Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azon a képen amit bazs csinált sokkal jobban tetszet.Annyira nem vagyok elájulva töle és gondolj bele Antinak hátul 4cm-t van szélesítve és nálad is van hely bőven.Mi lesz akkor nála :)

ott van nala a +10mm es pogácsa az már jo lesz

igazabol neki igy bele ért hatul

és 10mm el lehet beljebb a pogacsaval meg kb itt tart majd valahol szal nme lessz az rossz

csak sirva fog fakadni 1 hétmulva hogy mennyire ment szét a felni ;)

szerintem elöre 215/35R17 kéne és nem /40

mert nekem van fenn most 215/40R16 és nyáriban meg 205/45R16

szoval /35 lessz az igazi elöre hatul meg maradhat a /40

Link to comment
Megosztás:

ott van nala a +10mm es pogácsa az már jo lesz

igazabol neki igy bele ért hatul

és 10mm el lehet beljebb a pogacsaval meg kb itt tart majd valahol szal nme lessz az rossz

csak sirva fog fakadni 1 hétmulva hogy mennyire ment szét a felni :)

szerintem elöre 215/35R17 kéne és nem /40

mert nekem van fenn most 215/40R16 és nyáriban meg 205/45R16

szoval /35 lessz az igazi elöre hatul meg maradhat a /40

Azért remélem hogy 1 hétnél többet fog bírni,de arra fogadok hogy jövő nyáron már biztos hogy nem ez a felni lesz az autón. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nagyon állat módon néz ki!!!

Nekem a dobozos képen nem tetszett, SXP ótóján viszont nagyon bejövős. :)

Persze az OZ Polarisnál nem szebb, de ez sem rossz. ;) ;)

((Kár hogy viccesen mutat mögötte a 288as fék, én ezért nem akarok übernagy felnit.))

Link to comment
Megosztás:

tudod te hova mész :)

nekem idáig nem teccet de igy a kocsimon nagyon nem rossz

Símán a felnit amikor mutiztad valahol, nekem nem tetszett.. most se mondom, hogy elhasalok, de igy azért jobban mutat. egy biztos.. nem tömegcik ;) elég feltünö paripa lesz.. és ha még prüszkölni is fog.. ehh..

Ui: jéé.. ez nem a non-stop gumej a szt.mihályin? ;)

Anti

Szólhattatok volna, hogy ide jöttök a Szentmihályira a gumishoz! Itt lakom kb 5percre. Megnéztem volna élőben a felnit.

Hihi.. akkor jól tippeltem... (olvasok. irok.. olvasok.. irok..)

Akkor vagyunk egy páran ezen a környéken ;)

Link to comment
Megosztás:

Bakker ez 5:20-kor volt!?!?!? Épp akkor jöttem le pályáról, és láttalak is mögöttem, mert álltál a pirosban két kocsi mögött. Aztán én lassan mentem, de nem jöttél... Hát ezért :)

Nagyon szépek a felnik, én sem tudtam a dobozos kép alapján milyen lehet kocsin, de nagyon üt!

Ebből igényes tuning kiállitó autó lesz szerintem..

GRAT

Az enyémböl meg már bal oldalon is jönnek hangok a toronytól, haver meg még mindig csak igérget. Pedig annyira nem való nekem hogy pofán vágjak valakit ;)

Tudnátok ajánlani valakit egy számmal - akár püben is - hogy kihez vihetném a vasat? Toronycsapágy és gátlócsere lenne alapból, meg az új hang kideritése kellene. Minden segitséget megköszönnék.

Link to comment
Megosztás:

Bakker ez 5:20-kor volt!?!?!? Épp akkor jöttem le pályáról, és láttalak is mögöttem, mert álltál a pirosban két kocsi mögött. Aztán én lassan mentem, de nem jöttél... Hát ezért :)

Nagyon szépek a felnik, én sem tudtam a dobozos kép alapján milyen lehet kocsin, de nagyon üt!

Ebből igényes tuning kiállitó autó lesz szerintem..

GRAT

Az enyémböl meg már bal oldalon is jönnek hangok a toronytól, haver meg még mindig csak igérget. Pedig annyira nem való nekem hogy pofán vágjak valakit ;)

Tudnátok ajánlani valakit egy számmal - akár püben is - hogy kihez vihetném a vasat? Toronycsapágy és gátlócsere lenne alapból, meg az új hang kideritése kellene. Minden segitséget megköszönnék.

yahh abban az idöpontban volt

Link to comment
Megosztás:

Emberek. Vasárnap délután lesz nálam egy TECH-1 műszer. Ha szeretne valaki műszeres kiolvasást akkor szóljon ;) De csak a "régebbi" gsi-k hez lesz csatlakozófej tehát pl. a Laci4 -ében található nagyobb csatihoz nem.

Kiváncsi vagyok a lamdaszondámhoz,hogy jó-e vagy már lassú mert akkor csere :)

Link to comment
Megosztás:

Emberek. Vasárnap délután lesz nálam egy TECH-1 műszer. Ha szeretne valaki műszeres kiolvasást akkor szóljon ;) De csak a "régebbi" gsi-k hez lesz csatlakozófej tehát pl. a Laci4 -ében található nagyobb csatihoz nem.

Kiváncsi vagyok a lamdaszondámhoz,hogy jó-e vagy már lassú mert akkor csere :)

mennyi ideig lesz nálad? mert vasárnap (is) dolgozom de nemtudom mettől meddig ;)

nekem szomdát 3 hete a tech nem mutatta még, de félek már nem 100-as, ezt akartam kiméretni a Blitznél csak még nem sikerült eljutnom hozzá

Link to comment
Megosztás:

mennyi ideig lesz nálad? mert vasárnap (is) dolgozom de nemtudom mettől meddig ;)

nekem szomdát 3 hete a tech nem mutatta még, de félek már nem 100-as, ezt akartam kiméretni a Blitznél csak még nem sikerült eljutnom hozzá

Vasárnap estig biztosan. Én is a lamdára vagyok kivi mert lehet lassul.Autó picit lomhul is és picit növekszik a fogyi is. :)

Link to comment
Megosztás:

Petya majd kontaktoljunk mert akkor gsi minimeet és tesztbe benevezek én is!

Tom baz nyertél 1 sert műanyagos holnapra tett ígéretet, futóműves holnap, lakatos is csúszik so suxxxx.

Majd jól le kéne inni vmikor vhol

Mondjuk szo este MOban leszünk ha kedv=1 gyí és lököm a sört :)

Te Norbi dzsi!

neked műaynagman mennyiért farigcsált anno s mit?

Link to comment
Megosztás:

Egy jó futóműhekker kontaktot továbbra meg továbbra is várok az én kis drágaságomhoz.

Szerintem Blitznél érdeklődj, Neki igencsak korrektül felszerelt műhelye van, biztos meg tudják csinálni. :) :D

Tom baz nyertél 1 sert műanyagos holnapra tett ígéretet, futóműves holnap, lakatos is csúszik so suxxxx.

Majd jól le kéne inni vmikor vhol

Mondjuk szo este MOban leszünk ha kedv=1 gyí és lököm a sört :lol:

Hát mit mondjak, nem ért váratlanul... ;) :D

A szombatot még nemtom, mert elvileg egy másik partiba vagyok hivatalos, de még messze van, bármi lehet. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.