Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én is jókat derülök, mikor v.ki bepróbálkozik a lámpánál a GSI-nél.CSúúúúnya pofáraesések szoktak lenni.Na jó, egy bömbivel nem állok neki, vagy oudival, de a "kisblokkosokat" azért igen jóól ott lehet hagyni a C20NE-vel is.Pedig a moci szvsz már nincs annyira elemében, de mégis, ha odalépek neki, akkor piszokul megy, és még pörgetni sem kell!Szeretem ezt a GSI-t.

Jah, és ha padlózom, akkor lazán mutatja a BC a 28.6-ot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyorshajtásokról jut eszembe:

Rendőreink megkapták múlt héten a szentendrei utat - kb. 6 hónapos időtartamra - napi fényképezős helynek...

5 nap alatt 6db fénykép készült a kollégákról, mind 75km/h feletti...

mivel 70 el lehet menni a szentendrein igy az nem is olyan sok ! :lol:

reggel 6kor mikor el vagyok késve a melohelyröl 160-170 el megyek a szentedrein :lol:

és hunn fotoznak ?

remélem kaszasdüllő lakotelep utan

Link to comment
Megosztás:

ez nem jó hír... én is rengeteget járok a Szentendrein, szinte minden nap. Jól lehett ott taposni neki! :lol: Pláne az új aszfalton!!! :lol: Ott lesz az a széép tágas út, pláne este amikor ritkább a nép és most ez infó tudtával sajna vissza kell venni a tempóból... vagy SzeMFüLesnek Lenni ;) :lol:

Azért engem is tényleg érdekelne h pontosan hol is mérnek...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.