Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

BUÉK :)

Mégis jöttem ma melózni. Teljesen sz*rok lettek az utak. Fót felé akkora kráterek vannak, meg van ahol csak a felső útburkolat hiányzik. Meg még ez a sunyi eső is esett, csak hogy ne lehessen látni a gödröket. Most GSivel lassabban közlekedek mint Kadettal (igaz még harmadnapos vagyok erősen).

Az a vicces, hogy csak kicsit lépek rá a gézra, és elkezd menni de nagyon :blink:

Király ez a vas :)

Link to comment
Megosztás:

BUÉK :)

Mégis jöttem ma melózni. Teljesen sz*rok lettek az utak. Fót felé akkora kráterek vannak, meg van ahol csak a felső útburkolat hiányzik. Meg még ez a sunyi eső is esett, csak hogy ne lehessen látni a gödröket. Most GSivel lassabban közlekedek mint Kadettal (igaz még harmadnapos vagyok erősen).

Az a vicces, hogy csak kicsit lépek rá a gézra, és elkezd menni de nagyon :blink:

Király ez a vas :)

Ugyeugye? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziviktájperres srác megdicsérte az autómat. Aszonta végre vettem egy normálisat. Mi baja volt a Kadettel?

Lehet kéne szerezzek egy ablaktörlő relét, mert elég hülye hangja van, és gyakran ráismétel a törlésre egyes fokozatban. Ha meg csak simán feltolom pillanatra a kart, akkor meg csak addig töröl amig fent tartom.

Redi! Mondtad hogy Neked is ilyen hézagos volt az utángyártott első lökős. Hogy oldottad meg, hogy ne lehessen bedugni az ujjadat a kaszni és a lökős közé?

Bár most mindenki a turbós topikban nyomja.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Redi! Mondtad hogy Neked is ilyen hézagos volt az utángyártott első lökős. Hogy oldottad meg, hogy ne lehessen bedugni az ujjadat a kaszni és a lökős közé?

mondtam volna tovább is, csak nem figyeltél :blink:

amugy műanyagos hozzátoldott egy picit, igy eltünt az a bazi nagy luk

Link to comment
Megosztás:

mondtam volna tovább is, csak nem figyeltél :blink:

amugy műanyagos hozzátoldott egy picit, igy eltünt az a bazi nagy luk

Nem figyeltem? Úgy emléxem jött egy Subaru és magával rántott. Mámint Téged.

Mind1 köszi.

Megkeresem Kadettos műanyagos arcot, tud-e esetleg ilyen hátsó vonószem takarót csinálni többet, amig még az enyém megvan. Hátha nem 20ezerér csinálja/db.

Link to comment
Megosztás:

Küldtem neki emilt. Kint szokott lenni néha Lurdyban, invitáltam most csütörtökre is, és akkor megmutatnánk neki lájv, hogy mi kéne.

Amúgy ő nem ilyen tódozósfódozós műanyagos, hanem Műegyetemen szálerősitéses műanyagokból diplomázott :blink:

Remélem tud segiteni.

Link to comment
Megosztás:

Küldtem neki emilt. Kint szokott lenni néha Lurdyban, invitáltam most csütörtökre is, és akkor megmutatnánk neki lájv, hogy mi kéne.

Amúgy ő nem ilyen tódozósfódozós műanyagos, hanem Műegyetemen szálerősitéses műanyagokból diplomázott :blink:

Remélem tud segiteni.

jah egyre inkább érdekesnek hangzik, hivd ki nyugodtan :)

karbon géptetőt nem gyárt? :)

Link to comment
Megosztás:

06-70-335-0186

De lehet, hogy kéne az egész lökös...

ha kell azt is elhozom 20-25 az ára,megkérdeztük a múltkor.

jah egyre inkább érdekesnek hangzik, hivd ki nyugodtan :blink:

karbon géptetőt nem gyárt? :)

Van felesleges 100ezer forintod? :)

Link to comment
Megosztás:

jah egyre inkább érdekesnek hangzik, hivd ki nyugodtan :blink:

karbon géptetőt nem gyárt? :)

Simán megcsinálja, ezt múltkor mondta is. Még Kadetthoz szerettünk volna ilyesmit, dehát úgy döntöttünk nem triplázzuk meg az autó értékét. A sablon (vagy ahogy ő hivja szerszám) elkészítése a legnagyobb meló, mert ahhoz kell egy tökéletes géptető. És akkor egyedi nem lesz a cucc.

De tényleg majd' százra jön ki, de ez főleg attól függ hányan neveztek/ünk be.

Mondom ki szokott jönni, talán most is kint lesz.

Link to comment
Megosztás:

Hát ha oclsón odaadnák a vonószemtakarót, akkor jöhet az, ha nem akkor mennyi lenne az alja a lökösnek...

Ha nagyon olcsón odaadják hozd el légyszi...:-)

Nekem is nagyon bejön a carbon géptető, de nem egy ember mondta, hogy egy hátránya van...

Ha nem tesznek bele törési pontokat, akkor gáz ha lecuccolod az elejét, mert még az A oszlopot is szépen meg tudja tolni...nem kicsit...mert nem törik el...Ha mázlid van felcsúszik és nem b@sz állba...

Link to comment
Megosztás:

www.pdproject.hu

"-az eredeti gépáztetőre carbon bevonat 35.000,-

- műanyag gépháztető carbon bevonattal 70.000,-

- teljesen carbon gépháztető 150.000,-

- légbeömlő 20.000,-

Elkészítési idő 3-5 nap!

Az ár magában foglalja a lakkozást is!

AKCIÓ!

Ha hármat rendeltek, a negyediket ingyen kapjátok!!!"

Ilyet találtam nektek...:-)

Coupe!

Várok még vele egy hetet, addigra kiderül mi kell még a verdához...nehogy aztán lóvéhiány miatt álljon a projekt...:-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.