Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Viszem mindjá szakértöhöz drágaságomat, megnézi mi bajja lehet a futóműnek, ha életveszélynek találja a dolgot akkor megfontolom hogy Blitzhez lábon vigyem... Meglássuk.

Remélem semmi nagy baja és még Petihez is el tudok ugrani tekkelni ;)

Maydayre azért GSivel mentem, 5 napja nem volt beröffentve elötte (mert szabin voltam) és ugyanúgy pöccre meg minden. Qrva jó :D

Beálltam a többi autó közé kicsit mondjuk neccesen a sarokra, és valami kretén leköpte a szélvédöt :) Nem mintha nem lehetett volna elférni mellette ;)

Végre szép a idö ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyors a csávó ;)

Jobb toronycsapágy iszonyat trágya - ezt tudtuk.

Baloldalon meg a kormány stabrúd kiszakadt a trapézból, úgyhogy kell szereznem egy olyat. Ennek van randa hangja ha úthibákkal találkozik. Szerencsére "csak" az a fej kell (szilent, csavar, alátétek és anyák), nem kell az egész rúd. Tud ebben segiteni valaki, vagy hivjam végig a bontókat? :)

Link to comment
Megosztás:

Szerinted lehet ilyet kapni újban? :) Holnap széttelefonálom magam.

na ez az amiből tutto nem vennék bontóból...

nem komoly összeg de szívás betenni és ha beteszel egy fáradtat s hamar +adja magát akkor tökön fogod magad szúrni és árban is ott leszel....

Link to comment
Megosztás:

Gyors a csávó ;)

Jobb toronycsapágy iszonyat trágya - ezt tudtuk.

Baloldalon meg a kormány stabrúd kiszakadt a trapézból, úgyhogy kell szereznem egy olyat. Ennek van randa hangja ha úthibákkal találkozik. Szerencsére "csak" az a fej kell (szilent, csavar, alátétek és anyák), nem kell az egész rúd. Tud ebben segiteni valaki, vagy hivjam végig a bontókat? :)

Csak a toronycsapágyat cseréled vagy a gumiágyat is?

Mer az állítólag baromi drága!A csapágy ocsó,de a gumiágy állítólag 14E! ;)

Nekem is kéne cserélni!

Link to comment
Megosztás:

Toronyszilent a Csergőnél: gyári - 18141Ft.-/db, utángyártott - 5525Ft.-/db

Utángyártottat Nem hiszem, hogy tennék ebből a dologból... 36ropi? :) Hmmm... Ismerettség kell.

Van egy ismerősöm aki elvileg 40% kedvezményt kap a fent említett bótban (is). Megpróbálom megfűzni...

20 körül már elég jó lenne 2 pár(gyári)! ;)

ha tud valaki még ennél is olcsóbb megoldást az szólhatna ;) KÖSZI!

Nagyon drága ;)

Link to comment
Megosztás:

Van a xix kerület nemtom melyik utcájában egy szilent felújító kisiparos. Ismerősömnek nagyon sok szilentet csinált különféle ralliautókba, mind jól működött.

Ötezerért felújítanak egy toronyszilentet - elmondásuk alapján - tartósabbra, mint a gyári.

Ha érdekel valakit megnézem melyik utca. Most gó tú szlíp.

Link to comment
Megosztás:

fáradta hangom?

akkor még nem láttál engem ;) bejöttem dolgozni 1 7 szabi után s fönököm az ajtóból haza akart küldeni ;)

node mind1 a lényeg, este gurulok feléd a cuccért ;)

Anti tőled meg szomorúan hallottam a hírt, de majd bővebben @lurdymeet :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.