Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

http://totalcar.hu/tesztek/opelopc05/

Mikor lesz OPC-m ?! Azt hiszem kellene keresni egy jó munkahelyet :P

Vagy bankot rabolni?  :roll:

"Érdekes, hogy nincs a műszerek között vízhőfokmérő. A GM motorfejlesztő mérnöke szerint azért, mert ezek a motorok már nem károsodnak olyan nagy mértékben, ha hidegen forgatják őket, és az sem olyan nagy baj, ha egy erőltetett menet után leállítják a motort, anélkül, hogy a turbó lehűlne. Ezeket a motorokat 150-160 ezer kilométerre tervezték, a használat jellegétől függetlenül. Természetesen ő is azt javasolta, hogy kicsit azért járassuk az autót, mielőtt elkezdjük rugdosni. Vicces."

hmm. sikerült kijátszani a fizikai törvényeit az OPCnek? :roll:

mostmár tudom miért 140-150ezer km-re van az összes GSInek is visszatekerve az órája. eddig nem tudtam miért ez a büvös szám :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ezeket a motorokat 150-160 ezer kilométerre tervezték, a használat jellegétől függetlenül.

IGEN!?!?!?! Ezt nem hiszem. Mert akkor megveszem inkább a használt gsi-t egymillióért 1x évesen ráköltögetek, és lazán járok vele amiíg akarok...

Vagy veszek turbósvectrát, az még jó játék lehet :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem a G Astra úgy, ahogy van (és ezzel együtt a G Astra OPC) nem jön be. Szerintem sokkal "szürkébb", mint amilyen az F volt a maga korában...

A "sima" H astra szintén nem nagy tűz, viszont a H Astra OPC, szerintem telitalálat!!!

Egyébként most nézegettem az autókiállításon szerzett Opel árlistámat, GTC Astrához lehet rendelni 160.000-ért OPC csomagot (Sportosabb lökhárítók elöl-hátul, stb.), úgyhogy most nagyon matekozok...

Üdv.:

Mező

Link to comment
Megosztás:

Engem meg Laci4-el ellentétben mind a G OPC mind a H OPC nagyon is mély nyomokat hagyott bennem. Szeretem az F GSI-t 1szer megadatik,hogy cseréljek nem fogok vacilálni a cserén. :roll:

Szerintem meg SXP lehet,hogy jól dönt ha megteheti,hogy beujjít egy uj vasat. :roll:

Link to comment
Megosztás:

én ma találkoztam SXP vel.

megtekintettük a járgányát.

hááátttt..... én nem lennék boldog autótulaj... :|

sajnálom az SXP-t. én biztosan rágyujtottam volna a házát a srácra, ha egy rossz szót is mondana...

:P

Közel álltunk hozzá... sztem ez is megfordult a fejünkben :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Hát lehet.

Elég jól ki lehet árulni egy Gsi-t alkatrészenként, lehet hogy az lesz a járható út.

de vajon, ha ki is árulja az eladható cuccokat, a maradék autóért -amin szemmel láthatóan sz@r munkát végzett a barbár állatja- azért mennyit kap....

bele tud e ugrani egy túrós opc-be? mert amiket itthon kapni azokat sejtem milyen állapotban vannak :?

vagy kimegy németbe egyért? az sem lesz olcsóbb :?

Hátsóhíd a fékekkel stip-stopi!!! :P :D

ejjjj a hiéna :twisted:

nekem meg az angel eye, az elektromos tetőablak, meg a biztonsági öv kell :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.