Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kicsit sántít EZ a hirdetés.Azt írja az ember, hogy a fő tartóelemek nem sérültek.De nézzétek csak meg azt a lengéscsillapítót?Meg a gépháztetőn is volt már javítva.Mindenesetre ennyit nem ér.Max. 1K.

A szekszárdi 1.7TD-nek (narancssárga) ez lesz az "alapja". Ha minden igaz, a napokban fizet a biztosító, aztán megy az ember ezért a gépért...

Amúgy a Cool a verda műsorban fog látványosan megépülni :twisted:

Link to comment
Megosztás:

A szekszárdi 1.7TD-nek (narancssárga) ez lesz az "alapja". Ha minden igaz, a napokban fizet a biztosító, aztán megy az ember ezért a gépért...

Amúgy a Cool a verda műsorban fog látványosan megépülni :twisted:

De ezt a gépet v.mikor a tavasszal törték le, aztán árulta is a fiatalember, közben beszéltem egy jakabszállási úriemberrel aki hajtott erre a gépre, közben meg sikerült infót kapnom az én ÚJ vasamról is tőle.Mindenesetre NEKEM akkor sem érne meg 350e.-t.Én annyiért vettem a sajátomat.Ha az átírási költséget nem vesszük figyelembe, még mindig 4K környékén járok.

Már csak a fékeket kell rendbehozni, ami szvsz ma v. holnap meg fog történni, meg egy talpasgömbőc csere, meg kis vallatás a TECH-hel, aztán jöhet a mehet! :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit sántít EZ a hirdetés.Azt írja az ember, hogy a fő tartóelemek nem sérültek.De nézzétek csak meg azt a lengéscsillapítót?Meg a gépháztetőn is volt már javítva.Mindenesetre ennyit nem ér.Max. 1K.

Ezt az autót nem szabad megvenni. A képet nézve az első hossz nyulvány a sárvédőnél megadta magát teljesen, ez csere.

Biztos, hogy húzatópadra kell küldeni+elemek+lakatos+fényező stb. Ez csak így látatlanban élőben biztos, hogy mégrosszabb :shock:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.