Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem meg nem GSI ;) Hátúl középen a tetőn nincs antenna, fura a lökös és picit mintha hátul dobféke lenne :) bár elég rossz a kép csak photoshoppal elemezgettem ;)

Szerintem sem az!Peti le is írta hogy miért.

Igen ez így szokott lenni általában, hogy ha eljössz otthonról, akkor még nem vagy otthon... :D

De ez már lassan überoff... ;)

Csak úgy nagyjából valamit gyorsan pls mert megrendeltem a felniket, és látni szeretném... :lol:

Anti!

A márkáját és a típusát sem árulod el?

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg Raiffeisen személyi kölcsön lesz 1 misi és 4 évig havi 27. ;)

Igazából nálam a fiatal kor és 6 hónapos munkaviszony a necces. De itt beleférek, okés lett az előzetes hitelbírálat, már csak papiron kell beadni.

Ráadásul ha előbb akarom visszafizetni, akkor nagyon korrekten állnak a dologhoz.

Bááz. bezzeg amikor én vettem fel a hitelt,nem volt ilyen jó konstrukció.. mondjuk nekem autóhitel.. és casco nélkül akartam.

GELKO! neked hogy ment a hamarabb visszafizetés a tecnocreditonál? (nekem is ott van, és esk, gondoltam rá, hogy vmi jobb hitelkonstrukcióval kiváltom) bár lehet ugy se jövök ki jobban.. :/ vagy esetleg megyek bankot rabolni ;)

Nekem szintén 1misi zenész, 5 évre majd 29e!! :)

Link to comment
Megosztás:

Megmutattam IQBélának hogy megy a gépem. Reakció: ha most gyilkoltad akkor ez örökké fog élni ;) Fék isszonyat jó szerintem, Wolfi ezt qrvajól megcsináltad! Béla majd kiment az ablakon :D

Norbi, van két jó meg egy rossz hirem: Egész jól áll a vonószemtakaró, Peti mesterünk Tomival egy órát dumálták mi hogy legyen az elsö darabbal a kézben. Másik jó hir, hogy frissen fényezett lesz a vonószemtakaród. És ez a rossz is érted... :) Egyszerüen lekopott róla a fény itt ott, újra kell fujassuk ;) Szóval ki tud jól temperázni? :lol: Tényleg megcsináltatjuk és összedobjuk a lóvét akik kértünk HVTt.

További balesetmentes közlekedést ;)

Link to comment
Megosztás:

GELKO! neked hogy ment a hamarabb visszafizetés a tecnocreditonál? (nekem is ott van, és esk, gondoltam rá, hogy vmi jobb hitelkonstrukcióval kiváltom) bár lehet ugy se jövök ki jobban.. :/ vagy esetleg megyek bankot rabolni ;)

megkérdezem muttert mert ez már vagy 5 éve volt... :)

de pl a porsche bankos hitelünket én egyenlítettem ki anno és annyi volt h bementem mondtam h mit akarok,számoltunk és annyi ;)

Link to comment
Megosztás:

Norbi, van két jó meg egy rossz hirem: Egész jól áll a vonószemtakaró, Peti mesterünk Tomival egy órát dumálták mi hogy legyen az elsö darabbal a kézben. Másik jó hir, hogy frissen fényezett lesz a vonószemtakaród. És ez a rossz is érted... :D Egyszerüen lekopott róla a fény itt ott, újra kell fujassuk :( Szóval ki tud jól temperázni? :D Tényleg megcsináltatjuk és összedobjuk a lóvét akik kértünk HVTt.

wtf??? ;) ;) miazhogy lekopott?

bázz az egész hátső lököst ujra kellene akkor már fényeztetni, és akkor legalább lenne érteleme kijavíttatni a hibát a kipuff fölött

Nagyon remélem, hogy megadják, mert különben nagyon el leszek "szontyolodva"... :) ;) :(

bassz összedobjuk :D

@azték

lol van mert ma sem tudtam kinyitni a csomagtartót :lol:

Link to comment
Megosztás:

megkérdezem muttert mert ez már vagy 5 éve volt... :)

de pl a porsche bankos hitelünket én egyenlítettem ki anno és annyi volt h bementem mondtam h mit akarok,számoltunk és annyi ;)

Szvsz van valami szerződésmódosítási díj is. Asszem 50k környékén mozog, de lehet hogy a felvett hitel mértékétől függ.

Ha már nem sok van hátra, érdemesebb hagyni francba, mert többe kerül mintha kifizeted az eredeti részletekkel.

Link to comment
Megosztás:

Megmutattam IQBélának hogy megy a gépem. Reakció: ha most gyilkoltad akkor ez örökké fog élni ;) Fék isszonyat jó szerintem, Wolfi ezt qrvajól megcsináltad! Béla majd kiment az ablakon ;)

Háát,nem véletlenül tettem fel a Brembo+Ferodo kombót! ;) Én is élvezkedtem vele, már amennyire ezt a bekoptatás időszakában lehet csinálni! :D

Amúgy vonószemtakaró!Nekem is le kellene fúnni fehérre, a felárat természetesen fizetem.Mert ugye a lökös nékem isfehér ám! :)

Link to comment
Megosztás:

Norbi

A leválasztó anyagtól jött le a festék vagy valami ilyesmit mondott. Valószinű, hogy elég rosszul volt aládolgozva a festéknek ezért jöhetett le.

Ez nem így van.Ahhoz hogy tudjon csinálni egy szerszámot olyan elem kell ami le van fényezve és minden esetben lejön a festék amikor a szerszámot leszedik róla.Sajnos ez ilyen. :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem most már csak egy lökhárító kell neki, hogy meg tudja oldani rendesen a rögzítést (már, hogy milyen hosszú lemez legyen a takaróban a rögzítéshez). Esetleg Tom nem adnád oda az amúgy is eladó lökhárítód próbának neki? Vagy az teljesen szét lett barmolva a kipufogó miatt azon a részen ahol rögzül?

Link to comment
Megosztás:

megkérdezem muttert mert ez már vagy 5 éve volt... :)

de pl a porsche bankos hitelünket én egyenlítettem ki anno és annyi volt h bementem mondtam h mit akarok,számoltunk és annyi :D

És kevesebb lett, mint a futamidő végére lett volna?

Szvsz van valami szerződésmódosítási díj is. Asszem 50k környékén mozog, de lehet hogy a felvett hitel mértékétől függ.

Ha már nem sok van hátra, érdemesebb hagyni francba, mert többe kerül mintha kifizeted az eredeti részletekkel.

kb fél úton járok lassan..

szójjá Redi ha majd sikerül ;)

btw + nem vágom mit kerázol én fél éve hátsó üléssorfelöl közlekedem a gsi csomijához ;)

Tanúsithatom.. mókás látvány ;)

Csini.. szal már gurúl?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.