Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez tuti nem valós hirdetés! Kizárt, hogy ezt az autót 1,4mio-ért odaadják! 2,4m már reálisabb lenne.

Amiben nem passzol a hirdetés a képekhez, szóval amiért kamu...:

- azt írja elektromos ablak, pedig a jobb első ajtón ott a fém ablakemelő kar

- a kipörgésgátló még-még hihető... de az ESP! :blink: :rolleyes:

- első tulaj? Pedig erősen úgy tűnik, hogy ez az a cseh gép... szóval ez is bibis...

- jaaa... és állítható kormánymagasság? Ezt lehetséges egy F Astrába beépíteni? És vajon megéri a pénzt? ;)

Hm... Nem értem, nem értem, nem értem.

Szerintem valakivel ki akartak cseszni a haverjai és az ő telefonszámára feladták ezt a hirdetést... ;)

Viszont állati szép a gép!!!

Link to comment
Megosztás:

Ez tuti nem valós hirdetés! Kizárt, hogy ezt az autót 1,4mio-ért odaadják! 2,4m már reálisabb lenne.

Amiben nem passzol a hirdetés a képekhez, szóval amiért kamu:

- azt írja elektromos ablak, pedig a jobb első ajtón ott a fém ablakemelő kar

- a kipörgésgátló még-még hihető... de az ESP! :blink: :rolleyes:

- első tulaj? Pedig erősen úgy tűnik, hogy ez az a cseh gép... szóval ez is bibis...

- jaaa... és állítható kormánymagasság? Ezt lehetséges egy F Astrába beépíteni? És vajon megéri a pénzt? :D

Hm... Nem értem, nem értem, nem értem.

Szerintem valakivel ki akartak cseszni a haverjai és az ő telefonszámára feladták ezt a hirdetést... ;)

Viszont állati szép a gép!!!

Jaaa... és nincs benne utasoldali légzsák (ellenben a hirdetés szövegével)

és persze vezető oldali sem hiszem, hogy van abban a fém kormányban! ;)

Link to comment
Megosztás:

Más téma!

remélem nem OFF-oltok meg küldtök el a fogyi topic-ba mert engem nem az 1.4-esek érdekelnek meg hogy hosszótávon telitankal (de jó lenne :rolleyes: ) meddig mennek autópályán 100-al ;)

Remélem nem bántottam meg a kisebb mocis kartársakat, ha igen előre is bocsesz ;)

Nekem most 12 liter benya 87km-re lett elég, pedig nem is nyomtam neki mindehol... :blink:

Biztos a hideg miatt. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudnám sajnos leírni. A tescohoz nem volt közel, a kivezetőpálya túloldalán, egy ipartelep mellett volt. Amúgy miért kérded?

Hát mert Börsön lakom és uszonyú ritkán látok ilyen megállítósdit. Akkor valszeg ott a MédiaMarkec és a Bajumaksz közötti résznél volt, ott van 2 körforgalom is.

Link to comment
Megosztás:

Amit légkulcsal meghúzok azt leszedem kenyérgőzös kulccsal+hosszabító, amit viszont kenyérgőzzel és többi játékszerével húzom meg azt a légkulcs nem oldja.

Nem egyszer volt, beállt a műhelybe a kocs felemel csápos négy kerék leszed volna ha a légkulcs oldta volna.

Vissza enged útó keresztkulcs+cső rulez aztán reccs és meg is lazult :rolleyes: :blink: ;)

Azért anno az F-n tárcsát cseréltünk volna és a 2 db rögzítőcsavaron 3 db imbuszt eltörtünk vagy elhajtottunk (és nem gagyit). Ezután szerelő haver légkulcsra rátette a 10-s Beta fejet és kb. 20mp racsnizás után egyszercsak megindult és kigyött. Akkor láttam, hogy a meneten vagy 3 cm hosszan csavarrögzítő trutyi volt. Na ez az, amit kézzel sose szedsz ki!!

Link to comment
Megosztás:

Koszonom-koszonom :D

A 7en nincs boss so remélem lesz ídőm kimenni maradék lakatmelót megcsináltatni gyorsban, utána fény...

So már nem sokáig csesztethettek :blink:

Egyébként szerintem szép ótó lesz ha elkészül. ;)

Hátsó lámpáról már raktál fel képet (tényleg nem emlékszem :rolleyes: )?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.