Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szóval sajna nem én vettem. :P

Lámpa marad! 8)

Mentem Békásra a Hév-vel és a mozaik utcai megálló pont a

közlekedés felügyelet vizsga soránál van na ott állt a sorban

ideiglenes német rendszámmal!

Egyébként ez a három echte gyári G Astra OPC Turbó ami itthon

van. Én többet nem láttam és nem is tudok rolla, hogy lenne

több. De ha van valakinek fotója a bordoról vagy a többiröl

megnézném. OPC mondjuk sosem volt bordoban.

Négy színben készült:

Magmarot, Saphirschwarz, Starsilber, Ardenblau ami a legszebb!

Ezek gyári szinek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bocs az OFF-ért ,de sürgős az eset.

A segítségeteket szeretném kérni.(Kadett E Cabrio 2000 ccm)

Történt tegnap,hogy amikor hazaértem és álltam a kapu előtt a kocsival,hirtelen leállt a motor.

Próbáltam indítózni,de nem indult be a gépsárkány azóta sem.

Pörgeti az önindító,gyújtás van,de csak pörget,pörget és pörget...

Kb.egy éve történt szinte ugyanez,de akkor menet közben állt meg és úgy kellett hazavontatni a halál f**száról.

Akkor azt állapította meg a szerelő hogy a computerrel volt valami hiba,amit megfoltozott harmincvalahányezerért.

A gyertyák már elég rég lettek kicserélve és az akksi sem százas,de sztem nem azzal lesz gond. (mindenesetre kicserélem őket)

Történt már veletek ilyen?

Valami infóval el tudnátok látni,hogy milyen hibalehetőségek lehetnek?

Előre is köszönöm:

-Bence-

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bocs az OFF-ért ,de sürgős az eset.

A segítségeteket szeretném kérni.(Kadett E Cabrio 2000 ccm)

Történt tegnap,hogy amikor hazaértem és álltam a kapu előtt a kocsival,hirtelen leállt a motor.

Próbáltam indítózni,de nem indult be a gépsárkány azóta sem.

Pörgeti az önindító,gyújtás van,de csak pörget,pörget és pörget...

Kb.egy éve történt szinte ugyanez,de akkor menet közben állt meg és úgy kellett hazavontatni a halál f**száról.

Akkor azt állapította meg a szerelő hogy a computerrel volt valami hiba,amit megfoltozott harmincvalahányezerért.

A gyertyák már elég rég lettek kicserélve és az akksi sem százas,de sztem nem azzal lesz gond. (mindenesetre kicserélem őket)

Történt már veletek ilyen?

Valami infóval el tudnátok látni,hogy milyen hibalehetőségek lehetnek?

Előre is köszönöm:

-Bence-

Benzinellátás? AC pumpa és relé? Mert nekem relé volt nemrég, hasonló tünetekkel.

Link to comment
Megosztás:

Valami infóval el tudnátok látni,hogy milyen hibalehetőségek lehetnek?

Előre is köszönöm:

-Bence-

Szia Bence!

Nekem (C20NE) az AC pumpa relé okozta ezt a tünetet. 2x3 sávos Bajcsy-Zsilinszky úton a Bazilika mögött, a legbelső sávban állt le a délutáni csúcsforgalomban. Kicsit macerás volt kitolni az út szélére.... lényeg, hogy a relé kb. 1500.- Ft. Érdemes kicserélni, sok kellemetlenségtől kímélheted meg magad. A hűtőfolyadék-kiegyenlítőtartály felfogató csavarja rögzíti, vagy csak rá van szorítva a tartály konzoljára, ha emlékem nem csal.

Nekem is van egy kérdésem:

Melegen néha leesik az alapjárati fordulatszám, és csak néhány perc elteltével jön vissza. Igaz, hogy az EGR szelep kitisztítása megoldja a problémát :?:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.

Ma este, illetve ma 9 körül jöttem hazafelé az ótóval és "véletlenül" belekeveredtem egy kis versenybe.

Megyek nyugisan a városban egy valamilyen 3 golf mögött (talán 1.6 gt). Kb 1 km után elkezdi neki nyomni a srác, elmegy vagy 30 métert. Gondolom ez most versenyezni akar, 10 méter után utólérem :P na jó volt vagy 100 is, éppen egy kanyar előtt érem utól ahol 2 sávból lesz 1.

Na mellette vagyok, az autó orra kb 30 cm-re az ő segge mellet, de nem túrtam át a szembejövőbe, hanem elengedtem. Most becsirultam vagy nem? Ha tovább nyomom vagy satuzik, vagy nekemjön, vagy folytatja a szembe sávban. Ti mit tettetek volna? Most ezen filózok. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.

