Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Há majd lassan megyünk...:-)

bérelek valamelyikötök mellett egy helyet jobb1 be :)

:blink: És volt már olyan aki Z20LET-et pakolt F astrába?

Szerintem azért nem mert sokkal drágább a Z20LET mint a C20LET és bontva se igazán lehet kapni.+ nkább a C20Let et rakja be mert azt jobban ismerik és van hozzá alkatrészük.

Link to comment
Megosztás:

Viktor (VKTR) tud egyet...

eladó, csak egy baja van, hogy nincs meg hozzá a kábelköteg + immo...gyárból kell lekérni...hát az sem lesz egyszerű...

Coupe!

Este gyere ki a Lurdihoz... :)

Azt néztem én is de sokkal olcsóbban kijönne egy c20let

Még nem vagyok benne biztos de van rá esély hogy kinézek. :blink:

Link to comment
Megosztás:

A mélygarázsban elöször tényleg azt hittem hogy az enyém füstől.Sajnálom hogy a kocsikázásból kimaradtam de egyedül nem igazán lett volna sok értelme.Jövőre meg már utól se foglak titeket érni.

Hát igen.

Ha szoltatok volna nekem, aki 5 percre lakik onnan akkor nem lett volna ilyen gond... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Elég rögtönzött volt a projekt, mert hát arra, hogy beindul álmainkban sem gondoltunk....legalább is az előtörténet alapján... :)

Legközelebb majszolunk... :)

Mondjuk ma este a Lurdinál? :lol: :blink:

Hát megyek, de szerintem csak ilyen 8-9 körül...

Mondjuk addig még csak ott vagytok, nem?

Link to comment
Megosztás:

ilyenkor mit csináltok ott?

most pl

- sokat beszélgettünk (mint mindig)

- oltogattuk egymást (mint mindig)

- ettünk gumidisznót (mint mindig)

- hazafelé néztünk lángoló géjesit :) de nemcsak mi, hanem az utépítő melósok is jólszórakoztak :blink: :)

- kollektive haragszunk a juhuhura mert nem hozta ki az autóját

- szétszedtem az Anti ajtaját

szóval el lehet ütni az időt.....

Link to comment
Megosztás:

áááááá. abba a dolgozó lány görög étterembe olyan lassan hozták ki az amugyis kis adagokat jó drágán... :)

1/2 11 kor sikerült elszabadulnom a kajáldából, akkor meg már legalább 2 órája kellett volna aludnom, így ez elmaradt.... :D

NE HARI RÁM!!!!!!!!! amugyis az Astra F fel voltam, mert sajnos a Coupéhoz nem jutok hozzá.... családi terror van otthon :lol: :) :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jóreggelit kartársak!

Anti bátyó ha jól emléxem SXp mondotta h néked is tört a kartervédőd... hogyan oldottátok meg a problémát?

Nekem ugyanis a jobb első fülnél nem bírta a terhelést és most húzom a földön köbö.... félő h ha odaheggesztettem újra akkor hamar elenged az is :blink:

Link to comment
Megosztás:

vegyé öccázé lancia integrale-t abban van teljesítmény....aztán meg nemgyőzöd fenntartani :o B)

Hát akkor már inkább C20LET 750, vagy mittomén hány paci. B) :blink: :) :)

Bár a sima C20XE is jó lenne.

Vagy egy 1.4 turbo kit.

Végülis Karácsony van... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Megosztanék egy érdekes történetet veletek hátha találkozott már valaki ilyennel. :)

Valamelyik nap munka után megyek ki a kocsihoz indítom és közben matatok a kocsin.(5-10perc melegítés majd utánna idulok).Felnyitom a motorháztetőt,hogy ablakmosó folyadékot töltsek bele egyszer csak jön egy 35 körüli ######i kicsit zihlált lelkiállapotban és "nekem ugrik" :lol:

Elkezdi mondani : Itt lakik az utcában és van 2 pici gyereke és megérti,hogy melegíteni kell a kocsit de amikor beindítom az autót akkor nála az ablakok és a fűtés csövek remegnek :D B)

Jó lenne ha nem itt állnék(munkahelyem elött).A poén,hogy a munkahelyem parkoló részénél állok a céges kocsik közt! A tag meg az utca szemközti oldalán :o Az autótól sacc 20-25m-re lakik. Egyébként meg nem is hangos nem értem mi az ami zavarja a tagot........Kiváncsi lennék mi lenne ha Anti kocsija parkolna ott B) Azon viszont gondolkodtam,hogy beindítom a kocsit és elsétálok kb. 20m-t és meghallgatom. :blink:

Így most megy a para,hogy mikor lesz tégla a szélvédőben vagy kiszúrt gumik esetleg mikor kereshetek fel egy derék fényezőt az összekarcolt kocsi miatt. B)

Találkozott már valaki ilyen "hanghatással" hogy az amúgy nem hangos kipuf.20-30m re remegteti az ablakokat????????!!!! B)

Vagy csak szop@tni próbálnak?! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.