Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:rolleyes:

Tom!

Nagyon szép az a gép! Csak mond meg merre laksz, mert majd elugrok oda is csodálni!

Mikor a pólusnál jártam.....mindíg benéztem a kútra....Néztem 5 percig......Néha elgondolkodtam, hogy neken sohasemnem lesz ilyen szép autóm! :blink:

De Neked Lesz. ;) Csak siess nehogy az orrod elől vigyék el!

Hát igen, most nálam is a sietésen megy a para. Remélem ma, vagy holnap elintéződik a hitel.

Link to comment
Megosztás:

csütörtökön lurdy ? ;)

Te beszélsz? Kérdeztem tőled a Lurdytalis topikban hogy jössz-e mert akkor vinném vissza a cuccodat. :rolleyes:

Többiek is - akik esetleg nem tudnák - csütörtökön Lurdy tali. Budapest szexciós topikban van a lista - csekk ;)

Tom, továbbra is drukkolok! Hajrá :blink: Szóljál ha menni kell bankba meggyőzni a pult mögött ülőt :D

Link to comment
Megosztás:

Én ezt soha nem mondtam... ;)

Csak van jobb hely hova tenni a zsetont... ;)

Na akkor asszem meg is van a kezes... :rolleyes: :blink:

vagy az idő volt reggel 9kor nagyon optimális vagy tényleg jót tett az autónak 200km-en keresztül a hajtás

végre ismét éreztem némi erőt benne ;)

Tom ha megveszed énsi irigy leszek ;) ;)

(de inkább örülni fogok)

Ha összejön, akkor viszlek egy körre. :D

Link to comment
Megosztás:

Na akkor asszem meg is van a kezes... :rolleyes: :blink:

Én mondtam, hogy megveszem te meg vedd meg az enyém ;)

(1,2ért az év biznisze lett volna neked, nem? ;) )

Ha összejön, akkor viszlek egy körre. :D

Minek? Hogy még jobban lássam a szakadékot ami a kettő között van? Nem akarok mégjobban összetörni ;)

Link to comment
Megosztás:

De megnézetted, azt mondták ne vedd meg keress jobbat...de te be voltál sózva...(lehet, hogy én is bel lettem volna :rolleyes: )

Ez nem egészen igy igaz. A juhuhu annyit mondott, hogy ő nem venné meg. De ő semmilyen géjesit nem vett volna meg :blink:

De azért lehet szépítgetni meg csinálgatni, szal nem veszett fejsze nyele...

Persze, hogy nem. Sokan összetennék a kezüket ha az övék ilyen állapotban lenne. Sokan meg nem, de ők azok akik miatt utálják a gsi-t keresők a gsi tulajokat ;)

Csak vagy egy képem (fejben), hogy milyet szeretnék, de ebből nem lesz semmi idén.

Ennyi :D

Link to comment
Megosztás:

Kaptam személyi kölcsön ajánlatot, ugyhogy legrosszabb esteben bevállalom azt. ;)

Ma beszélek a Tomival, ő is tud valamit, amelyik kedvezőbb lesz, azt választom.

Lehet hogy talán egyszere nekem is lesz majd GSi-m... :D :blink: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Majd Coupe elmondja, ha marad rá ma ideje...kicsit elhalmoztam...:-( Ezúton is bocsi... :rolleyes:

Végül is elég hamar végeztem és mogyoródon se tévedtem el :blink: Minden le van zsírozva elötted már csak nagyon apróságok kell beszerezni. ;)

Kaptam Antitól egy kupakot amiért végtelenül hálás vagyok :D de sajnos nem tudtam ma berakni mert holnapra jön meg a tömítés hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Végül is elég hamar végeztem és mogyoródon se tévedtem el ;) Minden le van zsírozva elötted már csak nagyon apróságok kell beszerezni. :D

Kaptam Antitól egy kupakot amiért végtelenül hálás vagyok ;) de sajnos nem tudtam ma berakni mert holnapra jön meg a tömítés hozzá.

Csak nem egy erős kupak? :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nem kell itt hálálkodni... ;) Segítesz Te nekem eleget... :D Én köszi...

A hengerfej tömítés nagyon szép munka pedig nem értek hozzá de látszik rajta hogy a fickó érti a dolgát.

Tom!

De az :rolleyes: Én is irigy leszek egy kicsit de nagyon örülök hogy megoldódni látszik a gsi :blink:

Link to comment
Megosztás:

Juhéééé juhééé...

Na akkor most már örülsz miii! Na kivi leszek ha meglesz mennyit időt fox benne tölteni... ;)

Lehet hogy abban kell majd aludnom, elég vicces a hitel. :blink:

Nem baj, úgyis 2 vesém van (asszem :rolleyes: ).

A héten remélem biztosra lehet majd tudni a dolgokat. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.