Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Ismét eltelt két év ami azt jelenti, hogy én is és az avtóm is öregedett 24 hónapot.

Sajnos ezzel az idővel jár hogy a kocsi 20.-án megy műszakira és greenkártyára.

A kérdésem az lenne, hogy ez kb. nekem mennyibe fog fájni?

Azon kívül, hogy a szélvédőm keresztbe van repedve az ablaktörlő lapátt alatt (előző műszakin is így ment át :) ), a másik pedig off kati rajta. Ezeket megoldom pár ezres hiányában :blink:

Előre is THX a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

nem feltétlenül fog megkeményedni

bár a luk mondjuk igen, mert az nem az a hú de jó cucc :)

LUK volt benne eredetileg és sokat kibírt (az igaz,hogy nem nagyon vagyok aktív résztvevője a gyorsulási versenyeknek szóval nekem megfelel) :blink:

Míg nálam lesz az autó biztos nem lesz vele gond.

Link to comment
Megosztás:

Míg nálam lesz az autó biztos nem lesz vele gond.

erre a kijelentésre ne vegyél mérget :blink:

amúgy valóban keményebb lesz ídővel....

Loree

a zk olyan 7-8 ropi most csináltattam a műszaki nekem 20as volt, de mint tudjuk ültetőrugó, felni, kipuff,stbstb sok minden grátisz van a kocsimon amit máshol nem néztek el...

Link to comment
Megosztás:

Bepróbáltunk kazit a rádijóba, és szól :) :) :lol:

Méghozzá tök jól, nagyon szép hangja van :D

Wolfi, szerintem egyetlen baj a bekötéssel a kijelző vezérlés semmi más. Meg a hátsó hanxórók ugye.

Hehh ja tegnap fóti bontóba betévedve haverral futottam össze, akivel úgy tűnik mostantól gyakrabban találkozom :blink:

Ha szerzek ma egy váltógombot Opelhez, Lurdyban segit felrakni vki?

Link to comment
Megosztás:

Tankoltam egyet.

537 km-t mentem el 42,15l benzinnel, ami 7,85L / 100 km-es fogyit jelent. A BC szigorúan ragaszkodik a 7,5L-hez. Szóval ennyi az eltérés.

Mondjuk azt sem tartom kizártnak hogy a Shell picit kevesebb benyát ad, mint amennyit a mutat a számláló..

Link to comment
Megosztás:

Tankoltam egyet.

537 km-t mentem el 42,15l benzinnel, ami 7,85L / 100 km-es fogyit jelent. A BC szigorúan ragaszkodik a 7,5L-hez. Szóval ennyi az eltérés.

Mondjuk azt sem tartom kizártnak hogy a Shell picit kevesebb benyát ad, mint amennyit a mutat a számláló..

tolod te rendesen annak a GSInek, hogy ennyi a fogyi? :blink:

Link to comment
Megosztás:

tolod te rendesen annak a GSInek, hogy ennyi a fogyi? :)

Nem :blink:

Még szokom. Meg nem is tudnám legtöbbször, mert egysorban vonatozás rulez van.

Állítólag ha hozzászokom, akkor majd lesz 9 körül az a fogyi, mert akkor majd tolom is neki.

De tegnap is 2/A-n mentem 120-szal, és ilyen 5,9-et irt a BC. Ez ennyit fogyaszt :)

Link to comment
Megosztás:

Nem :blink:

Még szokom. Meg nem is tudnám legtöbbször, mert egysorban vonatozás rulez van.

Állítólag ha hozzászokom, akkor majd lesz 9 körül az a fogyi, mert akkor majd tolom is neki.

De tegnap is 2/A-n mentem 120-szal, és ilyen 5,9-et irt a BC. Ez ennyit fogyaszt :)

2/A a barátom :) Főleg Bp.-és DK -közötti szakasz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.