Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azért EZT a verdát még ennyiért költői túlzásnak érzem.Talán 350-ért max.MErt erre a 4K símán rámegy, főleg ha a motorja kis szét van taposva. :blink: Szerintem. :rolleyes:

Hát leginkább attól függ hogy mi a helyzet a mocival és hogy egyáltalán xe van-e benne.

De a km alapján igencsak aktuális egy generál, motortípustól függetlenül.

Link to comment
Megosztás:

Hát leginkább attól függ hogy mi a helyzet a mocival és hogy egyáltalán xe van-e benne.

De a km alapján igencsak aktuális egy generál, motortípustól függetlenül.

Ilyesmie gondoltam.A lakatolás sem 20péénz, mert ott erősen elemet kell cserélni, aztán ott az első lökös, ki tudja, hogy kapott-e a híd a csattanáskor, lásd. Adobodo esetét, szal ezu a gép piszokul nem ér ennyit.Aztán ott van még a fényezés+ kellene alá normális kerék is, mert amik alatta vannak, amolyan bontószökevény kerekek.Amúgy a motorban az a 240e. is erősen kérdéses, lévén import a gyöngyöm.

De lesz ez még olcsóbb is.Ha el akarják adni.

Link to comment
Megosztás:

A Z18XE biztos tuti lenne a Corsába! :blink: Szerintem nagyon jó kis motor! ;)

Hány kiló a Corsa C?

annyi értelmét látnám a dolognak hogy ebben a kocsiban nincsen se klíma se semi más sallang :rolleyes:

forgalmi szerint 935 kg az enyém, manual ablakemelővel, no klíma, 3 ajtós kasztni.

Link to comment
Megosztás:

az automnak nincs humorérzéke :blink:

a multkor a légtömegmérö gyilkolással jelezte, hogy nem tetszik neki a pudvaláda, most meg a középdobról szakadt le a katalizátor....eloszor csak gondolom elengedett a heggesztés, de a Csömöri 2/3átol Janoig már huztam a katalizátort a földön :rolleyes:

figyelnem kell arr mit beszélek mert megharaxik ;)

Link to comment
Megosztás:

az automnak nincs humorérzéke :blink:

a multkor a légtömegmérö gyilkolással jelezte, hogy nem tetszik neki a pudvaláda, most meg a középdobról szakadt le a katalizátor....eloszor csak gondolom elengedett a heggesztés, de a Csömöri 2/3átol Janoig már huztam a katalizátort a földön :rolleyes:

figyelnem kell arr mit beszélek mert megharaxik ;)

Minden gépnek lelke van! Bármilyen hihetetlen, még a GSi-knek is! :D

Link to comment
Megosztás:

az automnak nincs humorérzéke :blink:

a multkor a légtömegmérö gyilkolással jelezte, hogy nem tetszik neki a pudvaláda, most meg a középdobról szakadt le a katalizátor....eloszor csak gondolom elengedett a heggesztés, de a Csömöri 2/3átol Janoig már huztam a katalizátort a földön :rolleyes:

figyelnem kell arr mit beszélek mert megharaxik ;)

Kivetetted vagy megcsináltatod?

Link to comment
Megosztás:

Ilyesmie gondoltam.A lakatolás sem 20péénz, mert ott erősen elemet kell cserélni, aztán ott az első lökös, ki tudja, hogy kapott-e a híd a csattanáskor, lásd. Adobodo esetét, szal ezu a gép piszokul nem ér ennyit.Aztán ott van még a fényezés+ kellene alá normális kerék is, mert amik alatta vannak, amolyan bontószökevény kerekek.Amúgy a motorban az a 240e. is erősen kérdéses, lévén import a gyöngyöm.

De lesz ez még olcsóbb is.Ha el akarják adni.

Nem dohányzó LOL, de az autó úgy néz ki mint apudva :rolleyes: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Minden 3ajtós kolléga figyelmébe:

Nem tudom ti hogy vagytok, de az én autóm hátulja istentelenül gyűjti a mocskot. A hátsó ablaktörlő meg csak ugrált rajta, és csak az alsó egyhatodát törölte nagy ímmelámmal. Próbálkoztam már minden hülyeséggel, feszegettem, tisztítgattam, stb.

Most rájöttem, hogy a lapátot kell megfordítani. Mármint úgy a függőleges tengelye körül, hogy azért a gumi törölje az ablakot...........

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Miért nem teszel egy Dbilast arra az X14XEL-re, Chippel, meg ilyenekkel?Akkor már nem is kellene neked C20XE, meg ilyenek!

Ja csak 300 körül állna meg és lehet hogy egy hetet bírna ki. ;)

Abból meg bőven benne van az xe, csak normális állapotút kell választani. És nem ugyan az a 130 paci lesz. :blink:

De még nem biztos semmi sem, úgyhogy... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ja csak 300 körül állna meg és lehet hogy egy hetet bírna ki. ;)

Abból meg bőven benne van az xe, csak normális állapotút kell választani. És nem ugyan az a 130 paci lesz. :blink:

De még nem biztos semmi sem, úgyhogy... :rolleyes:

Az is megoldás lehet ha keresünk egy kuka motort ami kap egy teljes generált.Így biztos hogy hosszútávon is megbizható lesz.

Link to comment
Megosztás:

Az is megoldás lehet ha keresünk egy kuka motort ami kap egy teljes generált.Így biztos hogy hosszútávon is megbizható lesz.

A lökős már le van csiszolva, csak fújni kell.

Mocival meg lehet hogy tényleg így járok jobban. De előbb a pénz legyen meg, aztán majd kitáláljuk, hogy mi a jó megoldás. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.