Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

pénzen múlik pajti má' mondtam köbö tavasszal derül ki addig oldottam meg a dolgot ideiglenesen....

mindenesetre majd most kap new fényt ahol azóta javítgattam és műanyagossal megcsináltatom a lököst és kipuffoshoz is viszem és majd jól meglátom mi lészen a későbbiekben :)

dehülyevagyok

itt olvasom, hogy nem mozog a vas, erre 1 óra mulva ujpesten "jéééé a Gergő kocsija" és intek neki....erre egy bézbólsapkás, szakállas csávó zavartan visszaint :blink: :)

(mentségemre legyen mondva ugyanolyan fekete, hátsó ablaktörlőtlen, ugyanolyan lámpás verdája volt mint neked)

Link to comment
Megosztás:

Mindegy, majd focin kitalálunk valamit.

Hát focin akkor mégsem...

Viszont akkor szeritnem menjetek előbb, mert ahogy elnézem így már csak rám várnátok, nekem meg dolgom van még este. Szóval majd foci után becsatlakozom egy órára. :blink:

Link to comment
Megosztás:

kELLEMES ÉS HAVAS céhúsziksze BUÉK :blink: :) :)

http://swed1.uw.hu/Pix/DSCF2601.jpg

NA EZ A C20XE HIDEG. Így semmiképp se hajtsd, mert hengerfejes lesz :lol:

Hóban csúszkáláshoz annyit, hogy ma apám omegáját keresztbe tettem nemegyszer. De a hungária körúton is :D. Hopp balra, hopp jobbra. Csak kukucskáltak a többi autósok :o. Hátsókerék rúlz.

levetem a képet linkre mert képpel NEM idézünk hozzászólást opeltomi

Link to comment
Megosztás:

Voltunk tegnap Racceval "mathiasföldön" csúszkálni. Király volt.

Én nem voltam és még nem is vagyok hajlandó ebben a sós kulában kiállni a dzsieszájjal a garageból. Ha nem sóznák az utakat, mennék. Remélem 3-ára jobban lesznek az utak, mert akkor viszont igyisugyis mennem kell melózni :blink:

Tom, hogy ezt a honlapos topikba kéne irni, de jó rég lett foglalkozva a gsi.opelclub.hu-val ahogy elnéztem... :) Ha januárban végre össze tudom rakni a számítógépemet, akkor fel fogom ajánlani a segitségemet - már amennyire értek hozzá. Nehogymá egy éves képek legyenek fent :lol: Meg úgy láttam többen is hiányoznak a szexió tagok közül :)

Jó szilveszteri bulit mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.