Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vasárnap végre kicseréltem a féktárcsákat meg a betéteket.Nem volt egyszerű feladat az összes tárcsát rögzítő csavar be volt gyógyulva de azért sikerült.Felrakva még jóbban néz ki a brembo max tárcsa :lol:.Mégegyszer köszönöm mélykéknek blitznek és bazsnak az alkatrész beszerzésbe nyújtott segítségüket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mit hiányolsz ?

Felgyorsíthatod azzal a folyamatot, hogy megjáratod avtópályán :wink:

Sokkal jobb mint volt az biztos,de nincs az a nagy hatás amit vártam.(De elhet én érzem csak rosszul)Az biztos hogy a coupén sokkal jobb volt a fék.Viszont nem nyikorog pedig többen mondták hogy ezzel a betéttel fog.Neked milyen lett?
Link to comment
Megosztás:

Sokkal jobb mint volt az biztos,de nincs az a nagy hatás amit vártam.(De elhet én érzem csak rosszul)Az biztos hogy a coupén sokkal jobb volt a fék.Viszont nem nyikorog pedig többen mondták hogy ezzel a betéttel fog.Neked milyen lett?

Hhhhhhhhhhhóhóóóóóó, majd fog :lol: :lol: ;) :D

Eddig nekem sem nyikorgott, kicsit mentem pályán és már meg is jött a hangja :lol:

Brummog neked is komolyabb fékezésnél ?

Link to comment
Megosztás:

Hhhhhhhhhhhóhóóóóóó, majd fog :lol: :lol: ;) :D

Eddig nekem sem nyikorgott, kicsit mentem pályán és már meg is jött a hangja :lol:

Brummog neked is komolyabb fékezésnél ?

Nincs semmi hangja. Viszont a lámpánál mindenki a féket nézi tetszik nekik is :D Azt hiszem én rá fogom írni az autóra hogy gsi mert jó lenne ha a suzukisok hanyagolnának.Jó dolog nyerni de nem 1.3as 1.5 ös autók ellen.
Link to comment
Megosztás:

Nincs semmi hangja. Viszont a lámpánál mindenki a féket nézi tetszik nekik is :lol: Azt hiszem én rá fogom írni az autóra hogy gsi mert jó lenne ha a suzukisok hanyagolnának.Jó dolog nyerni de nem 1.3as 1.5 ös autók ellen.

Hümm.

Na majd referálok a tapasztatokról :lol:

Temperával kellene ráírni, hátha meggondolod magad :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.