Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Picit más : ma reggel jöttem és pont a TV2-nél fordultam mikor láttam egy HPT-xxx rendszámu GSI-t rádudáltam,hogy helló erre egy középkorú hölgy intett a kocsiból vissza! :shock: Majdnem dobtam egy hátast :wink:

Amikor apámék járnak az én kocsimmal, akkor egy öltönyös urat, meg a kedves feleségét hátul egy bájos kislánnyal, no azt láthatsz a kocsiban :twisted: .

Abban az időben, amikor rendszeresen jártak az autómmal, néha mondta apám, hogy megint akartak vele gyorsulni, meg hogy a rendőrök körbeautózták az autópályán, meg szembejövő gsi-sek integettek.

Egy idő után ő is belejött, integetett vissza.

"A legjobb ajánlatért elvihető", "Ár megegyezés szerint" és hasonló hirdetéseket fel sem hívnám.

Link to comment
Megosztás:

"A legjobb ajánlatért elvihető", "Ár megegyezés szerint" és hasonló hirdetéseket fel sem hívnám.

majd 2 hónap múlva, mikor a kutya se jelentkezett elhozom 100ftért, mint legjobb ajánlat. :P kár hogy nem köteles odaadni

de most mit hisz? hogy egymas fole licitalnak majd a vevok, hogy megkaparinthassak az o csicsa GSIjet? muhaha

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.