Ma este, illetve ma 9 körül jöttem hazafelé az ótóval és "véletlenül" belekeveredtem egy kis versenybe.

Megyek nyugisan a városban egy valamilyen 3 golf mögött (talán 1.6 gt). Kb 1 km után elkezdi neki nyomni a srác, elmegy vagy 30 métert. Gondolom ez most versenyezni akar, 10 méter után utólérem :P na jó volt vagy 100 is, éppen egy kanyar előtt érem utól ahol 2 sávból lesz 1.

Na mellette vagyok, az autó orra kb 30 cm-re az ő segge mellet, de nem túrtam át a szembejövőbe, hanem elengedtem. Most becsirultam vagy nem? Ha tovább nyomom vagy satuzik, vagy nekemjön, vagy folytatja a szembe sávban. Ti mit tettetek volna? Most ezen filózok. :D

nem lett volna értelme összetörni az autód.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.

Ma este, illetve ma 9 körül jöttem hazafelé az ótóval és "véletlenül" belekeveredtem egy kis versenybe.

Megyek nyugisan a városban egy valamilyen 3 golf mögött (talán 1.6 gt). Kb 1 km után elkezdi neki nyomni a srác, elmegy vagy 30 métert. Gondolom ez most versenyezni akar, 10 méter után utólérem :P na jó volt vagy 100 is, éppen egy kanyar előtt érem utól ahol 2 sávból lesz 1.

Na mellette vagyok, az autó orra kb 30 cm-re az ő segge mellet, de nem túrtam át a szembejövőbe, hanem elengedtem. Most becsirultam vagy nem? Ha tovább nyomom vagy satuzik, vagy nekemjön, vagy folytatja a szembe sávban. Ti mit tettetek volna? Most ezen filózok. :D

Többet ne is filózz ezen! Tökéletesen döntöttél! Erről van szó, amikor azt mondom, hogy néha ésszel, de lehet nyomúlni...(szoktam is).

Semmi értelme se lett volna kockáztatni.. összezúzni magad, esetleg másokat...

Sajnos sokan vannak másként...

Anno egy böszme OFF Audival ON nyomtam egy 2*2 sávoson(árpád út newpest).Lámpától indúltunk.. neki volt kb. fél autónyi előnye(b oszlop magasságában járhattam) vagy kicsit hátrább. én a külsőben ő a belsőben. Elötte a következő lámpánál állt egy járgány. De láttam nem lassít, mondom akkor én fékezek, tudjon bejönni elém.. ehelyet?!?!?! csinált a szemközti belsőből magának egy harmadik sávot.. (balról megkerűlte az álló autót) épphogy elkerűlve a szemből jövöt..

Vagy volt olyan OFF Bmw-s ON akit csúnyán elpáholtam, és begőzőlt, és amit láttam, vagy 2 piroson ment át sorba... :?

Szal vannak ilyen pöcsök... ez a hülyeség.. ilyeneket felesleges sztem. úgyhogy ne érezd magad kisebbnek, csirának, gyíknak.. stb.. egyszerüen észnél voltál... sztem.

Bocs a sok rizsáért :oops:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.

Ma este, illetve ma 9 körül jöttem hazafelé az ótóval és "véletlenül" belekeveredtem egy kis versenybe.

Megyek nyugisan a városban egy valamilyen 3 golf mögött (talán 1.6 gt). Kb 1 km után elkezdi neki nyomni a srác, elmegy vagy 30 métert. Gondolom ez most versenyezni akar, 10 méter után utólérem :P na jó volt vagy 100 is, éppen egy kanyar előtt érem utól ahol 2 sávból lesz 1.

Na mellette vagyok, az autó orra kb 30 cm-re az ő segge mellet, de nem túrtam át a szembejövőbe, hanem elengedtem. Most becsirultam vagy nem? Ha tovább nyomom vagy satuzik, vagy nekemjön, vagy folytatja a szembe sávban. Ti mit tettetek volna? Most ezen filózok. :D

Ésszel nyomulni!Jól beszélt laci4.Elég sok sügér van, akinek rögtön az első ilyen, vérre menő ütközetet jelent.Na ezekkel nem szabad leállni!

Én 1X egy A8-ba "kötöttem" bele merészen, csak neki az volt a bosszantó, hogy a 2X2 sávoson míg Ő izomból sávozott, nekem ugyanaz ment lendületből.lakott területen belül, bőven 130km/h körül autóztunk.De én azért élveztem. :D

A múltkor ,meg mikor hoztam el a GSI-t a szerelőtől, a lámpánál megpróbált legyorsulni valami "kisblokkos vitéz". :P Mire felnyomtam 3-ba, már bőven 5 autó volt az előnyöm.Hát nem kicsit döbbentem! :D De sztem Ő is! :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.