Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyébkét ennek az OPC beszerzési dolognak hol volt a vége?Reg.adó és tsai, meg ilyenek.

Hát, nem szép ilyet kérdezni... bébi dzsúzzz drága volt, nem érte meg. Úgy számolom 4,7 milka volt, de van mire fognom: :-) Hárman mentünk, szállodágban laktunk, nem alkudoztunk csak 400 euro-t, és kiválasztottam a legdrágábbat, ami ugyan a legfelszereltebb volt, de ugye az mit se számít általában, no meg az írásos garancia a km-re, és a sérülésmentességre. Ez utóbbi önmagában kb. 1000 euro+ úgy tapasztalatam. Aki ilyet ad, legalább ennyivel drágábban árulja a kocsit, mint az, aki ilyet nem ad. Mert ugye a hamis informálásért 1 év jár odakint, vagyis nem jó buli... Ezt miért nem vezetik be itthon? Persze ilyen papírt csak az első tulaj ad rendszerint.

Szóval drága volt, lehetett volna kb. 4 milkáért is hozni, talán alig rosszabbat, de nem bánom, mert ennyit megér a nyugalmam. Megyek évente 50ezret, nem akarok a bocirajok közt kikötni a kanyarban pár hónap múlva.

Link to comment
Megosztás:

szerintem nyugodtan egy Ph2 mehet bele ..

de nekem egy Vmax vagy egy EDS szimpatikusabb lenne

egyébként a lexmaul-rol holtaláltal infot milyen motortuningokat kinal ?

szoval ami a lényeg EDS Ph2 az meg nem olyan vészes ott 255LE

és ugye nagyobb intercooler is benne van a Ph1 ben meg csak chip van ugytudom ..

a nagyobb intercooler pedig ajanlott inkabb legyen kicsit nagyobb mint az hogy megfözd a dugokat mert 40 fokban nyaron van rá esély hogy kevés lesz a gyári cooler egy ph1 chippel

www.lexmaul.de, illetve van egy Laxmaul 2005/2006-os katalógusom. Abban a Phase I. az 237,5 LE, 394 NM, a Phase II. (disznó intercoolerrel) 256 LE, 420 NM (most lestem ki belőle :-)) Mindkettőhöz ajánlanak lefúvót is. Mind Astra Coupe Turbo-hoz, mind OPC-hez ajánlják.

Ezek TÜV garanciások.

Lexmaulban van még a 270 LE (Phase III), a 300 LE (Phase IV) és a 350 LE (Phase V). Ezek egyike sem TÜV-ös, és az újságban, meg a honlapon nem is érhető el. De megcsinálják.

Van MO-on egy Calibra, ami Phase V-ös. Szerénytelen készülék lehet... :-)

EDS, Vmax... Kik csinálják ezeket? Porfisták? Szórjatok meg vmi infóval. Köszi!

Link to comment
Megosztás:

A Tigránkat a Lexmaul tuning 90LE-ről 120-ra hozta gázrezonátorral, kipufogóval, chippel, és szűrővel. A twinportot kikötötték :-) a gázrezonátor miatt, de a fogyasztás mégis picit lejjebb ment. Nagyon elégedettek vagyunk vele. A kocsi lényegesen jobban duruzsol (na nem lett GSI :-D), alul is szépen húz, egyesben ketteseben egészen agilis lett!

Szóval én csak dicsérni tudom a Lexmaul-t!!!

Esetleg valami más info? Komolyan érdekelne!

Link to comment
Megosztás:

istenigazabol ennél a 2 cégnél a fö irányvonal a teljesitménynövelés

és mas egyéb desing elemmel nem foglalkoznak

hat az EDS szerintem az egyik legnépszerübb és talan a legjobbak közt emliteném mint opel tunert

a Vmax szintén nagyonjo és kb egszinten van az eds el

bár a Vmax durvabb motorokat csinal mint az EDS

c20let mororbol ha jol meléxem 650 Le préselt ki ...

no itt az EDS ph2 ami most karacsonyi akcioban van

a Fekete Opc ami itthon van szintén ezt a tuningot birtokolja

és elég meggyözöen döcög

http://www.eds-fahrzeugtechnik.de/de/produ...Z20LET_Ph-2.htm

a Vmax nal itt vannak a lehetöségek

felugro ablakra nyomj Mégsét :lol:

http://www.vmax.de/html/z20letsoft1.html

a vmax nal latszik is hogy elég durvan csinaljak ok már 360Le nél jarnak Z20LET motornal

a lexmaul is nagyon jo ...es ha neked már bizonyiott akkor nem biztos hogy jaratlan utra kellene cserélni a jolbeváltat

ha nekem most valasztanom kéne a Vmax mellet döntenék

nézd meg mind 2 weboldalt esetleg beszél is velük aztan pénz és Le és megbizhatosag jegyében hozd meg döntésed 8)

de én mindenképp egy olyan tuningot ajanlok ahol az Intercooler már cserélve van .. vagyis Ph2>255-6Le

