Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az a baj hogy sehol nam fogják odaadni az egyiket ;)

már annak is örülnék ha lenne ;)

közben megkaptam a régi tulajtól a ködlámpákat, az egyik teljesen rendben van a másiknak viszont le van

törve az alsó részéből egy jó darab, pont ott ahol a felfogatófülek lennének, meg hiányzik a kupakja

megkérdezek vmi muanyagos embert, hogy tud e valami vudut rá :)

Link to comment
Megosztás:

már annak is örülnék ha lenne ;)

közben megkaptam a régi tulajtól a ködlámpákat, az egyik teljesen rendben van a másiknak viszont le van

törve az alsó részéből egy jó darab, pont ott ahol a felfogatófülek lennének, meg hiányzik a kupakja

megkérdezek vmi muanyagos embert, hogy tud e valami vudut rá :)

Ha csak a fül van eltörve (és gondolom nincs meg)akkor egy jó műanyagosnak meg kell tudnia csinálni.Drága a ködlámpa ;) én azért nem raktam bele.

Link to comment
Megosztás:

Na úgy néz ki jövőhét csütörtökön viszem a kasznishoz a szélesítés miatt a gépet.

Ma a faterral aláraktuk a 225/35-ös gumával az 1ik hátsókereket.

Kicsit széthuzza a 9col a gumát és így olyan oldalról mint amikor a séró az ember fején hátra van zselézve. :) (jobb hasonlat nem jutott eszembe)

Igazán nem akarok nagyszavakat használni,és nagyképűnek se tünni,de a helyi nagymenők lefogják szívni magukat! ;)

Holnap megpróbálok képet csinálni róla,és felteszem.(lehet csak telcsivel fogom lefotózni)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.