetni :) ;)

Kéne egy vérnyomást mérni. :(

Én erről 12 éve leszoktam mivel esélytelen, hogy 150 alá menjen ;) ;)

(amiket meg mondtam tényleg érdekelnének belőle)

Link to comment
Megosztás:

Miről? :D

Tessék itt van összevissza:

Hát nem lettem valami jó alvó, asszem eladom az egészet. :lol:

Egyre jobban kezdek örülni. Tényleg. Rádásul még meg is van. :D

Vezérlést kell cserélni über sürge. ;)

Egész jól megy. Persze nem egy 1.4, de azért szedi a lábát. :)

Még ma vezérlést kell cserélni. Meg akkor már olajat is.

Aztán ki kell próbálni, hogy hogy is megy valójában. ;)

Tom gratula !!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.