Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ejj ejj.. HT Gsi. Sokszo voltam én is úgy, hogymegálltam a benyakútnál és megcsodáltam a belsejét. (akkor még a régi fény volt rajta) engem a belseje fogott meg.. azok a szép kárpitok.. és üllések.. juj.. Ölni tudnék értük.. a kárpit még meg is oldható.. ha jön a jobb idő, valszeg neki is esek majd, de ez az üllés az én píínztárcámnak valszeg rohadt drága lenne.. vagy nem?

Mindenesetre tény hogy redi paripájából is lehet ilyet csinálni,de azért ha összeadjuk amik HT vagy mostmár reméljük FT :rolleyes: kocsiján vannak extrák(lámpák,tükrök,morci,felni,ÜLLÉS, tanksapi, beömlő,fény, moci okosságok) akkor azok lehet drágábban jönnének ki.

Tényleg! ezek maradnak benne, rajta?

Link to comment
Megosztás:

Ejj ejj.. HT Gsi. Sokszo voltam én is úgy, hogymegálltam a benyakútnál és megcsodáltam a belsejét. (akkor még a régi fény volt rajta) engem a belseje fogott meg.. azok a szép kárpitok.. és üllések.. juj.. Ölni tudnék értük.. a kárpit még meg is oldható.. ha jön a jobb idő, valszeg neki is esek majd, de ez az üllés az én píínztárcámnak valszeg rohadt drága lenne.. vagy nem?

Mindenesetre tény hogy redi paripájából is lehet ilyet csinálni,de azért ha összeadjuk amik HT vagy mostmár reméljük FT :blink: kocsiján vannak extrák(lámpák,tükrök,morci,felni,ÜLLÉS, tanksapi, beömlő,fény, moci okosságok) akkor azok lehet drágábban jönnének ki.

Tényleg! ezek maradnak benne, rajta?

A felnin kívül marad minden.

Mármint persze a HIFI sem lesz benne, de azt nem soroltad fel. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szólj bátran ha csinálod a kárpitot mert én is megcsinálnám magamnak :D ;) Mégis csak jobb ha ketten csináljuk.

Jaja.. és befogjuk Antit is.. mint ész,tapasztalat osztót, illetve anyagbeszerzőt. Csak még nem tudja ;)

Esetleg HT-től megkérdezni hogy neki honnan van a kárpit.. még testközelből nem láttam, de mintha kicsit másabb szine lenne mint Antal szekció vezető úrénak ;) :blink:

Mármint a kárpitról van szó.. Nem HT-ről meg Antiról ;)

Jah és egy kis tanúlmány videó a szép "sárga" gsi ről :( , annak aki még nem látta volna

Én meg majd segítek... ;)

Tavasszal, nekem is beugrik valami kárpitújítás... ;)

Hihihi.. mégis tudja.. ;) Naaahh. mit tervezel Anti bááácsi? :rolleyes:

Vagy még 7pecsétes szakmai titok? ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Jogdíjat fogok kérni, ha másoljátok a kocsit. :rolleyes: :blink:

Hitelátvállalással lehet fizetni. ;) ;) ;)

Nem másoljuk mert a pro wrc felírat kimarad belöle ;) :D

Meg arra gondoltam lehet bőrből kellenne megcsinálni,majd megkérdezem a kárpitos haveromat mennyivel nagyobb szívás.

Anti!

Miért akarod megint megcsinálni?

Link to comment
Megosztás:

Jogdíjat fogok kérni, ha másoljátok a kocsit. :rolleyes: :blink:

Hitelátvállalással lehet fizetni. ;) :D ;)

Ehh.. Tom tod mióta tervezem én már ezt a szinösszeállítást? mondjuk nekem csak az üllésből indúlt ki.

Még anno az OFF xr3i-m ON során. Hogy csináltatni kellene rá egy méretpontos huzatot, aminek a közepe király kék, a kagyló része meg fekete. Csak aztán olyan árakat mondtak, hogy úgy gondoltam,abba a kocsiba, annyiért már nem éri meg.

Link to comment
Megosztás:

Nem tungi megalight vagy mi? mert nekem is az van. már nem is tom mióta.. és tényleg jobb a pilács.. néha még rám rám is villantanak.. de ritkán, többnyire ha többen vunk a kocsiban.. (nincs magasságálítás)

Nem tom, hogy tuning-e, de jobban világít. Elta emblémás - Lucas gyártmányú izzó. Persze lehet, hogy Coupenak van igaza, és csak be kellett volna állítani, de ki tudja....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.