Link to comment
Megosztás:

yahh hogy Muha meg turbo ..

kicsit messze van ez még az antitol

egyenlöre nekem van egy c20lettem

de ahogy érzed antis zaszlot nem akarsz csinaltatni

szerintem melykék ez a hozzaszolasod mehetne fel a szanalmas.hu vagy a legalja.hu ra :D :lol:

Olyan vagy, mint 1 vén medve, aki néha kiböffent a barlangjából.

Nem én tehetek arról, hogy már régóta nélkülözöd a logikus gondoldást :lol:

Legközelebb majd rajzolok a kedvedért jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó ? :lol:

ui: kivételesen had segítsek, ha már egyedül nem megy neked :

füstöl az Integra ;)

ui2: amúgy inkabb szanalmas.hu vagy legalja.hu, mint a nehezfelfogas.hu, vagy a feltekeny.hu :D

Link to comment
Megosztás:

Ahelyett, hogy övrülnél annak, hogy lehetséges lesz még1 OPC a közelben :lol:

Ejjjjj.

félreértetted.

Nem vagyok g_eci, irigy, balkáni aki sajnálja mástól

csak ahogy olvastam azt a mondatot ("megjön a fizu megveszem azt a 2.8 milliós kocsit") elég laza volt 8) :lol: ...de aztán továbbolvastam :lol:

Link to comment
Megosztás:

istenigazabol ennél a 2 cégnél a fö irányvonal a teljesitménynövelés

és mas egyéb desing elemmel nem foglalkoznak

hat az EDS szerintem az egyik legnépszerübb és talan a legjobbak közt emliteném mint opel tunert

a Vmax szintén nagyonjo és kb egszinten van az eds el

bár a Vmax durvabb motorokat csinal mint az EDS

c20let mororbol ha jol meléxem 650 Le préselt ki ...

no itt az EDS ph2 ami most karacsonyi akcioban van

a Fekete Opc ami itthon van szintén ezt a tuningot birtokolja

és elég meggyözöen döcög

http://www.eds-fahrzeugtechnik.de/de/produ...Z20LET_Ph-2.htm

a Vmax nal itt vannak a lehetöségek

felugro ablakra nyomj Mégsét :lol:

http://www.vmax.de/html/z20letsoft1.html

a vmax nal latszik is hogy elég durvan csinaljak ok már 360Le nél jarnak Z20LET motornal

a lexmaul is nagyon jo ...es ha neked már bizonyiott akkor nem biztos hogy jaratlan utra kellene cserélni a jolbeváltat

ha nekem most valasztanom kéne a Vmax mellet döntenék

nézd meg mind 2 weboldalt esetleg beszél is velük aztan pénz és Le és megbizhatosag jegyében hozd meg döntésed 8)

de én mindenképp egy olyan tuningot ajanlok ahol az Intercooler már cserélve van .. vagyis Ph2>255-6Le

Köszi a sok infót, meg is néztem őket! Úgy látom, hogy a Phase I. és a Phase II. mindhárom helyen tök azonos. A TÜV certifikációjukat lekértem a VMax-nak, és azonos a bejegyzési száma a Lexmaul-éval. Vagyis egy negyedik cég lesz a szállító, akié a tuning eredeti joga. A Lexmaul-ban azt mondták, hogy ők nem csinálják a 360 NM-es (alacsony nyomású) változatot, mert azt nagyon kevesen kérik, csak a 400 NM-est. Ő is a Phase II.-t ajánlotta, noha duplába kerül (az intercooler miatt), és semmi észrevehető különbság nincs a teljesítményben. Ezt mondjuk sejtettem is, hiszen a 256 az kb. 7%-kal több a 240-nél, amit egy fostalicska gumival azonnal vissza is lehet bukni. De szerinte is megéri, mert a levegőztetés szélső esetben tényleg kritikus lehet.

Asszem mégis Phase II. lesz. Köszi a segítséget, tényleg nem csak a teljesítmény többletet kell nézni, ebből is az a tanulság.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.