Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tom azért majd én is ülhetek melletted ugye amig nincs meg az óóótóóóm...aztán majd visszaadom...

Szal a lényeg, hogy változatlanul Te jössz értem, ha megyünk focizni... :D :rolleyes:

Yarissal. :blink:

De akkor majd viszek mindenkit egy körre, aki szeretne jönni.

Csak előbb ugye legyen meg. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem rinyálok, csak nem látom hogy mi lesz 4 és fél év mulva. :blink:

És hogy honnan lesz másfél millám addigra. ;)

De beadom a hitelkérelmet, no para. :rolleyes:

Azt lásd át hogy mire kifizeted az autód akkor fogsz rá annyit kifizetni mint amennyit adtak volna érte tavaly :D Azért ez így se rossz.

Link to comment
Megosztás:

Tom ezen ne dilemmázzzz!

Még így is jobban kijössz ha kiszámolod mintha vernéd a zsét a mostanira....

Én anno ezért ülem géjesibe és hitellel meg minden qrvaanyámmal 1ütt így is jobban kijöttem mintha az 1.6shemmit építettem volna tovább!

BTW világítókárpit!

Már 2 fajtát is láttam za 1ik uvreagánv volt, ugynolyan mint a sok kiskancsó pcjében a venti kábelekt estébé...

A másik nem tudom h ceruzaelemmel világított e vagy mivel de veszett volt...

BOAF

Link to comment
Megosztás:

Nem rinyálok, csak nem látom hogy mi lesz 4 és fél év mulva. :rolleyes:

na ha hiszed ha nem ezzel többen így vagyunk drága cartásam :blink:

de én a Te esetedben látom - ha folytatod a gsivel is a nihil és sátánazisten életfilózofiád, mint amit utoljára mutattál be nékem akkor- thök 1szerű gém óver baszki ;)

Link to comment
Megosztás:

na ha hiszed ha nem ezzel többen így vagyunk drága cartásam :rolleyes:

de én a Te esetedben látom - ha folytatod a gsivel is a nihil és sátánazisten életfilózofiád, mint amit utoljára mutattál be nékem akkor- thök 1szerű gém óver baszki :blink:

Ezt mind tudom...

Link to comment
Megosztás:

Akkor mindent tucc 1 kivétellel barétom;)

Az az 1 meg az én shöröm :blink:

Ljutottam ma Lalihoz so alakul a molekula....

Akár hiszed, akár nem most annak örülnék a legjobban, ha Neked összejönne a GSi-d.

Lehet hogy 10 perc mulva már máson fogok agyalni. De ez most valahogy tök jól hangzott. Szóval hajrá, nekem még belefér az a sör. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

neked is összejön nem tuom miért kell hirtelen összefosni a padlót :rolleyes:

annyi one h kell ismerős kai tud rá hitel

én már megkérdeztem egy embört akit nemrég ismerek és igen benne van a témában de ő csak new carz

ha kell 1 csókát még le tudok infózni az iriszem ismerőse és szintén playa...

Link to comment
Megosztás:

neked is összejön nem tuom miért kell hirtelen összefosni a padlót :blink:

annyi one h kell ismerős kai tud rá hitel

én már megkérdeztem egy embört akit nemrég ismerek és igen benne van a témában de ő csak new carz

ha kell 1 csókát még le tudok infózni az iriszem ismerőse és szintén playa...

Bármilyen infóra vevő vagyok. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok hangulatromboló lenni de Tom elég nehéz a helyzeted szerintem. :rolleyes:

Anno én mindent végigjártam és mindenhol elutasítást kaptam és végül egy ismerőstől kértem kölcsön pénzt 3 évre.Csináltunk szerződést és úgy csengettem(csengetem) havonta a pénzt !!!

Sajnos másként nem nagyon megy. Öreg a kocsi ,fiatal vagy,sportautó,,,,stb,,,,,,nagy a kockázatvállalás.Persze lehet majd több szerencsével jársz mint én anno.Én mindenesetre neked drukkolok és sok sikert.

GSI4EVER

:blink:

Link to comment
Megosztás:

Drága baráTOM!

Engedd meg , hogy elsőként igyek előre a medve bőrére és gratuláljak az autóhoz amúgy Sanyisan : "PPHHHÚÚÚ DE SZÉP ÓTÓD VAN !!!!!"

Mint már Anti is említette a telefonban nekem az a véleményem , hogy mindenképpen bele kellene vágnod mert a kocsiban lévő cuccok meg fényezés kerül kb annyiba mint amennyiért az egészet megkapod !! Ergo a vas ingyé van , ha így nézed !!!

NO CSAK ÜGYESEN IDESÖCSÉM !! :rolleyes: :blink: ;) :D

Én és még szerintem sokan vagyunk így drukkolunk !!!!

Link to comment
Megosztás:

Pedig tényleg van, de nekem az már übergiccs....Redinek való... :blink:

Figyu Mr. VW Golf rider!

Nem pontosan jó szó a világít. Mert nem úgy világít mint amikor belecsavarod a 40 wattos körtét a budivillanyba és belevigyorogsz sz@rás közben :rolleyes:

Ez inkább dereng, vagy fénye van. Talán ez a legjobb kifejezés.

Ha olyan minőség amilyenre gondolok. De félek hozzánk ez sem jön be, csak a vacak minőség.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a sok bíztatást, mostmár biztos hogy belevágok. Tényleg

Remélem azért majd néha meglátogattok az adósok börtönében. Viszont jó áron lehet majd szép GSi-t venni, amikor 2 év múlva elárverezi a bank. :blink:

De mindez nem tántorít el. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.