Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Alapból 5 alatt nem is lenne érdemes nekikezdeni... Gsi.Tominak is számolok egyet, meglátjuk még ki szeretne, és akkor hajrá. Ha jól sikerül a projekt (mápedig remélem) akkor megnézzük az első vonószem takarót is van-e rá igény :D

2500 vs. 14000 jól hangzik :)

Link to comment
Megosztás:

Délután beröffentem az autót, ugyebár hideg erősen.

Hímestojás módban haladok vele befele a városba. Piros lámpánál mellém áll egy gsi. Maga az autó fekete, de metálszürkére fújt első-hátsó lökhárító, hátsó szárny "dísziti".

Átszól az ipse, hogy gyorsulunk-e?

Mondtam neki, hogy bármikor szívesen, de még hideg a motor, ilyenkor kíméljük. Erre a válasz:

"De te is mekkora egy b@lf@sz vagy, minek neked ilyen autó, mér nem vettél inkább szuzukit!" Majd zöldnél pörgő kerekekkel elindul.

Gratulálok, ettől van jó hírünk...

Hátsó vszem takaró vagy első?

Link to comment
Megosztás:

Délután beröffentem az autót, ugyebár hideg erősen.

Hímestojás módban haladok vele befele a városba. Piros lámpánál mellém áll egy gsi. Maga az autó fekete, de metálszürkére fújt első-hátsó lökhárító, hátsó szárny "dísziti".

Átszól az ipse, hogy gyorsulunk-e?

Mondtam neki, hogy bármikor szívesen, de még hideg a motor, ilyenkor kíméljük. Erre a válasz:

"De te is mekkora egy b@lf@sz vagy, minek neked ilyen autó, mér nem vettél inkább szuzukit!" Majd zöldnél pörgő kerekekkel elindul.

Gratulálok, ettől van jó hírünk...

Hátsó vszem takaró vagy első?

az ilyenen majd akkor nevetsz, amikor ő generáloztat, te meg csak olajat cserélsz :)

Link to comment
Megosztás:

Délután beröffentem az autót, ugyebár hideg erősen.

Hímestojás módban haladok vele befele a városba. Piros lámpánál mellém áll egy gsi. Maga az autó fekete, de metálszürkére fújt első-hátsó lökhárító, hátsó szárny "dísziti".

Átszól az ipse, hogy gyorsulunk-e?

Mondtam neki, hogy bármikor szívesen, de még hideg a motor, ilyenkor kíméljük. Erre a válasz:

"De te is mekkora egy b@lf@sz vagy, minek neked ilyen autó, mér nem vettél inkább szuzukit!" Majd zöldnél pörgő kerekekkel elindul.

Gratulálok, ettől van jó hírünk...

Hátsó vszem takaró vagy első?

Hátsó

Redi!

szívesen :) :D

Link to comment
Megosztás:

kérhetnék egy képet arról a gsi feliratról mert sajna nem tudom milyen..de érdekel :)

Sajnos nem találtam jó minőségű képet amin látszik is igazán.Az eladó autók között van kettő amin egy kicsit látszik az első lökhárítón van egy GSI16V felírat.

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Link to comment
Megosztás:

Ha lehet akkor én is igényelnék 1db hátsó vontatószem takarót(fehér színben) ;) Tartalékba

Báár ahogy szerencsémet ismerem 1ik reggelre már lökös sem lesz a kocsin mert lelopják ;) :D

Jah meg mégvalami. Arra nem lehet rávenni a műanyagos srácot,hogy pl. emelőpontoknál lévő műanyagot is gyártson? (Nekem megvan minden a kocsin de tartaléknak nem lenne rossz)

:)

Link to comment
Megosztás:

Ha lehet akkor én is igényelnék 1db hátsó vontatószem takarót(fehér színben) ;) Tartalékba

Báár ahogy szerencsémet ismerem 1ik reggelre már lökös sem lesz a kocsin mert lelopják ;) :D

Jah meg mégvalami. Arra nem lehet rávenni a műanyagos srácot,hogy pl. emelőpontoknál lévő műanyagot is gyártson? (Nekem megvan minden a kocsin de tartaléknak nem lenne rossz)

:)

Aszondom várjuk meg hogy sikerül ez a háccsó vonószem takaró projekt, és ha jól akkor bármi lehet meg annak is az ellenkezője :P

Link to comment
Megosztás:

Aszondom várjuk meg hogy sikerül ez a háccsó vonószem takaró projekt, és ha jól akkor bármi lehet meg annak is az ellenkezője ;)

ja várjuk meg hogy milesz

ha szép és jól dolgozik (és még egyáltalán szóbaáll velünk :) :D ) akkor összeszámoljuk mennyi ilyen fogyóeszközös műagyag bizbaz van és rendelünk egy tonnát

Link to comment
Megosztás:

Tavaly volt március 13-án GSI szekció minimeet amire jó sokan eljöttek. Idén is csiálounk ilyet?

Mert tavaly baromi jól sikerült

Persze csinálhatunk, csak ki kell nézni valami jó dátumot, és várni a jóidőt, mert tavaly mákunk volt, az volt az első napos napok egyike... :)

Tehát dátum kiválaszt, és mindenhol meghirdet... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.