Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na mi van Brada Te még élsz????

já herr doktor élek jelentem csak volt átszervezés, meg 2.állásom alias natonal auditálták 3 éves munkám s arra is fel kellett készülnöm em gáz 4 hónap volt :)

Redi mé lapítanék? Akkor az ancsából nem villództam volna Rád Te jóember :) de jól nézett ki ahogy Lmentél meg gondolom örültek is nekünk a hungárián h leálltunk dumázni :blink:

Link to comment
Megosztás:

Redi mé lapítanék? Akkor az ancsából nem villództam volna Rád Te jóember :lol: de jól nézett ki ahogy Lmentél meg gondolom örültek is nekünk a hungárián h leálltunk dumázni :blink:

jah, miattad bele is mentem mindkét félméterre lesüllyedt csatornafedélre :) áááh nem dobott nagyott..áá nem :)

autód hogyáll?

Link to comment
Megosztás:

pénzen múlik pajti má' mondtam köbö tavasszal derül ki addig oldottam meg a dolgot ideiglenesen....

mindenesetre majd most kap new fényt ahol azóta javítgattam és műanyagossal megcsináltatom a lököst és kipuffoshoz is viszem és majd jól meglátom mi lészen a későbbiekben :blink:

Link to comment
Megosztás:

csaóó! én is kint leszek este a Matyiföldin... :lol:

Akkor én itthon maradok és bukósisakot veszek :)

Ha kijutok, Geri viszontláthatod a frontodat :)

Iszonyat fless ez a GSi, nagyon sok kérdésem lesz... Még sose volt ilyen hájtekk autóm.

Csak félek kivinni hóban, mégis kicsit erős...

Aki esetleg nem látta volna tegnap: megbótoltam Wolfitól a GSi-t. A kaszni nem tökéletes, meg vannak apróbb hibái, de azért nagyon szuper a kocsi.

Megyek ki havat lapátolni :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.